О внесении изменений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение IX сессии Карагандинского областного маслихата от 21 августа 2008 года N 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 сентября 2008 года N 1849
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1837, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года N 208-209 (20383), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года N 150 (20546)), в которое внесены изменения и дополнения решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 79 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1842, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 апреля 2008 года N 57 (20440), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2008 года N 42-43 (20588-20589)), решением VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года N 119 "О внесении изменений и дополнения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1844, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 14 июня 2008 года N 92-93 (20476), "Индустриальная Караганда" от 14 июня 2008 года N 73-74 (20619-20620)), решением VII сессии Карагандинского областного маслихата от 18 июня 2008 года N 129 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1847, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 июля 2008 года N 107-108 (20491), "Индустриальная Караганда" от 12 июля 2008 года N 86 (20632)), следующие изменения:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының IX сессиясының 2008 жылғы 21 тамыздағы N 145 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2008 жылғы 11 қыркүйекте N 1849 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1837 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 208-209 (20383) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 150 (20546) санында жарияланған), Қарағанды облыстық маслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы V сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 79 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1842 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 57 (20440) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 42-43 (20588-20589) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VІ сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 119 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1844 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 92-93 (20476) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 73-74 (20619-20620) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы VІІ сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1847 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 107-108 (20491) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 86 (20632) санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "82 526 890" заменить цифрами "83 377 624";
цифры "22 823 298" заменить цифрами "23 674 032";
в подпункте 2):
цифры "81 789 255" заменить цифрами "82 489 989";
в подпункте 3):
цифры "737 635" заменить цифрами "887 635";
в подпункте 4):
цифры "796 204" заменить цифрами "946 204";
цифры "1 350 000" заменить цифрами "1 500 000";
2) в пункте 6-2:
цифры "500 000" заменить цифрами "650 000";
3) в пункте 10:
цифры "1 377 306" заменить цифрами "1 393 158";
4) в пункте 17:
цифры "16 291" заменить цифрами "16 138";
5) в пункте 18:
цифры "3 309 774" заменить цифрами "3 745 217";
6) в пункте 19:
цифры "75 772" заменить цифрами "54 742";
7) в пункте 27:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"82 526 890" сандары "83 377 624" сандарына ауыстырылсын;
"22 823 298" сандары "23 674 032" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"81 789 255" сандары "82 489 989" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"737 635" сандары "887 635" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"796 204" сандары "946 204" сандарына ауыстырылсын;
"1 350 000" сандары "1 500 000" сандарына ауыстырылсын;
2) 6-2 тармақтағы:
"500 000" сандары "650 000" сандарына ауыстырылсын;
3) 10 тармақтағы:
"1 377 306" сандары "1 393 158" сандарына ауыстырылсын;
4) 17 тармақтағы:
"16 291" сандары "16 138" сандарына ауыстырылсын;
5) 18 тармақтағы:
"3 309 774" сандары "3 745 217" сандарына ауыстырылсын;
6) 19 тармақтағы:
"75 772" сандары "54 742" сандарына ауыстырылсын;
7) 27 тармақтағы: