О внесении изменений и дополнения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение XII сессии Карагандинского областного маслихата от 20 ноября 2008 года N 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 ноября 2008 года N 1859
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1837, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года N 208-209 (20383), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года N 150 (20546)), в которое внесены изменения и дополнения решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 79 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1842, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 апреля 2008 года N 57 (20440), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2008 года N 42-43 (20588-20589)), решением VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года N 119 "О внесении изменений и дополнения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1844, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 14 июня 2008 года N 92-93 (20476), "Индустриальная Караганда" от 14 июня 2008 года N 73-74 (20619-20620)), решением VII сессии Карагандинского областного маслихата от 18 июня 2008 года N 129 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1847, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 июля 2008 года N 107-108 (20491), "Индустриальная Караганда" от 12 июля 2008 года N 86 (20632)), решением IX сессии Карагандинского областного маслихата от 21 августа 2008 года N 145 "О внесении изменений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1849, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 13 сентября 2008 года N 141-142 (20525), "Индустриальная Караганда" от 13 сентября 2008 года N 114 (20660)), решением XI сессии Карагандинского областного маслихата от 4 октября 2008 года N 159 "О внесении изменений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1853, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 14 октября 2008 года N 159 (20542), "Индустриальная Караганда" от 14 октября 2008 года N 128 (20674)) следующие изменения и дополнение:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессиясының 2008 жылғы 20 қарашадағы N 168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 26 қарашада N 1859 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1837 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 208-209 (20383) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 150 (20546) санында жарияланған), Қарағанды облыстық маслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы V сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 79 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1842 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 57 (20440) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 42-43 (20588-20589) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VІ сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 119 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1844 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 92-93 (20476) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 14 маусымдағы N 73-74 (20619-20620) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы VІІ сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1847 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 107-108 (20491) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 86 (20632) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 21 тамыздағы IX сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 145 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1849 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 13 қыркүйектегі N 141-142 (20525) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 13 қыркүйектегі N 114 (20660) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 4 қазандағы XI сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 159 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1853 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 14 қазандағы N 159 (20542) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 14 қазандағы N 128 (20674) санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін: