О внесении изменений и дополнения в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год"
Решение VII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 31 марта 2008 года N 83. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 21 апреля 2008 года N 8-1-70. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии со статьями 111117 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 47 "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-68, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 января 2008 года N 7 (336) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 977 939" заменить цифрами "19 469 939";
цифры "5 307 994" заменить цифрами "5 799 994";
в подпункте 2):
цифры "18 110 800" заменить цифрами "19 600 644";
в подпункте 3):
цифры "867 139" заменить цифрами "-130 705";
в подпункте 4):
цифры "919 139" заменить цифрами "469 139";
цифры "938 250" заменить цифрами "488 250";
в подпунктах 5), 6):
цифры "52 000" заменить цифрами "599 844".
2) в пункте 3:
цифры "5 307 994" заменить цифрами "5 799 994";
в абзаце 10 цифры "1 757 301" заменить цифрами "2 699 301";
абзац 12 исключить.
3) в пункте 7:
после слов "целевые текущие трансферты" дополнить словами "и трансферты на развитие";
цифры "5 307 994" заменить цифрами "5 799 994";
в абзаце 10 цифры "1 757 301" заменить цифрами "2 699 301";
абзац 12 исключить.
4) в пункте 10:
цифры "314 560" заменить цифрами "314 652".
5) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Исполняющий обязанности
председателя очередной
VII сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва,
секретарь Карагандинского
городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению VII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 31 марта 2008 года N 83
Приложение 1
к решению IV сессии Карагандинского
городского маслихата
от 21 декабря 2007 года N 47
Бюджет города Караганды на 2008 год
категория
Сумма,
тысяч
тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған VII сессиясының 2008 жылғы 31 наурыздағы N 83 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірде N 8-1-70 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 111 117 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-68, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 7 (336) жарияланған) N 47 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармағында:
1) тармақшасындағы:
"18 977 939" саны "19 469 939" санына өзгертілсін;
"5 305 994" саны "5 799 994" санына өзгертілсін;
2) тармақшасындағы:
"18 110 800" саны "19 600 644" санына өзгертілсін;
3) тармақшасындағы
"867 139" саны "-130 705" санына өзгертілсін;
4) тармақшасындағы:
"919 139" саны "469 139" санына өзгертілсін;
"938 250" саны "488 250" санына өзгертілсін;
5), 6) тармақшаларындағы:
"52 000" саны "599 844" санына өзгертілсін.
2) 3 тармағында:
"5 307 994" саны "5 799 994" санына өзгертілсін;
10 абзацтағы "1 757 301" саны "2 699 301" санына өзгертілсін;
12 абзац алып тасталсын.
3) 7 тармағында:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" сөзінен кейін "және даму үшін трансферттер" сөздерімен толықтырылсын;
"5 307 994" саны "5 799 994" санына өзгертілсін;
10 абзацтағы "1 757 301" саны "2 699 301" санына өзгертілсін;
12 абзац алып тасталсын.
4) 10 тармағында:
"314 560" саны "314 652" санына өзгертілсін.
5) Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезекті
VІІ сессиясы төрағасының
міндетін атқарушы,
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                         Қ.Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 31 наурыздағы
VII сессиясының N 83 шешіміне
1 қосымша
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
ІV сессиясының N 47 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер