О внесении изменений и дополнений в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год"
Решение IХ сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 28 мая 2008 года N 107. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 06 июня 2008 года N 8-1-72. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-68, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 января 2008 года N 07 (336), внесены изменения и дополнение решением N 83 VII сессии от 31 марта 2008 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О внесении изменений и дополнения в решение N 47 IV сессии от 21 декабря 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О бюджете города Караганды на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-70, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 апреля 2008 года N 037 (366) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "19 469 939" заменить цифрами "20 250 650";
цифры "10 847 290" заменить цифрами "11 202 851";
цифры "5 799 994" заменить цифрами "6 225 144";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "19 600 644" заменить цифрами "20 311 535";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "130 705" заменить цифрами "60 885";
в подпункте 4) пункта 1:
цифры "469 139" заменить цифрами "538 959";
цифры "488 250" заменить цифрами "558 070".
2) во втором абзаце пункта 2:
цифры "50" заменить цифрами "42".
3) в пункте 3:
цифры "5 799 994" заменить цифрами "6 225 144";
цифры "2 699 301" заменить цифрами "3 085 235";
в двенадцатом абзаце пункта 3:
"143 370 тысяч тенге на увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Управление жилым фондом" знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить тринадцатым абзацем следующего содержания:

IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған IХ сессиясының 2008 жылғы 28 мамырдағы N 107 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 06 маусымда N 8-1-72 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 111 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының "Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" N 47 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-68, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 7 (336) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы VІІ сессиясының "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы IV сессиясының N 47 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы" өзгертулер мен толықтыру енгізілген, (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-70, "Взгляд на события" газетінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 037 (366) жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағының 1) тармақшасындағы:
"19 469 939" саны "20 250 650" санына өзгертілсін;
"10 847 290" саны "11 202 851" санына өзгертілсін;
"5 799 994" саны "6 225 144" санына өзгертілсін;
1 тармағының 2) тармақшасындағы:
"19 600 644" саны "20 311 535" санына өзгертілсін;
1 тармағының 3) тармақшасындағы:
"130 705" саны "60 885" санына өзгертілсін;
1 тармағының 4) тармақшасындағы:
"469 139" саны "538 959" санына өзгертілсін;
"488 250" саны "558 070" санына өзгертілсін.
2) 2 тармағының екінші абзацында:
"50" саны "42" санына өзгертілсін.
3) 3 тармағында:
"5 799 994" саны "6 225 144" санына өзгертілсін;
"2 699 301" саны "3 085 235" санына өзгертілсін;
3 тармағының он екінші абзацында:
"143 370 мың теңге "Тұрғын үй қорын басқару" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға" "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне өзгертілсін;
Келесі мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:

"39 216 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации по транспортной развязке города Караганды".
4) в пункте 7:
цифры "5 799 994" заменить цифрами "6 225 144";
цифры "2 699 301" заменить цифрами "3 085 235";
в двенадцатом абзаце пункта 7:
"143 370 тысяч тенге на увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Управление жилым фондом" знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить тринадцатым абзацем следующего содержания:
"39 216 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации по транспортной развязке города Караганды".
5) в пункте 10:
цифры "314 652" заменить цифрами "427 288".
6) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель
очередной ІХ сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва                        Ю. Бадина
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение 1
к решению ІХ сессии
Карагандинского
городского маслихата
от 28 мая 2008 года N 107
Приложение 1
к решению IV сессии
Карагандинского
городского маслихата
от 21 декабря 2007 года N 47
Бюджет города Караганды на 2008 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"39 216 мың теңге Қарағанды қаласының транспорттық желілері бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау үшін".
4) 7 тармақта:
"5 799 994" саны "6 225 144" санына өзгертілсін;
"2 699 301" саны "3 085 235" санына өзгертілсін;
7 тармағының он екінші абзацында:
"143 370 мың теңге "Тұрғын үй қорын басқару" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға" "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне өзгертілсін;
Келесі мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"39 216 мың теңге Қарағанды қаласының транспорттық желілері бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау үшін.
5) 10 тармақта:
"314 652" саны "427 288" санына өзгертілсін.
6) Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІV шақырылған
Қарағанды қалалық
мәслихаттың кезекті
ІХ сессиясы төрайымы                       Ю. Бадина
Қарағанды қалалық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 28 мамырдағы
ІХ сессиясының
N 107 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
ІV сессиясының
N 47 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2008 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер