О внесении изменений и дополнений в решение N 21 от 24 октября 2007 года ІІ сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды"
Решение ХV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 26 ноября 2008 года N 157. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 04 декабря 2008 года N 8-1-79. Утратило силу - решением Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 611
Сноска. Утратило силу - решением Карагандинского городского маслихата от 12.12.2011 N 611 (вводится в действие после официального опубликования с 01.01.2012).
В соответствии со статьей 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", в целях социальной поддержки малообеспеченных слоев населения Карагандинской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение II сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 24 октября 2007 года N 21 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов N 8-1-61 от 09 ноября 2007 года, опубликовано в газете "Взгляд на событие" в N 127 (315) от 12 ноября 2006 года) следующее дополнение:
1) в пункте 1 после слов "получателям государственной адресной социальной помощи" знак ";" исключить и дополнить словами ", а также получателям минимального размера пенсии и государственного социального пособия по возрасту.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной
ХV сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             Б. Жакишева
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды"                 М. Кусаинова

ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы ІІ сессияның "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 21 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХV сессиясының 2008 жылғы 26 қарашадағы N 157 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 04 желтоқсанда N 8-1-79 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 611 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011.12.12 N 611 шешімімен (2012.01.01 бастап ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет Кодексінің 53 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, халықтың аз қамтылған топтарын әлеуметтік қолдау мақсатында Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы ІІ сессиясының "Қарағанды қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген 2007 жылғы 9 қарашадағы N 8-1-61, 2006 жылдың 12 қарашасындағы N 127 (315) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға" деген сөздерден кейін "," белгісі қойылып және "сонымен қатар зейнетақының ең төменгі мөлшерін және жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Асхат Қанатұлы Аймағамбетов).
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
ХV сессиясының төрайымы                    Б. Жакишева
Қарағанды қалалық мәслихат хатшысы         Қ. Бексұлтанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Құсаинова