Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 11/117. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 14 января 2009 года N 8-2-76. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/222
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 19/222.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", решения Карагандинского областного Маслихата от 26 декабря 2002 года N 23 "Об утверждении проектов (схем) ценового зонирования территории городов областного значения", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского Маслихата от 21 декабря 2007 года N 3/28 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на территории города Жезказгана на 2008 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-56 от 29 января 2008 года и опубликованное в газете "Жезказганская правда" N 2 (2) от 8 февраля 2007 года).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.

2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/117 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қаңтарда N 8-2-76 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.12.22 N 19/222 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Облыстық маңызы бар қалалардың аумақтарын бағалық аймақтандыру жобаларын (сызбаларын) бекіту туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 23 шешіміне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттері белгіленсін.
2. "2008 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында жер салығы базалық ставкасының дұрысталған коэффициенттерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 3/28 (2008 жылдың 29 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-56 нөмірімен тіркелген және 2008 жылдың 8 ақпанында "Сарыарқа" газетінің 11 (7372) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского Маслихата по вопросам бюджета, территориальному развитию и самоуправлению.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь
городского Маслихата                       К. Абдиров
Согласовано:
Начальник налогового                       Ахметов Батырлан
управления по городу                       Дюсенбаевич
Жезказгану
Начальник отдела                           Альменов Талгат
земельных отношений                        Саруарович
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 11/117
Исправленные коэффициенты базовой ставки земельного налога регионов города Жезказгана Карагандинской области
N
Наименование
Номера оценочных регионов
Коэффициентов налоговых ставок
1
Населенный (селитебный) район в городском населенном пункте
1

4. Осы шешімнің орындалысын бақылау қалалық Мәслихаттың бюджет, аумақтық даму және өзін-өзі басқару мәселесі жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
Сессиясының төрағасы                       Н. Ярмак
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы
бойынша салық
басқармасының бастығы                      Батырлан
Дүйсенбайұлы Ахметов
Жер қатынастары
бөлімінің бастығы                          Талғат Сәруарұлы
Әлменов
Жезқазған қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 11/117 шешіміне
қосымша
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы аймақтарының жер салығы базалық ставкасының түзетілген коэффициентері
N
Аталуы
Бағалау аймақтарының нөмірлері
Салық ставкаларының коэффициенттері
1
Калалық елді мекен шегіндегі мекенді (селитебтік) аймақ
1