О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Темиртау от 27 марта 2008 года N 13/23 "Об оказании материальной помощи отдельным категориям граждан в связи с увеличением цен на основные продукты питания"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 24 июля 2008 года N 30/64. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 27 августа 2008 года N 8-3-64. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау от 25.03.2010 N 11/12.
Руководствуясь подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", во исполнение решения 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 2 июля 2008 года N 11/4 "О внесении изменений в решение 6 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2007 года N 6/4 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3-62), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Темиртау "Об оказании материальной помощи отдельным категориям граждан в связи с удорожанием цен на основные продукты питания" от 27 марта 2008 года N 13/23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-56, опубликовано 23 апреля 2008 года в газете "Зеркало" N 16, 24 апреля 2008 года в газете "Темиртау" N 17) следующие изменения и дополнения:
1. Первый абзац пункта 1 изложить в следующей редакции:
"С 1 июля 2008 года оказывать материальную помощь в размере месячного расчетного показателя в месяц следующим категориям граждан:".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Темиртау                 Ю. Кусиди

Теміртау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы "Негізгі азық-түлік өнімдер бағасының өсуіне байланысты азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы" N 13/23 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі N 30/64 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 27 тамызда N 8-3-64 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010.03.25 N 11/12 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 2 шілдедегі 11 сессиясының "Теміртау қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы 6 сессиясының "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 6/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11/4 шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-3-62 тіркелген) орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы "Негізгі азық-түлік өнімдер бағасының өсуіне байланысты азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-3-56 тіркелген, 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 16 "Зеркало", 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 17 "Теміртау" газеттерінде жарияланған) N 13/23 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1-тармақтың бірінші абзацы келесі мазмұнда берілсін:
"2008 жылғы 1 шілдеден бастап азаматтардың келесі санаттарына айына айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Теміртау қаласының әкімі м.а.              Ю. Кусиди