О городском бюджете на 2009 год
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 80/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 12 января 2009 года N 8-4-127. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1493454 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 94640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 511 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1446 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1396857 тысяч тенге;
2) затраты – 1493490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч        тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 36 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 тысяч тенге;
погашение займов – 36 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 36 тысяч тенге.

2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 80/15 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қаңтарда N 8-4-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1493454 мың теңге,
оның ішінде:
салық түсімдері – 94640 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 511 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсімдер – 1446 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1396857 мың теңге;
2) шығындар – 1493490 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 36 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру -  36 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 36 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғаласы - 36 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 116/18 (вводится в действие с 01.01.2009); от 01.09.2009 N 128/20 (вводится в действие с 01.01.2009); от 23.11.2009 N 138/22 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2009 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов, согласно приложению 2.

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 116/18 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.01 N 128/20 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.23 N 138/22 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2009 жылға арналған, инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2009 год в сумме 1680 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 116/18 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год, согласно приложению 3.

3. 2009 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 1680 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 116/18 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2009 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.