О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 14 апреля 2008 года N 84. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 24 апреля 2008 года N 9-1-101
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1  статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 14 декабря 2007 года  N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год" (номер государственной регистрации 9-1-93, газета "Костанай" от 15 января 2008 года N 3, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2008 года  N 41 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной  регистрации 9-1-96, газета "Костанай" от 19 февраля 2008 года N 13):
Пункт 1 и  приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению N 1 к настоящему решению:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 12487325 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 8390934 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 486544 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2572040 тысяч тенге;
2) затраты 13497492,8 тысяч тенге;

"Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 84 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 24 сәуірде N 9-1-101 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласыәкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты  ШЕШТІ :
1. "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-93, 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 41, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-96, 2008 жылғы 19 ақпандағы N 13 "Қостанай" газеті
өзгерістер мен толықтырулар енгізілген):
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 12487325 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 8390934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1486544 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2572040 мың теңге.
2) шығыстар 13497492,8 мың теңге;

116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства

116
Электрондық   үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту