О внесении изменения в постановление акимата от 22 ноября 2007 года № 1587 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 1 июля 2008 года № 998. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 июля 2008 года № 9-2-112. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.02.2011 № 141.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании статей 5, 7, 19 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 22 ноября 2007 года № 1587 "Об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" (номер государственной регистрации 9-2-92, опубликовано 4 января 2008 года в газете "Рудненский рабочий" № 1) следующее изменение:
в Инструкции по оказанию социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, утвержденной вышеуказанным постановлением:
в подпункте 4) пункта 9 после слов "указанными в подпункте" цифру "6" заменить на цифру "4".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Н. Денинг

Әкімдіктің 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 1 шілдедегі № 998 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 шілдеде № 9-2-112 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 21.02.2011 № 141 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5, 7, 19 - баптарының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңың іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2007 жылғы 22 қарашадағы № 1587 "Кәсiби даярлау, бiлiктiлiктi арттыру және қайта даярлауға жiберiлген жұмыссыздарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-2-92, 2008 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" газетінде № 1 болып жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Кәсiби даярлау, бiлiктiлiктi арттыру және қайта даярлауға жiберiлген жұмыссыздарға әлеуметтiк көмек көрсету жөнiндегi нұсқаулықта:
9-тармақтың 4)-тармақшасында "тармақшасында көрсетiлген" сөздерінен кейін "6" саны "4" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Н. Денинг