Об определении условий бюджетного кредитования сельхозтоваропроизводителей за счет средств областного бюджета на 2008 год
Постановление акимата Павлодарской области от 11 августа 2008 года № 209/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 августа 2008 года за № 3121. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2009 года N 178/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 сентября 2009 года N 178/13.
В соответствии с статьей 172 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 449 Правил исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225, решением Павлодарского областного маслихата (VII внеочередная сессия, IV созыв) от 1 июля 2008 года N 110/7 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия предоставления бюджетных кредитов:
цель предоставления - для финансирования сельхозтоваропроизводителей по приоритетным направлениям;
размер кредита - 172,0 млн. тенге;
валюта кредита - тенге;
предельный срок предоставления краткосрочного кредита - до 1 года, сроком погашения до - 1 марта 2009 года, среднесрочного кредита - до 5 лет, с льготным периодом погашения по основному долгу - 20 месяцев;
период освоения кредита - по 31 декабря 2008 года;
для конечного заемщика по краткосрочному кредиту предусмотрена фиксированная ставка вознаграждения в размере не более 11,44 % годовых, из них за предоставленные бюджетные средства в качестве кредитных - 6,4 % годовых, подлежащих перечислению в пользу бюджета;  по среднесрочному кредиту предусмотрена фиксированная ставка вознаграждения в размере не более 11,88 % годовых, из них за предоставленные бюджетные средства в качестве кредитных - 6,47 % годовых, подлежащих перечислению в пользу бюджета.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Бочина В.З.
Аким области                               Қ. Нурпеисов

Ауылшаруашылық тауар өндірушілерді 2008 жылға арналған облыстық бюджет қаражаты есебінен бюджеттік кредиттеу шарттарын анықтау туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2008 жылғы 11 тамыздағы N 209/7 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 25 тамызда N 3121 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 178/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 178/13 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 172-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекiтiлген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiнiң 449-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған VII кезектен тыс сессиясы) 2008 жылғы 1 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 110/7 шешіміне сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бюджеттік кредиттерді берудің мынадай шарттары анықталсын:
беру мақсаты - басымдықты бағыттар бойынша ауылшаруашылық тауар өндірушілерді қаржыландыру үшін;
кредит мөлшері - 172,0 млн.теңге;
кредит валютасы - теңге;
қысқа мерзімді кредитті берудің шектеулі мерзімі - 1 жылға дейін, өтеу мерзімі - 2009 жылғы 1 наурызға дейін, орта мерзімді кредит беру - 5 жылға дейін, негізгі қарыз бойынша жеңілдікті өтеу кезеңімен - 20 ай.
кредитті игеру кезеңі - 2008 жылғы 31 желтоқсанға дейін;
соңғы қарыз алушы үшін қысқа мерзімді кредит бойынша сыйақының белгіленген мөлшерлемесі жылына 11,44 %-дан аспайтын мөлшерде қарастырылған, соның ішінде бюджеттік қаражатты кредит ретінде беру үшін - бюджет пайдасына аударуға жататыны жылына - 6,4 %, орта мерзімді кредит бойынша сыйақының белгіленген мөлшерлемесі жылына 11,88 %-дан аспайтын мөлшерде қарастырылған, соның ішінде бюджеттік қаражатты кредит ретінде беру үшін - бюджет пайдасына аударуға жататыны жылына - 6,47 %;
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары В.З. Бочинге жүктелсін.
Облыс әкімі                                Қ. Нұрпейісов