О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 октября 2008 года № 204/10. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 3 ноября 2008 года № 128. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии со статьями 111 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год" (3 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-100, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 3 от 12 января 2008 года  и "Версия" № 1 от 7 января 2008 года, с внесенными изменениями и дополнениями решением Павлодарского городского маслихата от 5 марта 2008 года № 95/4 "О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-103, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 36 от 3 апреля 2008 года, "Версия" № 12 от 24 марта 2008 года, № 13 от 31 марта 2008 года и № 14 от 3 апреля 2008 года; решением Павлодарского городского маслихата от 4 апреля 2008 года № 117/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-104, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 55 от 22 мая 2008 года, "Версия" № 22 от 2 июня 2008 года и № 23 от 9 июня 2008 года; решением Павлодарского городского маслихата от 2 июля 2008 года № 163/8 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года № 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год", зарегистрированное в Реестре   государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-118, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 84 от 31 июля 2008 года, "Версия" № 29 от 21 июля 2008 года и № 30 от 28 июля 2008 года)  следующие изменения:

Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" № 55/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 қазандағы № 204/10 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қарашада № 128 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексiнiң 111 , 116 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы  "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне (4 сайланған 3 кезектi сессия), (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-100 болып тiркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 3 "Сарыарқа самалы" және 2008 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Версия" газеттерiнде жарияланған, Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-103 болып тiркелген, 2008 жылғы 3 сәуiрдегi  N36 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 24 наурыздағы N 12, 2008 жылғы 31 наурыздағы N 13 және 2008 жылғы 3 сәуiрдегi N 14 "Версия" газеттерiнде жарияланған N 95/4 шешiмiмен; Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуiрдегi "Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-104 болып тiркелген, 2008 жылғы 22 мамырдағы N 55 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 2 маусымдағы N 22 және 2008 жылғы 9 маусымдағы N 23 "Версия" газеттерiнде жарияланған N 117/5 шешiмiмен;Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шiлдедегi "Павлодар  қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-118 болып тiркелген, 2008 жылғы 31 шiлдедегi N 84 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 21 шiлдедегi N 29 және 2008 жылғы 28 шiлдедегi N 30 "Версия" газеттерiнде жарияланған N 163/8 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен) төмендегiдей өзгерiстер енгiзiлсiн:

"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "22 764 468 000 (двадцать два миллиарда семьсот шестьдесят четыре миллиона четыреста шестьдесят восемь тысяч)" заменить цифрами "22 277 311 000 (двадцать два миллиарда двести семьдесят семь миллионов триста одиннадцать тысяч)";
цифры "18 211 706 000 (восемнадцать миллиардов двести одиннадцать миллионов семьсот шесть тысяч)" заменить цифрами "17 005 309 000 (семнадцать миллиардов пять миллионов триста девять тысяч)";
цифры "114 574 000 (сто четырнадцать миллионов пятьсот семьдесят четыре тысячи)" заменить цифрами "69 422 000 (шестьдесят девять миллионов четыреста двадцать две тысячи)";
цифры "2 303 961 000 (два миллиарда триста три миллиона девятьсот шестьдесят одна тысяча)" заменить цифрами "3 079 538 000 (три миллиарда семьдесят девять миллионов пятьсот тридцать восемь тысяч)";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "23 103 413 000 (двадцать три миллиарда сто три миллиона четыреста тринадцать тысяч)" заменить цифрами "22 616 256 000 (двадцать два миллиарда шестьсот шестнадцать миллионов двести пятьдесят шесть тысяч)";
в пункте 2 указанного решения цифры "66 116 000 (шестьдесят шесть миллионов сто шестнадцать тысяч)" заменить цифрами "60 568 000 (шестьдесят миллионов пятьсот шестьдесят восемь тысяч)", в том числе:
цифры "46 000 000 (сорок шесть миллионов)" заменить цифрами  "51 000 000 (пятьдесят один миллион)";
цифры "15 180 000 (пятнадцать миллионов сто восемьдесят тысяч)"  заменить  цифрами "2 468 000 (два миллиона четыреста шестьдесят восемь тысяч)";
цифры "4 936 000 (четыре миллиона девятьсот тридцать шесть тысяч)" заменить цифрами "7 100 000 (семь миллионов сто тысяч)";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        С. Акимов
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь
Приложение
к решению Павлодарского городского

"көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 1) тармақшасындағы "22 764 468 000 (жиырма екi миллиард жетi жүз алпыс төрт миллион төрт жүз алпыс сегiз мың)" цифрлары "22 277 311 000 (жиырма екi миллиард екi жүз жетпiс жетi миллион үш жүз он бiр мың)" цифрларына ауыстырылсын;
18 211 706 000 (он сегiз миллиард екi жүз он бiр миллион жетi жүз алты мың)" цифрлары "17 005 309 000 (он жетi миллиард бес миллион үш жүз тоғыз мың)" цифрларына ауыстырылсын;
"114 574 000 (жүз он төрт миллион бес жүз жетпiс төрт мың)"  цифрлары "69 422 000 (алпыс тоғыз миллион төрт жүз жиырма екi мың)" цифрларына ауыстырылсын;
"2 303 961 000 (екi миллиард үш жүз үш миллион тоғыз жүз алпыс бiр мың)" цифрлары "3 079 538 000 (үш миллиард жетпiс тоғыз миллион бес жүз отыз сегiз мың)" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 2) тармақшасындағы "23 103 413 000 (жиырма үш миллиард жүз үш миллион төрт жүз он үш мың)" цифрлары "22 616 256 000 (жиырма екi миллиард алты жүз он алты миллион екi жүз елу алты мың)" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 2 тармағындағы "66 116 000 (алпыс алты миллион жүз он алты мың)" цифрлары "60 568 000 (алпыс миллион бес жүз алпыс сег мың)" цифрларына ауыстырылсын, соның iшi нде:
"46 000 000 (қырық алты миллион)" цифрлары "51 000 000 (елу бiр миллион)" цифрларына ауыстырылсын;
"15 180 000 (он бес миллион жүз сексен мың)" цифрлары "2 468 000 (екi миллион төрт жүз алпыс сегiз мың)" цифрларына ауыстырылсын;        "4 936 000 (төрт миллион тоғыз жүз отыз алты мың)" цифрлары
"7 100 000 (жетi миллион жүз мың)" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            С. Ә кiмов
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының