О внесении дополнения в решение внеочередной III-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 11 октября 2007 года N 16 "О специальном городском пособии"
Решение VIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 марта 2008 года N 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 апреля 2008 года за N 773. Отменено решением маслихата города Алматы от 18 февраля 2014 года № 204
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12.09.2013 № 175 (вводится в действие с 01.10.2013).
Действие решения восстановлено на основании письма маслихата города Алматы от 18.12.2013 № 890.
Отменено решением маслихата города Алматы от 18.02.2014 № 204 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной III-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "О специальном городском пособии" от 11 октября 2007 года N 16 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 757 от 16 октября 2007 года, опубликовано 16 и 18 октября 2007 года в газете "Алматы акшамы" N 125, 126 и 16 и 18 октября 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 260, 261) следующее дополнение:
в пункте 4 после слов "за текущий месяц." дополнить словами "и осуществляется по месяц смерти получателя включительно.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественному согласию (Е.Б.Тажиев) и первого заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель VIII-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва             А. Саматдин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                  Т. Мукашев

IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс III сессиясының 2007 жылғы 11 қазандағы N 16 "Арнайы қалалық жәрдемақы туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІІ сессиясының 2008 жылғы 6 наурыздағы N 87 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 1 сәуірде N 773 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы N 204 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 12.09.2013 N 175 шешімімен.
Қалпына келтірілді - Алматы қаласы мәслихатының 18.12.2013 N 890 хатымен.
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.02.2014 N 204 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7 бабы 1 тармағына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс III сессиясының 2007 жылғы 11 қазандағы "Арнайы қалалық жәрдемақы туралы" N 16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 757 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 16 және 18 қазанда "Алматы ақшамы" газетінің 125, 126 нөмірлерінде, 2007 жылғы 16 және 18 қазанда "Вечерний Алматы" газетінің 260, 261 нөмірлерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
4 тармақта "ағымдағы ай үшін төленеді" сөздерінен кейін "және жәрдемақы алушының қайтыс болған кездегі айы қоса есептеледі." сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е.Б.Тәжиев) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Ш. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты VIII сессиясының
төрағасы                                   А. Саматдин
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев