Об образовании Алатауского района и установлении границ районов города Алматы
Совместное постановление Акимата города Алматы от 4 июля 2008 года N 3/490 и решение XI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 109. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 июля 2008 года за N 775
В соответствии со статьей 2 и пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместно, с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Алматы ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Образовать Алатауский район в городе Алматы.
2. Пункт 2 утратил силу совместным постановлением Акимата города Алматы от 12.12.2012 N 4/1035 и решением маслихата города Алматы от 12.12.2012 N 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Акиму города Алматы принять необходимые меры для реализации данного нормативного правового акта.
4. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на первого заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш. и постоянную комиссию по вопросам законности, правопорядка, местного государственного управления и самоуправления
(Манзоров Б.С.).
5. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы               А. Есимов
Председатель
XI-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва       Т. Есполов
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва       Т. Мукашев
Приложение 1
к совместному Постановлению
акимата города Алматы
от 4 июля 2008 года N 3/490
и Решению XI-й сессии
маслихата города
Алматы IV-го созыва
от 2 июля 2008 года N 109
Границы административных районов
города Алматы (схематическая карта)
Сноска. Приложение 1 утратило силу совместным постановлением Акимата города Алматы от 12.12.2012 N 4/1035 и решением маслихата города Алматы от 12.12.2012 N 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к совместному Постановлению
акимата города Алматы
от 4 июля 2008 года N 3/490
и Решению XI-й сессии
маслихата города
Алматы IV-го созыва
от 2 июля 2008 года N 109
Описание границ административных районов
города Алматы
Приложение 2 утратило силу совместным постановлением Акимата города Алматы от 12.12.2012 N 4/1035 и решением маслихата города Алматы от 12.12.2012 N 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Алатау ауданын құру және Алматы қаласы аудандарының шекараларын орнату туралы
Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 4 шілдедегі N 3/490 қаулысы және ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 109 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 775 тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 2 бабы және 13 бабы 3 тармағына сәйкес, тиiстi аумақтағы халықтың пiкiрiн есепке ала отырып, Алматы қаласы әкімдігі бірлесіп ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласында Алатау ауданы құрылсын.
2. 2 тармақтың күші жойылды - Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 12.12.2012 № 4/1035 қаулысымен және Алматы қаласы мәслихатының 12.12.2012 № 80 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Алматы қаласының әкімі осы нормативті құқықтық актіні жүзеге асыру үшін барлық қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы нормативті құқықтық актінің орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Ш.Мұқашевқа және заңдылық, құқық тәртібі, мемлекеттік жергілікті басқару және өзін өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Б.С. Манзоров) жүктелсін.
5. Осы нормативті құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                    А. Есімов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихат ХІ сессиясының
төрағасы                                  Т. Есполов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                      Т.Мұқашев
Бірлескен
Алматы қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 шілдедегі
N 3/490 қаулысына
және IV cайланған Алматы
қаласы мәслихаты XI сессиясының
2008 жылғы 2 шілдедегі
N 109 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласының әкімшілік аудандарының
шекараларының сипаттамасы (схемалық картасы)
Ескерту. 1 қосымшаның күші жойылды - Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 12.12.2012 № 4/1035 қаулысымен және Алматы қаласы мәслихатының 12.12.2012 № 80 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бірлескен
Алматы қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 шілдедегі
N 3/490 қаулысына
және IV cайланған Алматы
қаласы мәслихаты XI сессиясының
2008 жылғы 2 шілдедегі
N 109 шешіміне 2 қосымша
Алматы қаласындағы әкімшілік аудандардың
шекараларының сипаттамасы
Ескерту. 2 қосымшаның күші жойылды - Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 12.12.2012 № 4/1035 қаулысымен және Алматы қаласы мәслихатының 12.12.2012 № 80 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).