О внесении изменения в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года N 45 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы"
Решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 августа 2008 года за N 777. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 19 июля 2024 года № 138
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 19.07.2024 года № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "Об утверждении Правил благоустройства территории города Алматы" от 12 декабря 2007 года N 45 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 767 от 25 января 2008 года, опубликовано 21 февраля 2008 года в газете "Алматы акшамы" N 21 и 21 февраля 2008 года в газете "Вечерний Алматы" N 24-25) следующее изменение:
в Правила благоустройства территории города Алматы, утвержденные указанным решением:
в пунктах 121 и 143 слова "обязана" и "обязаны" заменить словами "должна" и "должны".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города Алматы IV-го созыва по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности (Нам О.Ю) и заместителя акима города Алматы Сманкулова А.С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель ХI-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва
Т. Есполов
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 55 "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 125 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 5 тамызда N 777 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 138 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 19.07.2024 жылғы № 138 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 1 тармағына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесін бекіту туралы" N 45 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 767 рет санымен 2008 жылғы 25 қаңтарда тіркелген, 2008 жылғы 21 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінің 21 нөмірінде, 2008 жылғы 21 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің 24-25 нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы қаласының аумағын көріктендіру Ережесінде:
121 және 143 тармақтарда "міндетті" сөздері "тиісті" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының қалақұрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік жөніндегі тұрақты комиссияға (О.Ю. Нам) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХI сессиясының
төрағасы
Т. Есполов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т.Мұқашев