О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы"
Решение Акима города Алматы от 25 июля 2008 года N 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 августа 2008 года за N 785. Утратило силу решением акима города Алматы от 08 июля 2015 года № 3.
Сноска. Утратило силу решением акима города Алматы от 08 июля 2015 № 3.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О  местном  государственном управлении в Республике Казахстан", от 7 мая 1997 года "О  гражданской  обороне" и  Приказом   Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 23 июня 2000 года N 140 "Об утверждении Инструкций по организации и проведению эвакуационных мероприятий", аким города Алматы  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  акима города Алматы "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы" от 20 сентября 2002 года N 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 474, опубликовано 25 октября 2002 года в газете "Вечерний Алматы", внесены изменения решением акима города Алматы от 13 января 2006 года N 08 "О внесении изменения в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 696, опубликовано 7 марта 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 45, от 2 марта 2006 года в газете "Алматы Акшамы" N 24, внесены изменения решением акима города Алматы от 4 декабря 2006 года N 75 "О внесении изменения в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 725, опубликовано 18 января 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 11-13, 18 января 2007 года в газете "Алматы акшамы" N 7; внесены изменения решением акима города Алматы от 28 января 2008 года N 01 "О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за N 771, опубликовано 1 апреля 2008 года в газете "Вечерний Алматы" N 41, 8 апреля 2008 года в газете "Алматы акшамы" N 39) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению ввести в состав городской эвакуационной комиссии:
Мукашева Маулен Шапанбаевича
- первого заместителя акима города Алматы, председателем городской эвакуационной комиссии
Шорманова Ербол Алимкуловича
- руководителя аппарата акима города Алматы, заместителем председателя городской эвакуационной  комиссии
Кусаинова Серика  Досымхановича
- начальника Управления энергетики и коммунального хозяйства города Алматы, член городской  эвакуационной  комиссии
Меренкова Владимира Петровича
- начальника  Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог, член городской эвакуационной  комиссии
Яковлеву Надежду Николаевну
- заместителя акима Алмалинского района, председателем эвакуационной комиссии Алмалинского района
Алибаеву Раушан    Есеновну
- заместителя акима Турксибского района, председателем эвакуационной комиссии Турксибского  района
Заманбекова Кажапгали Кенесбаевича
- заместителя акима Бостандыкского района, председателем эвакуационной комиссии Бостандыкского района
вывести из указанного состава Крылова В.Л., Принбекова М.У., Сакенова Ж.Т., Оспанова Е.С., Галиева А.К.

Алматы қаласы әкімінің шешіміне 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 135 "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер,        Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 2008 жылғы 25 шілдедегі N 03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 тамызда N 785 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 шілдедегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08.07 N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы ", 1997 жылдың 7 мамырындағы "Азаматтық қорғаныс туралы " заңдарына және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі Агенттігі Төрағасының 2000 жылғы 23 маусымдағы N 140 бұйрығымен бекітілген, "Эвакуациялық  шараларын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі Нұсқаулыққа" сәйкес Алматы қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 474, 2002 жылғы 25 қазанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған, Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы "Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 08 шешімімен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген нөмірі N 696, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 45 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 4 желтоқсанындағы "Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы N 75 шешімімен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген нөмірі N 725, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылғы 18 қаңтарында N 11-13 санында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2007 жылдың 18 қаңтарында N 7; Алматы қаласы әкімінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы "2008 жылғы 1 сәуірдегі N 41 "Вечерний Алматы", 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 39 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған N 771 мемлекеттік реестерлік тіркеуде тіркелген "Алматы қаласындағы өндірістік және әлеуметтік бағыттағы нысандарда эвакуациялық пункттер, зардап шеккен халықты жинау пункттері, қалалық эвакуациялық комиссия туралы" 2002 жылғы 20 қыркүйектегі Алматы қаласы әкімінің шешімімен өзгерістер енгізу туралы" N 135 шешіміне) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасына қалалық эвакуациялық комиссиясының құрамына:
Мұқашев Маулен Шапанбайұлы
Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары, қалалық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Шорманов Ербол Әлімқұлұлы
Алматы қаласы әкімінің аппарат басшысы, қалалық эвакуациялық комиссиясы төрағасының орынбасары
Құсайнов Серік Досымханұлы
Алматы қаласы энергетика және коммуналдық шаруашылық Басқармасының бастығы, қалалық эвакуациялық комиссиясының мүшесі
Меренков Владимир Петрович
Алматы қаласы жолаушыларды тасымалдау және автомобиль жолдары Басқармасының бастығы, қалалық эвакуациялық комиссиясының мүшесі
Яковлева Надежда Николаевна
Алмалы ауданы әкімінің орынбасары, Алмалы ауданы эвакуциялық комиссиясының төрағасы
Әлібаева Раушан Есенқызы
Түрксіб ауданы әкімінің орынбасары, Түрксіб ауданы эвакуциялық комиссиясының төрағасы
Заманбеков Кажапқали Кеңесбайұлы
Бостандық ауданы әкімінің орынбасары, Бостандық ауданы эвакуциялық комиссиясының төрағасы
енгізілсін;
аталған құрамнан В.Л. Крылов, М.Ү.Пірінбеков, Ж.Т. Сәкенов, Ә.Қ. Ғалиев, Е.С.Оспанов шығарылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                                                         А. Есимов

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Ш. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім он календарлық күннен кейін бірінші арнайы жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі                     А.Есімов