О присвоении наименований улицам в микрорайоне "КазПАС" города Алматы
Решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 113 и постановление акимата города Алматы от 14 июля 2008 года N 3/550. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 августа 2008 года за N 786
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместно, на основании рекомендации городской комиссии по ономастике акимат города Алматы постановил  и маслихат города Алматы IV-го созыва решил :
1. Присвоить улицам микрорайона "КазПАС" города Алматы следующие наименования:
1.
Береке
первой улице, длина 1200 метров
2.
Актасты
второй улице, длина 700 метров
3.
Саялы
трьетей улице, длина 900 метров
4.
Ыргайты
четвертой улице, длина 600 метров
5.
Жетиген
пятой улице, длина 800 метров
6.
Майекти
шестой улице, длина 700 метров
7.
Теректи
седьмой улице, длина 500 метров
8.
Кайынды
восьмой улице, длина 500 метров
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть в местном бюджете города Алматы необходимые средства на изготовление и установление указателей улиц, нумерацию домов.
3. Акиму Турксибского  района Устюгову В, Центру по недвижимости по городу Алматы, ААО "Алматыгороформление" (по согласованию) изготовить и установить новые указатели улиц, произвести  нумерацию домов.
4. Акиму Турксибского  района Устюгову В. довести данный нормативно правовой акт соответствующих служб.
5. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественного согласия  маслихата города Алматы IV-го созыва (Тажиев Е.) и  Управление по развитию языков города Алматы.
6. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                        А.Есимов
Председатель ХІ-й сессии
маслихата города Алматы
ІV-го созыва                               Т.Есполов
Секретарь маслихата города
Алматы  ІV-го созыва                      Т.Мукашев

Алматы қаласындағы "ҚазПАС" ықшамауданының көшелеріне атау беру туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 113 бірлескен шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 3/550 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 тамызда N 786 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" заңының 13 бабы 4 тармағына  сәйкес қалалық ономастика комиссиясы ұсынысының негізінде, бірлесе отырып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "ҚазПАС" ықшамауданының көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1.
Береке
бірінші көшеге, ұзындығы 1200 метр
2.
Ақтасты
екінші көшеге, ұзындығы 600 метр
3.
Саялы
үшінші көшеге, ұзындығы  700 метр
4.
Ырғайлы
төртінші көшеге, ұзындығы 500 метр
5.
Жетіген
бесінші көшеге, ұзындығы 800 метр
6.
Мәйекті
алтыншы көшеге, ұзындығы 500 метр
7.
Теректі
жетінші көшеге, ұзындығы 500 метр
8.
Қайыңды
сегізінш көшеге, ұзындығы 400 метр
2. Алматы қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау   басқармасы көшелердің есім көрсеткіштерін, үйлердің рет сандарын жасап және орнатуға Алматы қаласының жергілікті бюджетінде қажетті қаражат қарастырсын.
3. Түрксіб ауданының әкімі В.Устюговке, Алматы қаласының жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы және "Алматықалабезендіру" ААҚ (келісім бойынша) көшелердің жаңа есім көрсеткіштерін және үйлердің рет сандарын жасап орнатсын.
4. Түрксіб ауданының әкімі В.Устюговке осы нормативті құқықтық актіні тиісті мекемелерге жеткізсін.
5. Осы нормативті құқықтық актінің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссияға (Е.Тәжиев) және Алматы қаласы тілдерді дамыту басқармасына жүктелсін.
6. Осы нормативті құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімі                        А. Есімов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІ сессиясының
төрағасы                                   Т. Есполов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев