Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2009 год
Решение ХIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 января 2009 года за N 804. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30 ноября 2009 года N 262
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30.11.2009 N 262 (порядок введения в действие см. п.3) .
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налогового кодекса)" от 10 декабря 2008 года, маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2009 год, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение VI cсессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 декабря 2007 года № 59 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2008 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за № 762 от 25 декабря 2007 года и опубликованного в газете "Вечерний Алматы" 29 декабря 2007 года № 307 и "Алматы Акшамы" от 29 декабря 2007 № 156).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экологии, здравоохранению и вопросам чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и заместителя акима города Алматы Сманкулова А.С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней с момента официального опубликования.
Председатель
XIV-й сессии маслихата города
Алматы IV-го созыва                  К. Казанбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                         Т. Мукашев
Приложение
к решению ХIV-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 22 декабря 2008 года № 161
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2009 год
Вид специ-
ального водополь-
зования
----------
бассейны
рек, озер, морей
Жилищно-
эксплуата-
ционные и
коммуналь-
ные услуги,
тиын/куб.м
Промыш-
ленность, включая теплоэнер- гетику, тиын/куб.м
Сельское хозяй-
ство, тиын/куб.
м
Прудовые хозяйства, осуществля-
ющие забор
из водных источников,
тиын/куб.м
Рыбное хозяйство, потребители, производящие отлов рыбы
на водных источниках,
тенге/тонна
Гидро-
энерге-
тика,
тиын/
квт.час
Водный транс-
порт,
тиын/
т.км
1
2
3
4
5
6
7
Бассейн рек и озера Балхаш

2009 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 161 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда N 804 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 262 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009.11.30 N 262 шешімімен.
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабына және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 487 бабының 1 тармағына сәйкес ІV-ші сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2009 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы қосымша бойынша бекітілсін.
2. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты VI сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 59 "Алматы қаласы бойынша жер үсті су ресурстары көздерін пайдалану үшін 2008 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімнің (Әділет департаментінде 2007 жылдың 25 желтоқсанында N 762 тіркелген, "Вечерний Алматы" N 307 газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында және "Алматы Ақшамы" N 156 газетінде 2007 жылдың 29 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы (Ізмұхамбетов Т.Ә.) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткенен кейін қолданысқа енгізіледі.
ІV сайланған Алматы
қаласының мәслихатының
ХIV-сессиясының төрағасы         Қ. Қазанбаев
ІV сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы                         Т. Мұқашев
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XIV сессиясының
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 161 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша 2009 жылға арналған жер үсті
көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін
төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану
түрі өзендер,  көлдер,
теңіздер алқаптары
Үй-жайға, пайдалану және коммуналдық қызмет, тиын/текше метр
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қосқанда, тиын/текше метр
Ауыл шаруашылығы тиын/текше метр
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған су  шаруашылық
тары, тиын/текше метр
1
2
3
4
Балқаш  көлінің және өзендердің алабтары