Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий государственного регионального природного парка "Медеу" на 2009 год
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года N 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 января 2009 года за N 808. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30 ноября 2009 года N 263
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 30.11.2009 N 263 (порядок введения в действие см. п.3) .
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет  (Налоговый кодекс)" и пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" маслихат города Алматы IV созыва РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий государственного регионального природного парка "Медеу" согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экологии, здравоохранению и вопросам чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и на начальника налогового Департамента по городу Алматы Усенову Н.Д.
Председатель XIV сессии
маслихата города Алматы
IV созыва                     К.Казанбаев
Секретарь XIV сессии
маслихата города Алматы
IV созыва                     Т . Мукашев
Приложение
к решению XIV сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 22 декабря 2008 года № 162
Ставки платы
за использование особо охраняемых природных территорий
(ООПТ) государственного регионального природного парка
«Медеу» на 2009 год
№ п\п
Показатели
Единица измерения
Ставки платы
1.
В туристических и рекреационных  целях:
легковой автотранспорт
тенге\
автомашина
300
грузовой автотранспорт
тенге\
автомашина
300
отчисления с автобусных маршрутов
тенге\год
16000
автотранспорт автовладельцев, работающих на территории ООПТ
тенге\
квартал
16000
в научных целях (проведение научных исследований)
человеко-день
120
2.
В культурно-просветительных и учебных целях:
показ объектов неживой природы, растений и животных, объектов историко-культурного наследия
человеко-день
120
проведение учебных экскурсий и занятий производственных практик учащихся и студентов
человеко-день
120
подготовка научных кадров, переподготовка и повышение квалификации специалистов в области заповедного дела, охраны окружающей среды и рационального природопользования
человеко-день
120
В ограниченно-хозяйственных целях
человеко-день
120
Председатель XIV сессии
маслихата города Алматы
IV созыва                     К.Казанбаев
Секретарь XIV сессии
маслихата города Алматы
IV созыва                     Т . Мукашев

"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің 2009 жылға арналған ерекше қорғалатын аумағын пайдаланудың төлем ставкаларын бекіту туралы"
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 162 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 29 қаңтарда N 808 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009.11.30 N 263 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Cалық және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510 бабы 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 38 бабы 1 тармағына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің ерекше қорғалатын аумағын пайдаланудың төлем ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Т.Ә.Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы бойынша Салық комитеті департаментінің директоры Н.Д.Үсеноваға жүктелсін.
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІV сессиясының
төрағасы                              Қ. Қазанбаев
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатның хатшысы                  Т. Мұқашев
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2008 жылғы "22" желтоқсандағы
ХІV сессиясының
N 162 шешіміне қосымша
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі"
мемлекеттік мекемесінің 2009 жылға арналған
ерекше қорғалатын аумағын пайдаланудың
төлем ставкалары
N р/с
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлем ставкасы
1.
Туристік және рекреациялық мақсаттарда:
жеңіл автокөлік
теңге/автомашина
300
жүк автокөлігі және автобустар
теңге/автомашина
300
автобус бағытының түсімдері
теңге/жыл
16000
ЕҚТП аумағында жұмыс істейтін көлік иелерінің автокөлігі
теңге/жыл
16000
ғылыми мақсаттарда (ғылыми зерттеулер өткізу)
адам/күн
120
2.
Мәдени ағарту және оқу мақсаттарында:
табиғаттың жансыз нысандарын көрсету, өсімдіктер мен жан-жануарлар, тарихи-мәдени мұра нысандары
адам/күн
120
оқушылар мен студенттердің өндірістік оқулары мен сабақтарын және оқу саяхат жұмыстарын өткізу
адам/күн
120
ғылыми кадрларды әзірлеу, қорық ісі, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты ұтымды пайдалану салаларындағы мамандардың біліктіліктерін арттыру
адам/күн
120
Шектеулі-шаруашылық мақсатта
адам/күн
120
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІV сессиясының
төрағасы                              Қ. Қазанбаев
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатның хатшысы                  Т. Мұқашев