О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 4/2 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2008 года N 9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июля 2008 года N 1682. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с пунктом 1 статьи 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата четвертой сессии IV созыва от 13 декабря 2007 года N 4/2 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1663 от 29 декабря 2007 года и опубликованное 11 января 2008 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" (с изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата от 18 марта 2008 года N 5/3 р/г N 1671 от 14 апреля 2008 года, 7 мая 2008 года; от 5 июня 2008 года N 7/1 р/г N 1676 от 3 июля 2008 года, 16 июля 2008 года), изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "51 957 399" заменить цифрами "52 201 079";
цифры "5 895 160" заменить цифрами "5 938 177";
цифры "45 847 908" заменить цифрами "46 048 571";
подпункте 2)
цифры "51 516 974" заменить цифрами "51 396 654";
подпункте 3)
цифры "440 425" заменить цифрами "804 425";
подпункте 4)
цифры "747 497" заменить цифрами "1 247 497";
цифры "789 000" заменить цифрами "1 289 000";
подпункте 5)
цифры "151 329" заменить цифрами "15 329";
цифры "159 150" заменить цифрами "39 150";
цифры "7 821" заменить цифрами "23 821";
в пункте 6.3.:
цифры "659 821" заменить цифрами "630 921";
пункт 15 дополнить подпунктами 14 и 15 следующего содержания:
14) на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов - 9 590 тыс. тенге;
15) на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы - 191 073 тыс. тенге.

"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2008 жылғы 16 шілдедегі N 9/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 25 шілдеде N 1682 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексінің 115-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2007 жылғы 29 желтоқсанда N 1663 нормативтік-құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу реестрінің Өңірлік бөлімінде тіркелген және 2008 жылғы 11 қаңтарда "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 облыстық мәслихаттың IV шақырылымының төртінші сессиясы шешіміне мына (2008 жылғы 5 маусымдағы N 7/1 р/г N 1676 2008 жылғы 3 шілдедегі, 2008 жылғы 16 шілдедегі, 2008 жылғы 7 мамырдағы, 2008 жылғы 14 сәуірдегі облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 наурыздағы N 5/3 р/г N 1671 шешімдерімен енгізілген өзгертулер және толықтырулармен), толықтырулар мен өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"51 957 399" цифрлары "52 201 079" цифрларымен ауыстырылсын;
"5 895 160" цифрлары "5 938 177" цифрларымен ауыстырылсын;
"45 847 908" цифрлары "46 048 571" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"51 516 974" цифрлары "51 396 654" цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
"440 425" цифрлары "804 425" цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
"747 497" цифрлары "1 247 497" цифрларымен ауыстырылсын;
"789 000" цифрлары "1 289 000" цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
"151 329" цифрлары "15 329" цифрларымен ауыстырылсын;
"159 150" цифрлары "39 150" цифрларымен ауыстырылсын;
"7 821" цифрлары "23 821" цифрларымен ауыстырылсын;
6.3. тармақта:
"659 821" цифрлары "630 921" цифрларымен ауыстырылсын;
15 тармақты келесі мазмұндағы 14 және 15 тармақшалармен толықтырылсын:
14) 9 590 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде орта білімнен кейінгі кәсіптік және техникалық ұйымдарында оқитындарға стипендия төлеуге;
15) 191 073 мың теңге - ең төменгі мөлшерде жалақының көбеюіне байланысты жергілікті бюджетті жоғалтуды өтеуге;

120 290
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
169 203
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 241 189
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
367 167
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
291 407
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
238 276
113
Трансферты из местных бюджетов
52 697
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
7 000
271
Управление строительства области
1 718 261
005
Развитие объектов образования
1 718 261
5
Здравоохранение
14 838 018
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
11 780 044
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
60 008
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 523 757
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
115 045
006
Охрана материнства и детства
66 398
007
Пропаганда здорового образа жизни
16 574
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 199
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 548 204
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
3 215 426
011
Оказание скорой и неотложной помощи
303 829
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
19 353
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
21 910
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
332 653
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
12 743
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
018
Обеспечение деятельности  информационно-аналитических центров
16 825
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

120 290
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 203
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 241 189
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
367 167
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 407
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
238 276
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
52 697
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
7 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 718 261
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 718 261
5
Денсаулық сақтау
14 838 018
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
11 780 044
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
60 008
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 523 757
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
115 045
006
Ана мен баланы қорғау
66 398
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
16 574
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 199
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 548 204
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
3 215 426
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
303 829
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
19 353
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
21 910
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
332 653
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
12 743
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
718
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 825
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

8 517 340
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
43 979
271
Управление строительства области
43 979
003
Развитие объектов органов внутренних дел
43 979
в том числе:
Строительство Центра кинологической службы департамента внутренних дел СКО
43 979
04
Образование
1 718 261
271
Управление строительства области
1 718 261
005
Развитие объектов образования
1 718 261
За счет трансфертов из республиканского бюджета
872 820
в том числе:
Строительство школы-интерната с государственным языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 200 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
580 700
Строительство средней школы на 250 мест в селе Пески района Габита Мусрепова
100 000
Строительство детского сада на 320 мест по улице Победы-Уалиханова в городе Петропавловске
85 000
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в городе Петропавловске
107 120
За счет средств местного бюджета
845 441
в том числе:
Строительство пристройки (спортивного зала) к средней школе N 3 в с.Смирново Аккайынского района
32 182
Строительство школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Актас Есильского района
243 416
Строительство средней школы на 90 мест в с.Хлеборобное района М.Жумабаева
151 169
Строительство средней школы на 180 мест в с.Кондратовка Кызылжарского района
260 725
Строительство средней школы на 240 мест в с.Кирилловка Айыртауского района
29 951
Строительство школы на 80 мест в с.Береке Уалихановского района
81 823
Разработка ПСД на строительство детского сада на 280 мест в с.Бишкуль Кызылжарского района
4 400
Разработка ПСД на строительство интеллектуальной школы на 1200 мест в г. Петропавловске
13 000
Разработка ПСД на строительство Профессионального лицея на 360 мест в г.Мамлютка Мамлютского района
12 000
Разработка ПСД на строительство Профессионального лицея на 360 мест в г.Петропавловске
12 000
Разработка ПСД на строительство детского сада на 280 мест в г.Тайынша Тайыншинского района
4 400
Реконструкция здания школы под пришкольный интернат в с. Сарытомар района М. Жумабаева
375
05
Здравоохранение
2 437 320
271
Управление строительства области
2 437 320
007
Развитие объектов здравоохранения
2 437 320
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 242 200
в том числе:
Областной центр крови в городе Петропавловске
1 009 000
Городская поликлиника на 500 посещений в смену в городе Петропавловске
185 200
Межрайонный противотуберкулезный диспансер на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Пресновка Жамбылского района
424 000
Межрайонный противотуберкулезный диспансер на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района имени Г. Мусрепова
424 000
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в селе Смирново Аккайынского района
100 000
Районная поликлиника  на 250 посещений в селе Явленка Есильского района
100 000
За счет средств местного бюджета

8 517 340
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
43 979
271
Облыстың құрылыс басқармасы
43 979
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
43 979
оның ішінде:
СҚО ІІД кинологиялық қызмет Орталығын салу
43 979
04
Бiлiм беру
1 718 261
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 718 261
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 718 261
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
872 820
оның ішінде:
Мамлют ауданының Мамлют қаласында 400 орынға арналған ұйықтайтын корпусы бар 200 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп-интернат салу
580 700
Ғ.Мүсірепов ауданы Пески селосында 250 орындық орта  мектеп салу
100 000
Петропавловск қаласында Победа-Уәлиханов көшесі бойынан бассейні бар 320 орындық балабақша салу
85 000
Петропавл қаласының Победа көшесі бойынан бассейні бар 320 орындық балабақша салу
107 120
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
845 441
оның ішінде:
Аққайың ауданы, Смирново с. N 3 орта мектебіне қосымша құрылыс салу (спорт залы)
32 182
Есіл ауданы, Ақтас с. қазақ тілінде оқытатын 90 орындық негізгі мектеп салу
243 416
М.Жұмабаев ауданы, Хлеборобное с. 90 орындық орта мектеп салу
151 169
Қызылжар ауданы, Кондратовка с. 180 орындық орта мектеп салу
260 725
Айыртау ауданы, Кириловка с. 240 орындық орта мектеп салу
29 951
Уәлиханов ауданы, Береке с. 80 орындық негізгі мектеп салу
81 823
Қызылжар ауданы Бескөл с. 280 орынға арналған бала-бақша құрылысына ЖСҚ әзірлеу
4 400
Петропавл қ. 1200 орынға арналған интеллектуалдық мектеп құрылысына ЖСҚ әзірлеу
13 000
Мамлют ауданы Мамлютка қ. 360 орынға арналған Кәсіптік лицей құрылысына ЖСҚ әзірлеу
12 000
Петропавл қ. 360 орынға арналған Кәсіптік лицей құрылысына ЖСҚ әзірлеу
12 000
Тайынша ауданы Тайынша қ. 280 орынға арналған бала-бақша құрылысына ЖСҚ әзірлеу
4 400
М. Жұмабаев ауданы Сарытомар с. мектеп ғимаратын мектеп жанындағы интернатқа реконструкциялау
375
05
Денсаулық сақтау
2 437 320
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 437 320
007
Денсаулық объектілерін дамыту
2 437 320
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 242 200
оның ішінде:
Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
1 009 000
Петропавл қаласында ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
185 200
Жамбыл ауданындағы Пресновка ауылында 90 адам қабылдайтын 100 төсектік туберкулезге қарсы ауданаралық диспансер салу
424 000
Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим селосында 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік туберкулезге қарсы ауданаралық диспансер салу
424 000
Аққайың ауданы Смирнов ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
100 000
Есіл ауданы Явленка ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
100 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен