О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2008 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 30 апреля 2008 года N 13-1-117
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, решением сессии областного маслихата от 18 марта 2008 года N 5/3 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 4/2 от 13 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год" внести в решение городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 3/2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "8735789" заменить цифрой "8884125";
цифру "4159073" заменить цифрой "4293791";
цифру "2194865" заменить цифрой "2208483";
в подпункте 2) цифру "8951636" заменить цифрой "9071743";
в подпункте 3) цифру "-215847" заменить цифрой "-187618";
в подпункте 5) цифру "56500" заменить цифрой "86500";
цифру "56500" заменить цифрой "86500";
в подпункте 6) цифру "-272347" заменить цифрой "-274118";
в подпункте 7) цифру "272347" заменить цифрой "274118".
2. В пункте 2 абзац 2 исключить.
3. В пункте 6 цифру "21704" заменить цифрой "91704";
цифру "10868" заменить цифрой "80868".

"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясының N 2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 сәуірде N 13-1-117 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 111 және 116 баптарына сәйкес, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 18 наурыздағы N 5/3 шешімімен "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 3/2 қалалық мәслихаттың шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы "8735789" сандары "8884125" сандарымен ауыстырылсын;
"4159073" сандары "4293791" сандарымен ауыстырылсын;
"2194865" сандары "2208483" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "8951636" сандары "9071743" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "-215847" сандары "-187618" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "56500" сандары "86500" санымен ауыстырылсын;
"56500" сандары "86500" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "-272347" саны "-274118" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы "272347" сандары "274118" сандарымен ауыстырылсын;
2. 2 тармақтағы 2 абзац алынып тасталынсын:
3. 6 тармақтың "21704" сандары "91704" сандарымен ауыстырылсын;
"10868" сандары "80868" сандарымен ауыстырылсын.

4. В пункте 11 цифру "171191" заменить цифрой "173331".
5. Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                       Секретарь
городского маслихата                       городского маслихата
Приложение 1
к решению внеочередной 6 сессии
городского маслихата IV созыва N 1
от 1 апреля 2008 года
Бюджет города Петропавловска на 2008 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

4. 11 тармақтағы "171191" сандары "173331" сандарымен ауыстырылсын.
5. Аталған шешiмнің 1, 2, 4, қосымшаларғы осы шешiмге 1, 2, 4, қосымшаларға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат               Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы           хатшысы
Петропавл қалалық мәслихатының
2008 жылғы 1 сәуірдегі IV шақырылған
кезектен тыс 6 сесссиясының
N 1 шешiмiне 1 қосымша
2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы
Санаты
Сомасы (мың.
теңге)
Сыныбы
Кiшi сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 700 021
4
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 700 021
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
ремонт и реконструкция инженерно-коммуникационной инфраструктуры
300 000
строительство инженерно-коммуникационных сетей к строящимся жилым домам
369 871
разработка ПСД на  развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
150
техническая инвентаризация инженерных сетей
1 500
изготовление землеустроительных проектов, государственных актов на земельные участки по развитию и обустройству инженерно-коммуникационной инфраструктуры застройки Южной части города Петропавловска, для строительства инженерно-коммуникационной сети и благоустройства объектов жилищного строительства
3 500
Приложение 4
к решению внеочередной 6 сессии
городского маслихата IV созыва N 1
от 1 апреля 2008 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе"Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан порешениям местных представительных органов"
N
п/п
Наименование
сумма
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
1 524
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на зубопротезирование
980
3
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на санаторно-курортное лечение
14 840
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
2 304
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 800
6
Социальная помощь на проезд малообеспеченных пенсионеров в дачный сезон
1 120
7
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
85
8
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
3 438
9
Социальная помощь на содержание жилья, коммунальные услуги и услуги связи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, а также лицам,которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан.
19 872
10
Оказание социальной помощи малоимущим, в связи с ростом цен на продовольственные товары
107 300
11
Единовременная выплата инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в честь празднования Дня Победы
7 840
12
Социальная помощь отдельным категориям граждан на авиатуры в город Астану
1 860
13
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тыс. тенге
9 000
14
Оплата коммунальных услуг жителям поселка "Заречный"
1 368
Итого
173 331

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы және құрылыс бөлiмi
1 700 021
4
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
1 700 021
оның ішінде:
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
1 025 000
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды қайта жаңарту және жөндеу
300 000
Салынып жатқан тұрғын үйлерге инженерлік коммуникациялық желісін салу
369 871
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жайластыру және дамытуға ЖСҚ әзірлеу
150
инженерлік желісін техникалық түгендеу
1 500
инженерлік коммуникациялық желісін салуға және тұрғын үй құрылысы нысаналарын көркейтуге, Петропавл қаласының Оңтүстік бөлігінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды салуға жайластыру және дамыту жөнінде жер учаскелеріне мемлекеттік актілер, жер құрылыстары жобаларын дайындау
3 500
Петропавл қалалық мәслихатының
2008 жылғы 1 сәуірдегі IV шақырылған
кезектен тыс 6 сесссиясының N 1 шешiмiне
4 қосымша
"Жергілікті уәкілетті органдар шешімі бойынша жеке санатты
мұқтажды азаматтарға әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша
қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
№ п/п
Атауы
сумма
1
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға шаштараз және монша қызметіне арналған әлеуметтік көмек
1 524
2
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға тіс салуға арналған әлеуметтік көмек
980
3
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға санаторлық-курорттық емделуге арналған әлеуметтік көмек
14 840
4
Өкпе ауруымен ауыратындарға жол жүруге әлеуметтік көмек
2 304
5
Өкпе ауруымен ауыратындарды тамақтандыруға әлеуметтік көмек
1 800
6
Аз қамсыздандырылғын зейнеткерлерге саяжай кезеңіне жол жүруге әлеуметтік көмек
1 120
7
Петропавл қаласындағы Құрметті азаматтарға әлеуметтік көмек
85
8
Аз қамсыздандырылғын отбасыларындағы студенттерге әлеуметтік көмек
3 438
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және  Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған, тұлғаларға баспананы ұстауға, коммуналдық қызметтер және байланыс қызметі үшін әлеуметтік көмек
19 872
10
Азық түліктің қымбаттауына байланысты әлеуметтік көмек
107 300
11
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарға Жеңіс Күнін мерекелеуге арналған бір жолғы жәрдемақы
7 840
12
Астана қаласына ұшуға жеке санатты азаматтарға әлеуметтік көмек
1 860
13
Петропавл қаласына тұрақты жұмыс істеуге келген жоғары медициналық оқуды бітіргендер мен дәрігерлерге бір жолғы әлеуметтік көмек мөлшері 200 мың теңге
9 000
14
"Заречный" кенті тұрғындарының коммуналдық
қызметтерін төлеу
1 368
Жиынтығы
173 331