О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 октября 2008 года N 1747. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 4 ноября 2008 года N 13-1-145. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 июня 2009 года N 662
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15.06.2009 г. N 662
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I «О нормативных правовых актах», подпунктом 21) пункта 7 постановления акимата Северо-Казахстанской области от 19 июля 2001 года № 38 «Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-110 от 22 января 2008 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» № 6 от 8 февраля 2008 года, «Проспект СК» № 7 от 8 февраля 2008 года) с изменениями внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 22 февраля 2008 года № 256 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-114 от 26 марта 2008 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» № 14 от 4 апреля 2008 года, «Проспект СК» № 15 от 4 апреля 2008 года), постановлением акимата города Петропавловска от 14 июля 2008 года № 1180 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловс ка» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-121 от 22 июля 2008 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» № 33 от 15 августа 2008 года, «Проспект СК» № 34 от 15 августа 2008 года), постановлением акимата города Петропавловска от 19 августа 2008 года № 1317 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-124 от 28 августа 2008 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» № 36 от 5 сентября 2008 года, «Проспект СК» № 37 от 5 сентября 2008 года) следующие изменения и дополнения:
В приложении 1 «Перечень предприятий и организаций, виды, объемы, размеры оплаты труда по видам общественных работ», утвержденного указанным постановлением:

Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 2083 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 20 қазандағы N 1747 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 4 қарашада N 13-1-145 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 662 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009.06.15 N 662 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы N 231-І Заңының 28-бабына, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздардың кәсіби дайындығын, біліктілігін арттыру және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі ережені бекіту туралы" 2001 жылғы 19 шілдедегі N 38 қаулысының 7-тармағы 21) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 2083 қаулысына (2008 жылғы 22 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-110, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 8 ақпандағы N 6 саны "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 8 ақпандағы N 7 саны), Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 2083 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Петропавл қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 22 ақпандағы N 256 қаулысымен (2008 жылғы 22 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-114, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 14 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 15 саны,) "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 2083 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Петропавл қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 1180 қаулысымен (2008 жылғы 22 шілдедегі нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-121, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 33 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 34 саны) Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 2083 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 19 тамыздағы N 1317 қаулысымен (2008 жылғы 28 тамыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-124, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі N 36 саны, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі N 37 саны) енгізілген өзгерістермен мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, еңбекақы мөлшерлері" 1-қосымшасында:

в строке 9 «Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Петропавловска» в графе «Рабочих мест ежемесячно» цифру «3» заменить цифрой «27»;
дополнить строкой 13 следующего содержания:
в графе «Наименование предприятия» словами «13. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Коммунальный рынок «Кызыл Жар-Акбастау» акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области»;
в графе «Рабочих мест ежемесячно» цифрой 30;
в графе «Вид общественных работ» словами «Оказание помощи предприятиям и организациям в уборке и переработке сельскохозяйственной продукции»;
в графе «Разряд» словами «III»;
в графе «Коэффициент» цифрой «1,59».
в строке «Итого:» в графе «Рабочих мест ежемесячно» цифру «492» заменить цифрой «546».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима города Петропавловска Сарсембаева А. З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города                          Т. Кульжанова

"Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 9 жолдағы "Ай сайынғы жұмыс орындары" бағанында "3" саны "27" санымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 13 жолмен толықтырылсын:
"Кәсіпорынның атауы" бағаны "13. "Шаруашылық жүргізу құқығындағы Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Қызыл Жар – Ақбастау" коммуналдық базары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны" сөздерімен;
"Ай сайынғы жұмыс орындары" бағаны "30" санымен;
"Қоғамдық жұмыстардың түрлері" бағаны "Кәсіпорындар мен ұйымдарға ауылшаруашылық өнімдерін жинау және сұрыптауға көмек көрсету" сөздерімен;
"Разряды" бағаны "ІІІ";
"Коффициенті" бағаны "1,59".
"Жиынтығы:" жолдағы "Ай сайынғы жұмыс орындары" бағанындағы "492" саны "546" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қала әкімінің м.а.                         Т. Құлжанова