Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам
Постановление Айыртауского района Северо-Казахстанской области N 169 от 1 июля 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 12 августа 2008 года N 13-3-74. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", на основании Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам.
2. Советнику акима района по правовым вопросам (Галиаскарова А.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Айыртауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кислину Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти, календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района
от 1 июля 2008 года № 169
Стандарт оказания государственной услуги «Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям»
І.Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям.

"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жеке тұлғаларға көрсетілетін "Зейнеткерлік тұлғаларға, ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 1 шілдедегі N 169 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 тамызда N 13-3-74 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамызда N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылдың 30 маусымдағы № 561 қаулысымен бекітілген «Жеке заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімі», Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» № 558 қаулысының 2-тармағы негізінде және мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын жоғарылату мақсатында аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен «Зейнеткерлік қорларға, ИМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімінің құқықтық мәселелері жөніндегі кеңесшісі (А.В.Галиасқарова) осы қаулының Айыртау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.В.Кислинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш арнайы жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 1 шілдедегі
№ 169 қаулысымен бекітілген
«Зейнеткерлік қорларға, ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт зейнеткерлік қорларға, ИМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтама беруді анықтайды.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 24 Гражданского кодекса Республики Казахстан, статьи 114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан".
4 .Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"; адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20 телефон (871533) 27461; адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
5. Формой завершения (результата) оказываемой государственной услуги является выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям.
6. Государственная услуга оказывается:
1) гражданам Республики Казахстан имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
2) оралманам, иностранцам, лицам без гражданства имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республике Казахстан, имеющим детей до 18 лет;
3) гражданам Республики Казахстан, являющимся опекунами и попечителями несовершеннолетних детей, оставшихся без попечения родителей.
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - не более 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не более 40 минут.
8. Государственная услуга является бесплатной.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются в официальных, местных источниках информации, на стендах, расположенных в государственном учреждении «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461; адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
10. График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 24-бабы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 114-бабы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамыздағы «Нәрестенің құқығы туралы» Заңының 13-бабының 3-тармағы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен іске асырылады; мекен- жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй. телефон (871533)27461, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) зейнеткерлік қорларға, ИМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға ұ рәсімдеу үшін анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет келесі тұлғалармен көрсетіледі:
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар Қазақстан Республикасының азаматтары;
2) 18 жасқа дейінгі балалары бар, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын және тұрып қайту рұқсаты бар оралмандар, шетелдіктер, азаматтығы жоқ тұлғалар;
3) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелеттік жасқа толмаған балалардың қорғаншысы және қамқоршысы болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтары.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетілу келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап) электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері- 15 күннен аспауы тиіс;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс;
3) Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету ақысыз.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы және қажетті құжаттар туралы, сондай-ақ оларды толтыру үлгілері туралы толық ақпарат арнайы,жергілікті ақпарат көздерінде «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» мемлекеттік мекемесінде орналасқан стендтерінде орналасады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27461, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.

11. Условия места предоставления государственной услуги - зал ожидания и кабинет оформления документов, которые оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, выдержками (выписками) из нормативных правовых актов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1) заявление физического лица;
2) документ удостоверяющий личность (копия);
3) Свидетельство о рождении ребенка (копия);
4) свидетельство о праве на наследство по закону или документы, подтверждающие право собственности ребенка на имущество или его долю (копия);
5) документы на жилую площадь (копия);
6) согласие ребенка 10 и старше лет.
13. Все необходимые бланки заявлений находятся у специалиста приемной государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461; адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
14. Заполненные документы сдаются в государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461; адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения, фамилия и инициалы специалиста, принявшего заявление.
16. Способ оказания услуги - личное посещение.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано:
1) непредставление заявителем документов, указанных пунктом 12 настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного учреждения «Отдела образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственных служащих и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечении ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.

11. Мемлекеттік қызметті ұсынудың жағдай орындары - күту, кұжаттарды толтыру және қажетті құжаттар тізбесі қойылған стендтерімен және оларды толтыру үлгілерімен, нормалық құқықтық актілер (үзінділерімен) қамтамасыз етілген залы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушіден талап етілетін құжаттар:
1) жеке тұлғаның өтініші;
2) жеке бастың куәлік кұжаты (көшірмесі);
3) нәрестенің туу туралы куәлігі (көшірмесі);
4) заң бойынша мұра құқығы туралы куәлік немесе нәресте мүлігінің жеке меншігін немесе оның үлесін растайтын құжаттар;
5) тұрғын үй алаңына құжат (көшірмесі);
6) 10 жастағы және одан үлкен жастағы нәрестенің келісімі.
13. Барлық қажетті өтініш бланктері «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» мемлекеттік мекемесінің қабылдау бөлімінің маманында болады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй. телефон (871533)27461,электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
14. Толтырылған құжаттар «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27461, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды ұсынған соң, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қабылдау күні және орындалу мерзімі, өтініш қабылдаған маманның фамилиясы аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет корсету тәсілі - жеке бару.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:
1) өтініш берушінің осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген құжаттарды толық бермеуі;
2) берілген құжаттардың сәйкессіздігі.
3. Жұмыс қағидалары
18. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің қызметі адамның конституциялық құқықтарын сақтауға, қызметтік парызын орындаудағы заңдылыққа, мемлекеттік қызметкерлер ар-намыс Кодексіне негізделген және сыпайылық көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидасымен жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет корсету нәтижелері Үлгі стандартқа қосымша сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасының және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.

5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба на действия специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» подается на имя:
руководителя государственного учреждения «Отдел образования
Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон,дом № 20, телефон (871533) 27461; адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
Прием посетителей: ежедневно, кроме субботы и воскресенья с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов;
акима района, адрес: 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Уалиханова, 44, Государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», телефон (871533) 22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz. Прием посетителей: ежедневно, кроме субботы и воскресенья с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов;
руководителя государственного учреждения «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: оbldosko@mail.kz.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно в рабочие дни:
1) к начальнику государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461; адрес электронной почты: аsel55@yandex.ru.
2) в вышестоящие организации:
государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: оbldosko@mail.kz.
3) Государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района» адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова 44, телефон (871533) 22648, адрес электронной почты:аіrtау-акіmаt@sко.кz.
Спорные вопросы регулируются в порядке гражданского судопроизводства.
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц. Жалобы рассматриваются в установленные законодательством сроки, о результатах заявителю сообщается в письменном виде по почте или при личном посещении.
6. Контактная информация

5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызмет ұсыну жұмыс сапасы бойынша шағымдар болған жағдайда «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі мамандарының іс-әрекетіне шағымдар: «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшылығының, аудан әкімінің, Солтүстік Қазақстан облысы білім басшысының атына беріледі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27461, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
Келушілерді қабылдау: күн сайын сенбі, жексенбі күндерінен басқа, сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00-ге дейін.
Аудан әкімі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Уалиханов көшесі, 44, телефон (871533)21102, электрондық мекені: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
Келушілерді қабылдау: күн сайын сенбі, жексенбі күндерінен басқа, сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00-ге дейін «Солтүстік Қазақстан облысы білім департаменті» мемлекеттік мекемесінің басшысы, мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 үй, телефон (87152)463432, электрондық мекені: оbldosko@mail.kz;
22. Шағымдар пошта бойынша немесе жұмыс күндері қолма қол қабылдау бөлмесі арқылы жазбаша түрде қабылданады:
1) «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына, заңды мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27461, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
Жоғарыда көрсетілген мекемелер:
2) «Солтүстік Қазақстан облысы білім Департаменте) мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 үй, телефон (87152)463432, электрондық мекені:оbldosko@mail.kz;
3) «Айыртау ауданы әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, Уалиханов көшесі, 44, телефон (871533)21102, электрондық мекені: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен реттеледі.
23. Шағымдар азаматтардың өтінішін есепке алу журналында тіркелінеді. Шағымдар заңда көрсетілген мерзімдерде қаралады, нәтижесі туралы өтініш берушіге почта бойынша немесе жеке бару кезінде жазбаша түрде хабардар етіледі.
6. Байланыс ақпараты

24. Адрес ответственных специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» за предоставляемую государственную услугу:
начальник государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsel55@yandex.ru.
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Специалист государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27156, адрес электронной почты: аsel55@yandex.ru.
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
25. Адрес: государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон приемной 8(71533) 21102, электронный адрес: аіrtау-акіmаt@sко.кz
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
«Выдача справок в пенсионные фонды,
территориальные подразделения
Комитета дорожной полиции МВД для
оформления наследства
несовершеннолетним детям»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение
показателя
Целевое
значение
показателя в последующем году
Текущее
значение
показателя в отчетном
году

24. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет корсету үшін жауапты мамандардың мекен-жайы:
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, заңды мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27481, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің маманы, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы,20 үй, телефон (871533)27156, электрондық мекені аsel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жүмаға дейін сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
25. Мекен-жайы: «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов көшесі, 44, қабылдау бөлмесінің телефоны 8(71533) 21102, электронды мекен-жайы: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
«Зейнеткерлік қорларға, ІІМ Жол
полициясы комитетінің аумақтық
бөлімшелеріне кәмелетке толмаған
балаларға мұраны рәсімдеу
анықтама беру» мемлекеттік қызмет
көрсетудің үлгі стандартына қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа мен қол жетімділіктің көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің норматив-
тік
маңызы
Келесі жылдағы көрсеткіш-
тің
мақсаттық
маңызы
Есептік
жылдағы
көрсеткіш-
тің
ағымдық маңызы