Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам
Постановление Айыртауского района Северо-Казахстанской области N 172 от 1 июля 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 12 августа 2008 года N 13-3-77. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии с пунктами 23 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", на основании Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561, пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги " Выдача
справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам.
2. Советнику акима района по правовым вопросам (Галиаскарова А.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Айыртауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кислину Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района от 1 июля 2008 год
№ 172
Стандарт
оказания государственной услуги «Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища.

"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жеке тұлғаларға көрсетілетін "Тұрғын үйдың меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 1 шілдедегі N 172 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 тамызда N 13-3-77 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 23-тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылдың 30 маусымдағы № 561 қаулысымен бекітілген «Жеке заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімі», Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» № 558 қаулысының 2-тармағы негізінде және мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын жоғарлату мақсатында аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен «Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімінің құқықтық мәселелері жөніндегі кеңесшісі (А.В.Галиасқарова) осы қаулының Айыртау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын. бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.В. Кислинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш арнайы.жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 01 шілдедегі
№ 172 қаулысымен бекітілген
«Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру» Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1.Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама берудегі мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 10) пункта 18 Положения об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346.
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
5. Формой завершения государственной услуги является выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища.
6. Государственная услуга оказывается:
1) гражданам Республики Казахстан, имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
2) оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республики Казахстан, имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
3) Гражданам Республики Казахстан, являющимся опекунами и попечителями несовершеннолетних детей, оставшихся без попечения родителей.
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов государственной услуги - не более 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов, необходимых для получения справки - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не более 40 минут.
8. Государственная услуга является бесплатной.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются в официальных, местных источниках информации и на стендах, расположенных в государственном учреждении «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
10. График работы: с понедельника по пятницу, с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Помещение государственного учреждения «Отдел образования
Айыртауского района Северо-Казахстанской области», которым оказывается государственная услуга, имеет зал ожидания, места для заполнения документов, оснащается стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
2.Порядок оказания государственной услуги

2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының қамқоршылық және қорғаншылық органдары туралы Ережесінің 18-тармағының 10) тармақшасына сәйкес жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесімен іске асырылады, заңды мекен жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533)27481, электрондық пошта мекені: asel55@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет келесі тұлғалармен көрсетіледі:
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар Қазақстан Республикасының азаматтары;
2) 18 жасқа дейінгі балалары бар, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын және тұрып қайту рұқсаты бар оралмандар, шетелдіктер, азаматтығы жоқ тұлғалар;
3) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелеттік жасқа толмаған балалардың қорғаншысы және қамқоршысы болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтары.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетілу келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 15 күннен аспауы тиіс.
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспауы тиіс.
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету ақысыз.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі және қажетті құжаттар туралы, және де оларды толтыру үлгілері туралы толық ақпарат «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінде ресми, жергілікті ақпарат стендтерінде орналасады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету аптасына бес күн ұсынылады, жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, үзіліс сағат 13:00-ден 14:00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
11. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі үй-жайы күту залымен, құжаттарды толтыру орнымен, қажетті құжаттар тізбесі қойылған стендтерімен және оларды толтыру үлгілерімен, нормалық құқықтық актілер үзінділерімен қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі

12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1) заявление физического лица;
2) документ, удостоверяющий личность (копия)
3) Свидетельство о рождении ребенка (копия)
4) свидетельство о праве на наследство по закону или документы, подтверждающие право собственности ребенка на имущество или его долю;
5) документы на жилую площадь;
6) согласие ребенка 10 лет и старше.
13. Бланки выдаются государственным учреждением «Отдел
образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес:
150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
14. Заполненные документы сдаются в государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдаҰтся талон с указанием даты принятия и срока исполнения, фамилия и инициалы специалиста, принявшего заявление.
16. Заявитель уведомляется специалистом государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» по телефону или при личном посещении.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано:
1) непредставление заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственных служащих отдела образования и осуществляется на принципах вежливости предоставления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба на действия специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» подается на имя:

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушіден талап етілетін құжаттар:
1) жеке тұлғаның өтініші;
2) жеке бастың куәлік құжаты (көшірмесі);
3) нәрестенің туу туралы куәлігі (көшірмесі);
4) заң бойынша мұра құқығы туралы куәлік немесе нәресте мүлігінің жеке меншігін немесе оның үлесін растайтын құжаттар;
5) тұрғын үй алаңына құжат (көшірмесі);
6) 10 жастағы және одан үлкен жастағы нәрестенің келісімі.
13. Қажетті бланктер «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінде беріледі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru.
14. Толтырылған құжаттар «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкол селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды ұсынған соң, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қабылдау күні және орындалу мерзімі, өтініш қабылдаған маманның фамилиясы, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
16. Өтініш беруші «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің мамандарымен телефон бойынша немесе жеке бару кезінде хабардар етіледі.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:
1) өтініш берушінің осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген құжаттарды толық бермеуі;
2) берілген құжаттардың сәйкессіздігі.
3. Жұмыс қағидалары
18. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің қызметі адамның конституциялық құқықтарын сақтауға, қызметтік парызын орындаудағы заңдылыққа, мемлекеттік қызметкерлер ар-намыс Кодексіне негізделген және сыпайылық көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидасымен жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері Үлгі стандарттағы қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасының және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызмет ұсыну жұмыс сапасы бойынша шағымдар болған жағдайда білім бөлімінің мамандарының іс-әрекетіне шағымдар беріледі:

руководителя государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
акима района, адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова, 44 телефон (871533)22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz
руководителя государственного учреждения «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: obldosko@mail.ru
Спорные вопросы решаются в порядке гражданского судопроизводства.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно в рабочие дни.
1) к начальнику государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
2) в вышестоящие организации:
государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: obldosko@mail.ru
государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района» адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова 44, телефон (871533) 22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz
Спорные вопросы регулируются в порядке гражданского судопроизводства.
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц. Жалобы рассматриваются в установленные законодательством сроки, о результатах заявителю сообщается в письменном виде по почте или при личном посещении.
6. Контактная информация
24. Адрес ответственных специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» за предоставляемую государственную услугу:
начальник государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Специалист государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысының атына, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533)27461 электрондық пошта мекені: asel55@yandex.ru.
Аудан әкімінің атына, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Шоқан Уалиханов атындағы көшесі,44, телефон (871533)22648, электрондық пошта мекені: airtay-akimat@mail.kz.
«Солтүстік Қазақстан облысы білім департаменті» мемлекеттік мекемесінің басшысының атына, мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 үй, телефон (87152)463432, электрондық пошта мекені: obldosko@mail.kz.
22. Шағымдар пошта бойынша немесе жұмыс күндері қолма қол жазбаша түрде қабылданады:
1) «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, заңды мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533)27461 электрондық пошта мекені: asel55@yandex.ru.
2) жоғары тұрған мекемелерге:
«Солтүстік Қазақстан облысы білім Департаменте) мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі,58 үй, телефон (87152) 463432, электрондық пошта мекені: obldosko@mail.kz.
3) «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 44, телефон (871533) 22648, электрондық пошта мекені: airtay-akimat@mail.kz.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен реттеледі.
23. Шағымдар азаматтардың өтінішін есепке алу журналында тіркелінеді. Шағымдар заңда көрсетілген мерзімдерде қаралады, нәтижесі туралы өтініш берушіге почта бойынша немесе жеке бару кезінде жазбаша түрде хабар дар етіледі.
6. Байланыс ақпараты
24. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты мамандардың мекен-жайы:
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533)27156, электрондық пошта мекені: asel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің маманы, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533)27461, электрондық пошта мекені:asel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және же дел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.

25. Адрес: государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон приемной 8(71533) 21102, электронный адрес: аіrtау-акіmаt@sко.кz
Приложение к стандарту оказания
государственной услуги
«Выдача справок решения совета опеки
и попечительства для сделок,
затрагивающих интересы несовершеннолетних
детей, являющихся собственниками жилища"
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Норматив-
ное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в последую-
щем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году

25. Мекен-жайы: «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов көшесі, 44, қабылдау бөлмесінің телефоны 8(71533) 21102, электронды мекн-жайы: airtay-akimat@mail.kz
«Тұрғын үйдің меншік иелері болып
табылатын кәмелетке толмаған
балалардың мүдделерін қозғайтын
мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар
мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне
анықтама беру» Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа мен қол жетімділіктің көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің норматив-
тік маңызы
Келесі жылы көрсеткіш-
тің мақсаттық маңызы
Есептік жылы көрсеткіш-
тің ағымдық маңызы