О районном бюджете на 2009 год
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2008 года N 12/74. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 15 января 2009 года N 13-6-107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2011 года N 01-15/123)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.05.2011 года N 01-15/123)
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1 679 243 тыс.тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям - 182 981 тыс.тенге;
неналоговым поступлениям - 2 000 тыс.тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 200 тыс.тенге;
поступлениям трансфертов - 1 476 562 тыс.тенге;
2) затраты - 1 672 767 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тыс.тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 7890 тыс.тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 8 000 тыс.тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 110 тыс.тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 414 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 414 тыс.тенге;
поступление займов - 0 тыс.тенге;
погашение займов - 0 тыс.тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109; от 07.08.2009 N 21/129; от 26.10.2009 N 22/136; от 23.11.2009 г. N 23/141
7) Движение остатков бюджетных средств – 1 414 тыс.тенге
Сноска. Пункт 1 дополнен подпунктом 7 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2009 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской деятельности;
государственной пошлины.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений.

2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 12/74 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қаңтарда N 13-6-107 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы N 01-15/123 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2011.05.06 N 01-15/123 хаты)
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетті 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекіту:
1) кірістер - 1 679 243 мың теңге;
соның ішінде:
салық түсімінен - 182 981 мың теңге;
салықтық емес түсімнен - 2 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсім - 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімінен -1 476 562 мың теңге;
2) шығындар - 1 672 767 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
соның ішінде:
бюджетті несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар сальдосы - 7890 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 8 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсім - 110 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) - -1 414 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру;
(профицитті пайдалану) - 1 414 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды жабу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109; 2009.08.07 N 21/129; 2009.10.26 N 22/136; 2009.11.23 N 23/141 Шешімдерімен
7) Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы — 1 414 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ 7) тармақшамен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
2. 2009 жылға аудандық бюджет кірістері ҚР Бюджет кодексіне сәйкес келесі салық түсімдері есебінен қалыптасуын белгілеу:
әлеуметтік салық;
мүлік салығы;
жер салығы;
көлік салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланған үшін төлем;
кәсіпкерлік қызмет жүргізгені үшін алым;
мемлекеттік баж.
кәсіпкерлік пен кәсіби қызмет жүргізгені үшін алым;
мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджет кірістерінің келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасуын белгілеу:
мемлекеттік меншіктегі мүліктерді жалға беруден кіріс;
өзге де салықтық емес түсімдер.

4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи финансовых активов государства.
6. Предусмотреть на 2009 год объемы трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету района – 1 142 590 тыс. тенге.
7. Предусмотреть на 2009 год объемы целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету района в сумме 1454 тыс. тенге, в том числе на оборудование в каждой школе класса по БДД для практических занятий по закреплению навыков безопасного поведения детей на дорогах в сумме 325 тыс. тенге; на льготное зубопротезирование лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой отечественной войны в сумме 65 тыс. тенге; на инвентаризацию сельскохозяйственных угодий в населенных пунктах в сумме 1064 тыс. тенге, согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
7.1 Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 75731 тыс. тенге для финансирования следующих мероприятий:
1) на капитальный ремонт школ и других социальных объектов в сумме 32033 тыс. тенге, в том числе:
образованию 29033 тыс. тенге;
культуре 3000 тыс. тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов 9340 тыс. тенге;
3) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики 13098 тыс. тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики 6198 тыс. тенге;
на создание социальных рабочих мест 6900 тыс. тенге;
4) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов 21260 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 7 дополнен пунктом 7.1 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
7.2 Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 51088 тыс. тенге:
1) на капитальный ремонт школ в сумме 10588 тыс. тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 21500 тыс. тенге;
3) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов 19000 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 7 дополнен пунктом 7.2 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
7.3 Утвердить распределение сумм за счет оптимизации расходов из местного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 4477 тыс. тенге, в том числе:

4. Аудандық бюджет кірістерінің негізгі капиталды сатудан түсім есебінен қалыптасуын белгілеу.
5. Аудандық бюджет кірістерінің мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсім есебінен қалыптасуын белгілеу.
6. 2009 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 1 142 590 мың теңге трансферт көлемін қарастыру.
7. 2009 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін мақсатты ағымдағы трансферттер көлемін 1454 мың теңге сомасында қарастыру, соның ішінде 9 қосымшаға сәйкес, балаларға жол қауіпсіздігін үйрету үшін әр мектепке Жол жүру қауіпсіздігі жөніндегі құралдарға 325 мың теңге сомасында; жеңілдіктер бойынша ҰОС ардагерлері мен мүгедектерге теңестірілген тұлғалардың тістерін жеңілдікпен протездеуге 65мың теңге; елді мекендердегі ауыл шаруашылық маңызды жерлерін түгендеуге 1064 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
7.1 Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) республикалық бюджеттен бөлінген 75731 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер» келесі іс-шараларды қаржыландыруға бекітілсін:
1) Мектептер мен басқа да әлеуметтік нысандарды күрделі жөндеуге 32033 мың теңге, соның ішінде:
білімге – 29033 мың теңге;
мәдениетке – 3000 мың теңге;
2) аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және қамтамасыз етуге – 9340 мың теңге;
3) әлеуметтік жұмыс орындарын құру мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 13098 мың теңге, соның ішінде:
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 6198 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 6900 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеу және елді мекендерді көркейтуге – 21260 мың теңге;
Ескерту. 7-тармақ 7.1-тармақпен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
7.2. Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) облыстық бюджеттен бөлінген 51088 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің бөлінуі бекітілсін:
1) мектептерді күрделі жөндеуге 10588 мың теңге;
2) аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және қамтамасыз етуге – 21500 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және елді мекендерді көркейтуге – 19000 мың теңге;
Ескерту. 7-тармақ 7.2-тармақпен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
7.3. Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) сомалар жергілікті бюджет шығындарының оңтайландырылуы есебінен 4477 мың теңге сомасындағы бөлінуі бекітілсін, соның ішінде:

1) на капитальный ремонт школ в сумме 1277 тыс. тенге;
2) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах) в сумме 3200 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 7 дополнен пунктом 7.3 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 43 657 тыс. тенге, в том числе на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 5740 тыс. тенге; на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 4095 тыс. тенге; на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 33822 тыс. тенге, согласно приложению 8.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из областного бюджета на информатизацию системы образования в сумме 2865 тыс. тенге, согласно приложению 9.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на развитие на реализацию инвестиционных проектов на 2009 год в сумме 248252 тыс. тенге, согласно приложению 8.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на развитие сельского хозяйства в сумме 5435 тыс. тенге, согласно приложению 8.
12. Установить в расходах бюджета района на 2009 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива. Из расчета 2 месячных расчетных показателей на 1 получателя.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района от 07.08.2009 N 21/129
13. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные проекты и программы, согласно приложению 2.
14. Обеспечить в 2009 году выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работникам казенных предприятий в полном объеме.
15. Сохранить повышение на 25 процентов должностных окладов (тарифных ставок) специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
16. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2009 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 3.

1) мектептерді күрделі жөндеуге 1277 мың теңге;
2) Кенттердегі, ауылдардағы (селолар) әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға 3 200 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ 7.3-тармақпен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
8. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте дамуға 37068 мың теңге сомасындағы республикалық бюджеттен мақсатты трансфертті қарастыру. Соның ішінде 8-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 5740 мың теңге, аз қамтамасыз етілген отбасыларың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 4095 мың теңге; Қазақстан Республикасындағы білім берубі дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға 27233 мың теңге.
9. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім жүйесін ақпараттандыруға 2865 мың теңге сомасында нысаналы трансфертті 9 қосымшаға сәйкес қарастыру.
10. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 8 қосымшаға сәйкес, 2009 жылға инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға 248252 мың теңге сомасындағы республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансфертті қарастыру.
11. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл шаруашылығын дамытуға 5435 мың теңге сомасындағы республикалық бюджеттен нысаналы трансфертті 8 қосымшаға сәйкес қарастыру.
12. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік көмек, білім, мәдениет мамандарына жанармай алуға әлеуметтік төлемдер жасауды белгілеу. 1 алушыға 2 айлық есеп көрсеткішінің есебінен.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Есіл аудандық мәслихатының 2009.08.07 N 21/129 Шешімімен
13. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламасын 2 қосымшасына сәйкес бюждеттік бағдарламалар мен жобаларға бөлінуімен бекіту.
14. 2009 жылы мемлекеттік қызметкерлерге, мемлекеттік мекемелердің жұмысшыларына, мемлекеттік емес қызметкерлерге және қазынашылық кәсіпорындар жұмысшыларына еңбекақыларының толық көлемде төленуін қамтамасыз ету.
15. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік көмек, білім, мәдениет пен спорт мамандарына және мемлекеттік емес қызметкерлердің жалақысы (тарифтк ставкалары) қалалық жерлерде жұмыс істейтіндермен салыстырғанда 25 пайыз өсуін сақтау.
16. 2009 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалуы барысында 3-қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрге жатпауын белгілеу.

17. Учесть, что в местных бюджетах на 2009 год за счет средств, предусматривающихся на выплату государственной адресной социальной помощи, предусмотрены расходы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей, согласно приложению 4.
18. Установить расходы на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 5.
19. Установить расходы по сельским округам в разрезе программ, подпрограмм, согласно приложению 6.
20. Учесть, что в местных бюджетах на 2009 год за счет средств, предусматривавшихся на выплату государственной адресной социальной помощи, согласно приложению 7.
21. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2009 год в сумме 700 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 21 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
21.1 Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы районного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 10
Сноска. Пункт 21 дополнен пунктом 21.1 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
21.2 Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2008 финансового года целевых трансфертов в сумме 6 тыс. тенге по бюджетной программе 452 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

17. 2009 жылға арналған жергілікті бюджетте 4 қосымшаға сәйкес, аз қамтамасыз етілген отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектің төленуін ескеру.
18. 2009 жылға арналған жергілікті бюджетте 5 қосымшаға сәйкес, жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек шығындарын белгілеу.
19. 6 қосымшаға сәйкес, бағдарламалар бөлігінде селолық округтер бойынша шығындарды белгілеу.
20. 2009 жылға арналған жергілікті бюджетте 7 қосымшаға сәйкес, атаулы әлеуметтік көмек төлемін ескеру.
21. 2009 жылға ауданның жергілікті атқару органының резервін 700 мың теңге сомасында бекіту.
Ескерту. 21-тармаққа өзгерту енгізілді - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
21.1 Аудандық бюджет қаражатының жыл басында жинақталған бос қалдықтары есебінен, 10-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша аудандық бюджет шығындарына бөлу
Ескерту. 21-тармақ 21.1-тармақпен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
21.2. Аудандық бюджет шығындарында 452 006 «Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді қайтару» бюджеттік бағдарламасы бойынша 2008 қаржылық жылдағы 6 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылсын

Сноска. Пункт 21 дополнен пунктом 21.2 решением маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                  Г. Макаров
Секретарь
районного маслихата                  Б. Шериязданов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 12/74 от 22 декабря 2008 года
Есильский районный бюджет на 2009 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109; от 07.08.2009 N 21/129; от 26.10.2009 N 22/136; от 23.11.2009 г. N 23/141
Категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Доходы

Ескерту. 21-тармақ 21.2-тармақпен толықтырылды - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109 Шешімімен
22. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        Г. Макаров
Аудандық мәслихаттың
Хатшысы                                     Б. Шериязданов
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/74 шешіміне 1-қосымша
Есіл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109; 2009.08.07 N 21/129; 2009.10.26 N 22/136; 2009.11.23 N 23/141 Шешімдерімен
са-на-ты
сы-нып
іш-кі сы-нып
Атауы
Сомасы  (мың теңге)
Кірістер

8 000
452
Отдел финансов района (города
областного значения)
8 000
014
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
8 000
Приложение 3
к решению районного маслихата
№ 12/74 от 22 декабря 2008 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в
процессе исполнения бюджета на 2009 год
функциональная группа
Администратор
Про-гра-мма
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Школы, гимназии, лицеи, профильные школы начального, основного, среднего и общего среднего образования, школы-детские сады.
Приложение 4
к решению районного маслихата
№ 12/74 от 22 декабря 2008 года
Распределение сумм, необходимых для введения государственного пособия на детей до 18 лет на 2009 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109; от 26.10.2009 N 22/136
функ.
груп
па
Адм-
тор
Про
грам
ма
Наименование
Сумма
6
Социальная помощь и социальное
обеспечение
18 339
451
Отдел занятости и социальных
программ района (города областного значения)
18 339
016
Государственное пособие на детей до 18 лет
18 339
за счет средств местного бюджета
14 217
за счет средств республиканского бюджета
4122
Приложение 5
к решению районного маслихата
№ 12/74 от 22 декабря 2008 года
Перечень видов расходов по "Социальным выплатам отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов" на 2009 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109; от 07.08.2009 N 21/129; от 26.10.2009 N 22/136
функ.
груп
па
адм-
тор
бюд
жет
ных
про
грамм
про
грам
ма
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
6
Социальная помощь и социальное
обеспечение

8 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
8000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
құру немесе ұлғайту
8000
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/74 шешіміне 3-қосымша
2009 жылға орындалу барысында секвестрге жатпайтын жергілікті  бюджеттік бағдарлама тізбесі
функц. топ
әкімшісі
бағ-дар-лама
Атауы
4
Білім
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы орта білім
Басауыш, негізгі, орта және жалпы орта білімнің мектептері, гимназиялар, лицейлер, профильді мектептері, мектеп-бала бақшалар
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/74 шешіміне 4-қосымша
2009 жылға 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны енгізуге қажет сомаларды бөлу
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109; 2009.10.26 N 22/136 Шешімдерімен
функ.
топ
бюд
жет
тік
бағ
дар
лама
лар
әкім
шісі
бағ
дар
лама
лар
Атаулары
сома
(мың
теңге)
6
Әлеуметтік көмек пен әлеуметтік
қамсыздандыру
18339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18339
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы
18339
жергілікті бюджет есебінен
14217
республикалық бюджет есебінен
4122
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/74 шешіміне 5-қосымша
2009 жылға "Жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлем" бойынша шығындар түрлерінің тізімі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109; 2009.08.07 N 21/129; 2009.10.26 N 22/136 Шешімдерімен
функ.
топ
әкім
шісі
бағ
дар
лама
Атаулары
сома
(мың
теңге)
6
Әлеуметтік көмек, әлеуметтік
қамсыздандыру

9533
005
Государственная адресная
социальная помощь
9533
в том числе:
за счет средств местного бюджета
3741
за счет средств республиканского
бюджета
5792
Приложение 8
к решению районного маслихата
№ 12/74 от 22 декабря 2008 года
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета по Есильскому району на 2009 год
Сноска. Приложение 8 в редакции решения маслихата Есильского района от 27.04.2009 N 17/109; от 07.08.2009 N 21/129; от 26.10.2009 N 22/136; от 23.11.2009 г. N 23/141
сумма всего
Целевые текущие трансфер-ты из республи-канского бюджета
в том числе:
Отдел образова-
ния района (города областного значения)
На оснащение учебным оборудовани-ем кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального,
основного, среднего и общего среднего образования
На внедрение новых технологий обучения в государствен-
ной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканс
кого бюджета

9533
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9533
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен
3741
республикалық бюджет есебінен
5792
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/74 шешіміне 8-қосымша
2009 жылға Есіл ауданы бойынша республикалық бюджеттіқ ағымдағы мақсатты трансферттер сомаларын бөлу
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 17/109; 2009.08.07 N 21/129; 2009.10.26 N 22/136; 2009.11.23 N 23/141 Шешімдерімен
барлық сомасы
Республикалық бюджет-
тен ағымдағы мақсатты трансферттер
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Бастауыш,
негізгі, орта білім мемлекеттік мекемелерін-де физика, химия, биология пәні кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне жаңа технологияларды енгізу