Об утверждении стандарта оказания государственной услуги по выдаче сведения о поголовье скота
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 июня 2008 года N 213. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 4 июля 2008 N 13-7-88. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 2 ноября 2009 года N 264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 02.11.2009 N 264
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Сведения о поголовье скота».
2. Акимам сельских округов организовать изучение настоящего постановления сотрудниками аппарата и обеспечить его неукоснительное исполнение.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Бибулаев
Утверждено
постановлением акимата района
от 3 июня 2008 года № 213
Стандарт оказания государственной услуги «Сведения о поголовье скота»
1. Общее положение
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче сведений о поголовье скота (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 7 мая 1997 года «О государственной статистике».
4. Государственная услуга оказываетcя государственными учреждениями «Аппараты акимов сельских округов», по месту нахождения юридических лиц или по месту жительства физических лиц согласно приложения 1 к настоящему стандарту.
5. Результат оказания государственной услуги - выдача справки, содержащей сведения о поголовье скота.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, подачи электронного запроса для получения государственной услуги - в течение 30 минут;

Мал басы туралы мәліметті беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 3 маусыдағы N 213 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 4 шілдедегі N 13-7-88 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 2 қарашадағы N 264 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2009.11.02 N 264 Қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 2000 жылғы 27 қарашадағы 9-1 бабының, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мал басы туралы мәлімет» бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің қоса беріліп отырған үлгі стандарты бекітілсін.
2. Селолық округтердің әкімдеріне осы қаулыны аппараттың қызметкерлерінің оқып білуін ұйымдастырсын және міндетті түрде орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат жетекшісіне жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Биболаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы
3 маусымдағы № 213 қаулысымен
бекітілді
«Мал басы туралы мәлімет» бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі Стандарты
1. Жалпы ереже
1. Бұл үлгі стандарты мал басы туралы мәліметті беру       бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды (ілгеріде – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызметтің нысаны – жарым-жартылай автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы Заңының 9-1 бабының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1 қосымшасына сәйкес, заңды тұлғалардың орналасқан жері немесе жеке тұлғалардың мекен-жайы бойынша «Селолық округтердің әкім аппараттары» Мемлекеттік мекемелерімен көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі- мал басы туралы мәліметі бар анықтаманы беру.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (ілгеріде-тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сауал берген, тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері – 30 минут ішінде;

2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, формирования электронного запроса – 20-30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 10-15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещена на веб-сайте акима района: www.zhb.sko.kz, информационных стендах аппаратов акимов сельских округов, а также в официальных источниках информаций.
10. Государственная услуга предоставляется пять дней в неделю с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 местного времени. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для оказания государственной услуги созданы следующие условия: залы ожидания (столы, стулья), отвечающий санитарно-гигиеническим и противопожарным требованиям, образцы для заполнения заявлений, бланков, указатели.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) удостоверение личности гражданина Республики Казахстан (паспорт);
2) заявление установленного образца, выдается аппаратом акима сельского округа.
13. Формы заявлений для получения государственной услуги выдаются сотрудниками аппарата акима сельского округа, по месту жительства потребителя.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам аппарата акима сельского округа, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
15. После сдачи всех необходимых документов потребитель получает талон, подтверждающий предоставление документов, в котором содержится дата и время подачи заявления, либо ожидает в течений 30 минут для получения сведений о поголовье скота.
16. Доставка результатов оказания государственной услуги осуществляется при личном посещении. Конечный результат оказания услуги выдается при личном посещении специалистами аппарата акима сельского округа по адресам указанным в приложении 1 настоящего стандарта.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано в случае непредставления заявителем необходимых документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность сотрудников аппарата акима сельского округа основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственного служащего и осуществляется на принципах вежливости, ответственности и профессионализма, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.

2) қажетті құжаттарды тапсырған кезден электрондық сауалды қалыптастыруға кезек күтуге рұқсат берілген ең ұз уақыт – 20-30 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 10, 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету туралы тәртібі туралы толық ақпарат аудан әкімінің www.zҺb.sko.kz веб-сайтында, селолық округтердің әкім аппараттарындағы ақпараттық стендтерде, сонымен қатар ресми ақпарат көздерінде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет аптасына бес рет, дүйсенбіден жұмаға дейін, жергілікті уақыт бойынша сағат 9.00-дан 18.00-ге дейін ұсынылады, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек тәртібімен жүзеге асырылады, алдын ала жазымайды және жедел қызмет көрсетілмейді.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін келесі жағдайлар жасалған:
санитарлық-гигиеналық және өртке қарсы талаптарға жауап беретін күту залдары (столдар, орындықтар), өтініштерді, бланкілерді толтыру үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін келесі құжаттарды ұсынады:
1) Қазақстан Республикасы азаматының жеке басының куәлігі (төлқұжат);
2) Селолық округтің аппаратымен берілген белгіленген үлгідегі өтініш;
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштің нысаны тұтынушының мекен-жайы бойынша селолық округі әкімі аппаратының қызметкерлерімен беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш және басқа да құжаттар селолық округі әкім аппаратының қызметкерлерімен осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген мекен жай бойынша тапсырылады.
15. Қажетті барлық құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға ұсынған құжаттарын растайтын талон алады, онда мемлекеттік қызметті алған күні көрсетілген немесе мал басы туралы мәлімет алу үшін 30 минут бойына тосады.
16. Мемлекеттік қызметті алу нәтижесі жеке келуімен жүзеге асырылады. Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі селолық округі әкім аппараты мамандарының осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген мекен- жайы бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет өтініш иесінің қажетті құжаттарын ұсынбаған жағдайда қабыл алынбайды.
3. Жұмыс принціпі
18. Селолық округі әкім аппараты қызметкерлерінің қызметі адамның конституциялық құқығын, мемлекеттік міндетін орындау заңдылығын, Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерінің Ар-намыс Кодексін сақтағанда және сыпайылық, жан-жақты толық ақпаратты ұсыну, оның сақталуын қамтамасыз ету, қорғау және құпиялылық принциптерінде жүзеге асады.

4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложения 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа аппарата, ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) и оказание содействия в подготовке жалобы разъясняются специалистам аппарата акима сельского округа, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.

4. Жұмыс нәтижелері
19. Осы мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижелері осы стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген сапалылық пен қол жеткізушілік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мақсатты маңыздылығымен аппараттың жұмысы бағаланатын сапалылық пен қол жеткізушілік көрсеткіштері жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Әрекетке шағымдану (әрекетсіздікке) тәртібіне және шағым дайындауға көмек көрсету осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген мекен жай бойынша селолық округі әкім аппаратының мамандары түсіндіреді.

22. Жалоба на специалистов аппарата акима сельского округа подается на имя акима сельского округа по адресам указанным в приложении 1 настоящего стандарта.
Жалоба на действия (бездействия) акима сельского округа подается на имя акима Жамбылского района в государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского района», по адресу: Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы 10, телефон 2-12-32, 2-12-33, e-mail: zhambil-akimat@sko.kz.

22. Селолық округі әкім аппаратының мамандарына шағым селолық округі әкімінің атына осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген мекен - жай бойынша ұсынылады.
Селолық округтің әкіміне шағым Жамбыл ауданы әкімінің атына «Жамбыл ауданының әкім аппараты» Мемлекеттік мекемесіне ұсынылады, мекен- жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка селосы Дружба көшесі 10, телефон 2-12-32, 2-12-33, е-maiI: zhambil-akimat@sko.kz

23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон о принятии заявления, зарегистрированный в журнале регистрации, в котором указываются время и место получения жалобы. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефонам, указанным в приложении 1 настоящего стандарта.
6. Контактная информация
24. Акимы сельских округов: приемные дни - вторник, среда, четверг с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00, прием осуществляется по адресам указанным в приложении 1 настоящего стандарта.

23. Шағымның қабылданғанын растайтын құжат жазылған шағымға жауап алатын орны мен мерзімі көрсетілген, тіркеу журналында тіркелген қабылданған өтініш туралы талон болып табылады. Шағымның қарастырылу барысы туралы осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген телефондары арқылы білуге болады.
24. Селолық округтердің әкімдері: қабылдау күндері - сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-дан 18.00-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс, осы стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген мекен жай бойынша жүзеге асырылады.

2-15-80
2-13-36
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого сельского округа»
индекс 150619
Северо-Казахстанская область Жамбылский район село Троицкое.
3-47-30
Приложение 2
к стандарту оказания государственной услуги
«Сведения о поголовье скота»
Таблица. Значение показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1.% (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
98
1.2.% (доля) потребителей, ожидавших получения услуги в очереди не более 40 минут
85
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
85
2.2. % (доля) случаев правильно оформленных документов должностным лицом (произведенных начислений, расчетов и т.д.)
99
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги.
88
3.2. % (доля) случаев правильно заполненных потребителем документов и сданных с первого раза
77
3.3. % (доля) услуг информации, о которых доступно через Интернет
47
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб общему количеству обслуженных потребителей по данному делу
0,4
4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
99
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обслуживания
90
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
89

2-15-80
2-13-36
16.
«Троицкий селолық округі әкімінің аппараты»
Мемлекеттік мекемесі
Индекс 150619
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы
Троицкий селосы
3-47-30
«Мал басы туралы мәлімет» бойынша
мемлекеттік қызметтің стандартына
2 қосымша
Таблица. Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштері
Көрсеткіш-тердің норматив-
тік мағынасы
Келесі жылдағы көрсеткіш-тердің мақсатты мағынасы
Есеп беру жылындағы көрсеткіштер-
дің ағымдағы мағынасы
1
2
3
4
1. Дер кезділік
1.1. құжатты тапсырған кезден бастап белгіленген мерзімде қызметтер көрсетудің % (үлесі) жағдайлары
98
1.2. кезекте 40 минуттан астам қызмет көрсетуді пайдалануды күткен тұтынушылар % (үлесі)
85
2. Сапа
2.1.қызмет көрсетулер үрдісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылар % (үлесі)
85
2.2.лауазымды тұлғалармен құжаттарды дұрыс ресімдеу жағдайлары (өндірістік есептеулер, есеп айырысулар және т.б.) % (үлесі)
99
3. Қол жеткізушілік
3.1. қызмет көрсетулер тәртібі туралы ақпаратқа және оның сапасына қанағаттанған тұтынушылар % (үлесі)
88
3.2.тұтынушылармен дұрыс толтырылған және бірден тапсырылған құжаттар жағдайлары % (үлесі)
77
3.3. Интернет арқылы қол жеткізе алатын ақпараттар қызметі % (үлесі)
47
4. Шағымдану үрдісі
4.1. іс бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдар % (үлесі)
0,4
4.2. белгіленген мерзімде қаралып және қанағаттандырылып негізделген шағымдар % (үлесі)
99
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылар % (үлесі)
90
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылар % (үлесі)
90
5. Сыпайылық
5.1.персоналдық сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылар % (үлесі)
89