О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Южно-Казахстанской области N 6/83-IV от 11 апреля 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2008 года за N 1979. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1968, опубликовано 26 декабря 2007 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2008 года N 4/53- IV "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 3/14-IV "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1973, опубликовано 1 февраля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 14) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на
2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 131 654 626 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 16 160 498 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 373 213 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 115 120 915 тысяч тенге;
2) затраты - 130 856 920 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 797 706 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 4 865 072 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 699 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 6 564 072 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1 193 000 тысяч тенге;
6) профицит бюджета - 4 469 778 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - - 4 469 778 тысяч тенге.";
в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "687 515" заменить цифрами "687 518";

"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 6/83-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 сәуірде N 1979 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет Кодексі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1968-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 27 желтоқсанда "Оңтүстік қазақстан" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/14-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 4/53-IV шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1973-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 31 қаңтарда "Оңтүстік қазақстан" N 17 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2008 жылға арналған облыстық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 131 654 626 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер - 16 160 498 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 373 213 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi - 115 120 915 мың теңге;
2) шығындар - 130 856 920 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 797 706 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредит беру - - 4 865 072 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер - 1 699 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 564 072 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
1 193 000 мың теңге:
6) бюджет профициті - 4 469 778 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану - - 4 469 778 мың теңге.";
3-1-тармақта:
бірінші абзацта "687 515" деген сандар "687 518" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце шестом цифры "10" заменить цифрами "13";
пункт 3-2 исключить;
в пункте 5:
в абзаце втором цифры "505 064" заменить цифрами "242 254";
в абзаце третьем цифры "765 382" заменить цифрами "747 080";
в абзаце восьмом цифры "36 702" заменить цифрами "37 929";
дополнить абзацем следующего содержания:
департаменту энергетики и коммунального хозяйства области -
45 508 тысяч тенге;
в пункте 6:
в абзаце четвертом цифры "5 273 476" заменить цифрами "4 090 447";
в абзаце седьмом цифры "2 640 660" заменить цифрами "2 538 614";
в абзаце восьмом цифры "235 625" заменить цифрами "135 242";
в абзаце десятом цифры "729 410" заменить цифрами "1 144 418";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

алтыншы абзацта "10" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақта:
екінші абзацта "505 064" деген сандар "242 254" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "765 382" деген сандар "747 080" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "36 702" деген сандар "37 929" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті бойынша - 445 508 мың теңге;
6-тармақта:
төртінші абзацта "5 273 476" деген сандар "4 090 447" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "2 640 660" деген сандар "2 538 614" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "235 625" деген сандар "135 242" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "729 410" деген сандар "1 144 418" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының