О внесении изменения в решение городского маслихата от 14 апреля 2008 года N 9/82-4c "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы"
Решение Шымкентского городского маслихата от 13 октября 2008 года N 14/150-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента 6 ноября 2008 года N 14-1-83. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года № 18/186-4c
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2009 N 18/186-4c.
В соответствии с подпунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата «О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы» от 14 апреля 2008 года № 9/82-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-74, опубликовано 23 мая 2008 года в газетах «Шымкент келбетi», «Панорама Шымкента») следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н. Бекназаров
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Джарболов
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 13 октября
2008 года № 14/150-4с
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 14 апреля
2008 года № 9/ 82 -4с
Ставки платы по объектам наружной (визуальной)
рекламы, размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения
и размещаемым на территории города Шымкента
Площадь рекламного
объекта
Место расположения и ставки платы
(в месячных расчетных показателях)
въезд в город
улицы I, II категории
улицы III категории
улицы IV категории
1.
до 3 кв.метров
5
4
3
2
2.

Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 9/82-4c "Сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 13 қазандағы N 14/150-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 қарашада N 14-1-83 тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/186-4с Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2009.02.20 № 18/186-4с Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 491 бабының 2)тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың "Сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары туралы" 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 9/82-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-74 тіркелген, 2008 жылдың 23 мамырдағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 13 қазандағы
N 14/150-4с шешіміне қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 14 сәуірдегі
N 9/82-4с шешіміне қосымша
Шымкент қаласының аумағында орналастырылатын және
жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері бойынша төлемақы ставкалары
Жарнама объектісінің алаңы
Орналасқан орны және
төлем ставкасы
(айлық есептік көрсеткіштерде)
қалаға кіре берісте
I, II санаттағы көшелер
III санаттағы көшелер
IV санаттағы көшелер
1.
3 ш.метрге дейін
5
4
3
2
2.