О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 17 апреля 2008 года N 6/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2008 года за N 5-1-82. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2008 года N 5/62-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 2479) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата " О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год " от 25 декабря 2007 года N 4/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-74, опубликовано 12 января 2008 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай"), с внесенными изменениями решением от 8 февраля  2008 года N 5/3 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-77, опубликовано 28 февраля 2008 года в газетах "Дидар" N 27 и "Рудный Алтай" N 31-32), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 9 921 412 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 273 972 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40 084 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 368 321 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 239 035 тысяч тенге;
2) затраты - 10 559 767,5 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 638 355,5 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 207 886 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - - 846 241,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 846 241,5 тысяч тенге.";

"2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 6/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 5-1-82 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 116 бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 5/62-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2479 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-74 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 8 ақпандағы N 5/3 шешімімененгізілген өзгерістермен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-77 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 28 ақпандағы "Дидар" газетінің N 27 және "Рудный Алтай" газетінің N 31-32 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 9 921 412 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 6 273 972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40 084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 368 321 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 239 035 мың теңге;
2) шығындар - 10 559 767,5 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 638 355,5 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелендіру - 0;
5) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 207 886 мың теңге;
6) бюджет (профициті) тапшылығы - - 846 241,5 мың теңге;
7) бюджет (профицитін пайдалану) тапшылығын қаржыландыру - 846 241,5 мың теңге.";

2) в пункте 5 абзац третий изложить в следующей редакции:
на ежемесячное возмещение расходов транспортным организациям в сумме 50 000 тысяч тенге за льготный проезд в городском общественном транспорте следующих категорий граждан:
пенсионеров, родившихся с 1 января 1938 года по 1 января 1945 года (мужчины), с 1 января 1938 года по 1 января 1950 года (женщины), в размере 20 тенге из расчета 20 поездок в месяц в период с 1 мая по 31 октября 2008 года в сумме 28 000 тысяч тенге;
инвалидов I, II групп непенсионного возраста - получателей государственного социального пособия по инвалидности, в размере 40 тенге из расчета 20 поездок в месяц в период с 1 мая по 31 декабря 2008 года в сумме 17 000 тысяч тенге;

2) 5 тармақтағы үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
келесі санаттағы азаматтарды қалалық қоғамдық көлікте жеңілдікпен жол жүруге 50 000 мың теңге сомасында көлік мекемелерінің шығындарын ай сайын қайтаруға;
1938 жылдың 1 қаңтарынан 1945 жылдың 1 қаңтары бойынша туылған зейнеткерлер (ер адамдар), 1938 жылдың 1 қаңтарынан 1950 жылдың 1 қаңтары бойынша туылған зейнеткерлер (әйелдер) 2008 жылдың 1 мамырынан 31 қазаны бойынша кезеңде 20 теңге мөлшерінде айына 20 рет жүру есебінен 28 000 мың теңге сомасында;
мүгедектік бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын зейнеткерлік жастағы емес I, II топтағы мүгедектер 2008 жылдың 1 мамырынан 31 желтоқсаны бойынша кезеңде 40 теңге мөлшерінде айына 20 рет жүру есебінен 17 000 мың теңге сомасында;

инвалидов III группы непенсионного возраста - получателей государственного социального пособия по инвалидности, в размере 20 тенге из расчета 20 поездок в месяц в период с 1 мая по 31 декабря 2008 года в сумме 5 000 тысяч тенге;
3) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                   К. Липперт
Секретарь городского маслихата        Е. Набиев
Приложение к решению
городского маслихата
от 17 апреля 2008 года N 6/6
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2008 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

мүгедектік бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын зейнеткерлік жастағы емес III топтағы мүгедектер 2008 жылдың 1 мамырынан 31 желтоқсаны бойынша кезеңде 20 теңге мөлшерінде айына 20 рет жүру есебінен 5 000 мың теңге сомасында;
3) осы шешімнің қосымшасына сай 1 қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                   К. Липперт
Қалалық мәслихаттың хатшысы       Е. Нәбиев
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 17 сәуірдегі
N 6/6 шешіміне
қосымша
2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР