О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 10 июля 2008 года N 8/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска 16 июля 2008 года за N 5-1-86. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 08.01.2009 № 04-06/3.
В соответствии со статьей 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2008 года N 7/87-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 2487) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата " О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год " от 25 декабря 2007 года N 4/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-74, опубликовано 12 января 2008 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай"), с внесенными изменениями решениями от 8 февраля 2008 года N 5/3 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-77, опубликовано 28 февраля 2008 года в газетах "Дидар" N 27 и "Рудный Алтай" N 31-32), от 17 апреля 2008 года N 6/6 "О внесении изменений в решение от 25 декабря 2007 года N 4/3 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-1-82, опубликовано 13 мая 2008 года в газете "Дидар" N 62, от 8 мая 2008 года в газете "Рудный Алтай" N 69-70) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 9 833 514 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 241 985 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40 084 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 981 287 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 570 158 тысяч тенге;

"2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 10 шілдедегі N 8/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 16 шілдеде N 5-1-86 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.01.08 № 04-06/3 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 116 бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/87-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2487 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының " 2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-74 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 8 ақпандағы N 5/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-77 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 28 ақпандағы "Дидар" газетінің N 27 және "Рудный Алтай" газетінің N 31-32 сандарында жарияланған); "2008 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 6/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-82 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырдағы "Дидар" газетінің N 62 және 2008 жылғы 8 мамырдағы "Рудный Алтай" газетінің N 69-70 сандарында жарияланған) шешімдеріне енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 9 833 514 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 6 241 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40 084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 981 287 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 570 158 мың теңге;

2) затраты - 10 472 119,5 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 638 605,5 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 207 636 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - - 846 241,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 846 241,5 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"Зачисление доходов в городской бюджет производить по нормативам распределения доходов, в соответствии с решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2008 года N 7/87-IV "О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2007 года N 3/28-IV "Об областном бюджете на 2008 год":
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 15,4 %;

2) шығындар - 10 472 119,5 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 638 605,5 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелендіру - 0;
5) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 207 636 мың теңге;
6) бюджет (профициті) тапшылығы - - 846 241,5 мың теңге;
7) бюджет (профицитін пайдалану) тапшылығын қаржыландыру - 846 241,5 мың теңге.";
2) 4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Қалалық бюджетке кірістерді Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 3/28-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 шілдедегі N 7/87-IV шешіміне сәйкес, кірістерді бөлу нормативтері бойынша жүргізілсін":
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 15,4 %;