О переименовании улиц, площади и проспекта имени Ленина
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 февраля 2008 года N 6/10-IV, постановление акимата города Риддера от 15 февраля 2008 года N 646. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2008 года за N 5-4-85
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктами 4 и 5 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения городской ономастической комиссии от 17 сентября 2007 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) улицу Дзержинского в улицу имени Мухтара Ауэзова;
2) улицу Фрунзе в улицу имени Чокана Валиханова;
3) улицу Фурманова в улицу имени Владимира Клинка;
4) проспект Ленина в "Проспект Независимости";
5) площадь Ленина в "Площадь Республики".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера" (Валдер С.В.) при корректировке бюджета города предусмотреть средства на изготовление аншлагов, согласно сметы расходов.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера" (Сорокина Н.В.) обеспечить выполнение работ по переименованию до 01 июня 2008 года.
4. Контроль за исполнением данного нормативно-правового акта возложить на заместителя акима города Р.В.Дюсебаеву.
5. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии,
секретарь городского маслихата
Аким города Риддера
А.М.Ермаков
Н.Х.Тлемисов

Көшелерді, Ленин атындағы даңғылды және Ленин атындағы алаңды қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2008 жылғы 12 ақпандағы N 6/10-IV шешімі, Риддер қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 646 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 19 наурызда N 5-4-85 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-территориялдық құрылымы туралы" Заңының 13 бабының 4 және 5 тармақшаларына сәйкес және 2007 жылғы 17 қыркүйектегі қалалық ономастикалық комиссияның қорытындысының негізінде Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Риддер қаласының әкімідігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайта аталсын:
1) Дзержинский көшесі Мұқтар Әуэзовтың есімімен қайта аталсын;
2) Фрунзе көшесі Шоқан Уалихановтың есімімен қайта аталсын;
3) Фурманов көшесі Владимир Клинктің есімімен қайта аталсын;
4) Ленин даңғылы "Тәуелсіздік даңғылы" деп аталсын.
5) Ленин алаңы "Республика алаңы" деп аталсын.
2. "Риддер қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Валдер С.В.) қала бюджетін түзету кезінде шығындар сметасына келісе отырып аншлагтарды дайындауға қаражат қарастырсын.
3. "Риддер қаласының тұрғын-үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2008 жылғы 01-маусымға дейін қайта атау жөніндегі жұмыстардың орындалуы қамтамасыз етілсін (Сорокина Н.В.).
4. Нормативті құқықтық актінің орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Р.В.Дюсебаеваға жүктелсін.
5. Осы нормативті-құқықтық акті ресми басылып шыққан алғашқы күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Кезекті сессиясының төрағасы,        Қалалық мәслихат хатшысы
Риддер қаласының әкімі
А.М.Ермаков
Н.Х.Тлемисов