О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой на движимых и недвижимых объектах, а также расположенной в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах района
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 мая 2008 года N 8-2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 июня 2008 года за N 5-8-62. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2009 года N 17-10-IV
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2009 N 17-10-IV.
В соответствии с пунктом 15 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 489 и пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьями 1112 Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года № 508 "О рекламе" Бородулихинский райлнный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, размещаемой на движимых и недвижимых объектах, а также расположенной в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования и на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах района согласно приложению.
2. Натоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
и.о. секретаря районного маслихата                В. Лопатин
Приложение к решению
районного маслихата
от 6 мая 2008 года
№ 8-2-IV
Ставки платы за размещение наружной (визуальной)
рекламы, размещаемой на движимых и недвижимых объектах,
а также расположенной в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования и на открытом пространстве за
пределами помещений в населенных пунктах района
С площади до 1 кв.м.- 150 тенге ежемесячно;
Свыше 1 до 2 кв.м. включительно - 300 тенге ежемесячно;
Свыше 2 до 3 кв.м. включительно - 300 тенге ежемесячно;
Свыше 3 до 5 кв.м. включительно - 300 тенге ежемесячно;
При установке свыше 5 кв.м. рекламной информации ежемеячные ставки платы повышаются пропорционально увелечению площади листов из расчета 400 тенге за 1 кв.м.
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                     Н. Афанасьева

Ауданның елді мекендеріндегі ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі және үй - жайлардың шегінен тыс ашық кеңістіктердегі, сол сияқты жылжымалы және жылжымайтын объектілердегі сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастыру үшін төлемақы ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 6 мамырдағы N 8-2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет Департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 маусымда N 5-8-62 тіркелді.Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 17-10-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009.04.21 N 17-10-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 15 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209 "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 489 бабының 1 тармағына және 491 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 19 желтоқсандағы № 508 "Жарнама туралы" Заңының 11, 12 баптарына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауданның елді мекендеріндегі ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі және үй- жайлардың шегінен тыс ашық кеңістіктердегі, сол сияқты жылжымалы және жылжымайтын объектілердегі сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастыру үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми түрде жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,аудандық
мәслихат хатшысының м.а.                       В. Лопатин
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 6 мамырдағы
N 8-2-IV шешімге
қосымша
Ауданның елді мекендеріндегі ортақ пайдаланылатын
автомобиль жолдарнының бөлінген белдеуіндегі және
үй - жайлардың шегінен тыс ашық кеңістіктердегі,сол
сияқты жылжымалы және жылжымайтын объектілердегі
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастыру үшін
төлемақы ставкалары
1 шаршы метрге дейінгі алаң- 150 теңге ай сайын;
1- ден бастап 2 шаршы метрге дейінгіні қоса алғанда - 300 теңге ай сайын;
2- ден бастап 3 шаршы метрге дейінгіні қоса алғанда - 500 теңге ай сайын;
3- ден бастап 5 шаршы метрге дейінгіні қоса алғанда - 700 теңге ай сайын;
5 шаршы метрден артық жарнамалық ақпараттарды орнатқан кезде айлық төлемақы ставкасы 1 шаршы метр үшін 400 теңге есебімен парақ көлемінің ұлғайғандығына қарай тепе- тең көтеріледі.
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                    Н. Афанасьева