Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год
Постановление Шемонаихинского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2008 года N 330. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2008 года N 5-19-86. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акимата Шемонаихинского района от 15 января 2010 года № 2/83
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо акимата Шемонаихинского района от 15.01.2010 № 2/837).
На основании статей 5, 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 « О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях поддержки различных групп населения в сфере занятости, руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы в 2009 году, согласно приложения 1.
2. Определить перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающего на территории района, согласно приложения 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Беляеву Л.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района                Г. Ермолаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Шемонаихинского района
от 25 декабря 2008 года № 330
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Шемонаихинского района от 10.04.2009 № 444.
Перечень
организаций, в которых будут организованы
оплачиваемые общественные работы
п/п
Наименованиеработодателя Виды общественных работ Объем выполненных работ
1.
ГУ «Аппарат акима г.Шемонаиха»
1. Проведение противопаводковых мероприятий.
Уборка снега с улиц и тротуаров (30 км.)
2.Проведение благоустройства г.Шемонаиха
Благоустройство улиц г.Шемонаиха (уборка мусора – 30 км.)
3.Оказание помощи престарелым гражданам на дому
Помощь престарелым, одиноко проживающим гражданам на дому в количестве 18 человек
2.
ГУ «Аппарат акима Волчанского с/о»
1.Проведение благоустройства села Волчанка
Благоустройство сел, территории вокруг обелисков, скверов, парка, уборка мусора и сорняков
2. Проведение ремонтных работ объектов социально-культурного назначения
Ремонт внутренних помещений (акимата, приюта, больницы )
3. Оказание помощи престарелым гражданам на дому
Помощь одиноко проживающим, престарелым гражданам на дому (5 чел.)
3.
ГУ «Аппарат акима Верх-Убинского с/о»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Противопаводковые мероприятия (очистка от снега улиц, мостов)
2. Проведение благоустройства территории села.
Благоустройство территории села (очистка от мусора - 32 улицы, территории общественных зданий, обелисков)
3. Проведение ремонтных работ объектов социально-культурного назначения
Текущий ремонт внутренних помещений акимата(замена кровли), огораживание вновь отведенного земельного участка под кладбище и другие работы
4.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
4.
ГУ «Аппарат акима Усть-Таловского п/о»
1. Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка улиц п. Усть-Таловка от снега и льда, очистка водостоков
2.Проведение благоустройства п. Усть-Таловка
Уборка улиц п. Усть-Таловка от мусора, работы по озеленению
3.Проведение региональной общественной кампании по сбору налогов в местный бюджет
Оказание помощи в сборе налогов в местный бюджет
4.Проведение ремонтных работ социально-культурных объектов
Текущий ремонт административного помещения акимата, школы

2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 330 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2008 жылғы 30 желтоқсанда N 5-19-86 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 2/83 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010.01.15 № 2/83 хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5, 7, 20-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымындағы «Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысы негізінде, жұмыспен қамту саласында халықтың түрлі топтарын қолдау мақсатында, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес, 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдар тізімі бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес, аудан аумағында тұратын халықтың мақсатты тобына жататын тұлғалардың тізімі анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуына  бақылау жасау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары Л.А.Беляеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі                 Г. Ермолаев
Шемонаиха аудандық әкімдігінің
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 330 қаулысына 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымшаға өзгерістер енгізілді - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2009.04.10 № 444 қаулысымен.
Ақылы қоғамдық жұмыс орындары ұйымдастырылатын ұйымдардың
тізімі
р/с
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Орындалған
жұмыстардың көлемі
1.
«Шемонаиха ауданы  әкімінің  аппараты» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Көшелер мен  тротуарларды қардан  тазалау (30 км)
2. Шемонаиха  қаласын  көріктендіру.
Шемонаиха қаласының  көшелерін көріктендіру  (қоқыс тазалау 30 км)
3. Қарт азаматтарға үйде көмек көрсету
Жиыны 18 адам болатын  жалғыз тұратын, қарт  азаматтарға үйде көмек көрсету
2.
«Волчанка а/о  әкімінің  аппараты» ММ
1. Волчанка ауылын   көріктендіру
Ауылды көріктендіру  және обелиск, парк,  саябақ аумақтарын  шөптен, қоқыстан  тазалау( 2000 м2)
2.Әлеуметтік-мәдени маңызы бар  нысандарда жөндеу   жұмыстарын  жүргізу.
Ғимараттардың ішін  жөндеу (әкімдіктің,  пананың, аурухананың
3. Қарт  азаматтарға үйде  көмек көрсету.
Жалғыз, қарт  азаматтарға үйде көмек көрсету (5 адам)
3.
«Верх -Уба а/о әкімінің аппараты» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Тасқынға қарсы шаралар (көшені 6 көпірді қардан тазарту)
2. Ауыл аумағын  көріктендіру  жұмыстары.
Ауыл аумағын  көріктендіру (32  көшені, қоғамдық  ғимараттар аумағын,  обелиск маңының  қоқыстан тазарту)
3.Әлеуметтік-мәдени маңызы бар  нысандарда жөндеу  жұмыстарын жүргізу
Әкімдіктің ішкі  ғимаратын ағымдағы  жөндеу (шатырын  ауыстыру), бейітке және басқа да жұмыстарға жаңадан бөлінген жер телімін қоршау
4. Шаруашылық  кітаптарын  нақтылау бойынша  аймақтық қоғамдық науқанды өткізу.
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке  алып, санақ жүргізу
4.
«Усть-Таловка  к/о  әкімінің  аппараты» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Усть-Таловка кентінің  көшелерін қардан,  мұздан тазарту, су  көздерін тазарту
2. Усть-Таловка  кентін  көріктендіру  жұмыстары
Усть-Таловка кентінің  көшелерін қоқыстан  тазарту, көгалдандыру  жөніндегі жұмыстар
3. Жергілікті  бюджетке салық  жинау жөнінде  аймақтық қоғамдық науқанды өткізу.
Жергілікті бюджетке  салықты жинауға көмек  көрсету
4. Әлеуметтік -мәдени маңызы бар  нысандарда жөндеу  жұмыстарын жүргізу
Әкімдіктің әкімшілік  жайлары мен мектеп  ғимаратын ағымдағы  жөндеуден өткізу

5. Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
5.
ГУ «Аппарат акима Октябрьского с/о»
1. Проведение противопаводковых мероприятий
Уборка территории сел округа от снега, льда
2. Проведение благоустройства сел округа
Благоустройство территории сел округа (уборка улиц, скверов от мусора и сорняков)
3. Проведение ремонтных работ объектов социальной сферы
Ремонт объектов соцсферы (акимата, СВА, СДК, памятник участников ВОВ)
6.
ГУ «Аппарат акима Первомайского п/о»
1. Проведение противопаводковых мероприятий
Уборка снега и очистка стоков для воды
2. Проведение благоустройства поселка
Уборка территории поселка от мусора и сорняков
3.Проведение текущего ремонта объектов социального назначения
Текущий ремонт внутренних помещений объектов социальной сферы
4.Проведение региональной общественной кампании по сбору налогов в местный бюджет
Оказание помощи в сборе налогов в местный бюджет (2500 налогоплательщиков)
5. Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
7.
ГУ «Аппарат акима Выдрихинского с/о»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега улиц и подъездных путей
2.Проведение благоустройства сел округа
Благоустройство улиц сел Выдриха и Межовка (уборка улиц от мусора и сорняков)
3.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
8.
ГУ «Аппарат Акима Зевакинского с/о»
1. Проведение противопаводковых мероприятий в с.Убинка, с.Зевакино
Уборка улиц сел от снега и льда (1900 м2)
2.Проведение благоустройства сел Убинка и Зевакино
Уборка улиц сел от мусора и сорняков (1900 м2)
3.Проведение ремонтных работ объектов социально-культурного назначения
Текущий ремонт внутренних помещений объектов социальной сферы с. Убинка, с.Зевакино (800 м2)
4.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
9.
ГУ «Аппарат Акима Каменевского с/о»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега улиц и подъездных путей
2.Проведение благоустройства сел округа

5. Шаруашылық  кітаптарын  нақтылау бойынша  аймақтық қоғамдық  науқанды өткізу.
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым  мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке  алып, санақ жүргізу
5.
«Октябрь а/о әкімінің аппараты» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Ауыл округтерінің  аумағын қардан, мұздан тазарту.
2. Ауыл округін  көріктендіру.
Ауыл округтерінің  аумағын көріктендіру (көшелерді, саябақтарды қоқыстан, шөптен тазарту
3. Әлеуметтік сала  нысандарын  ағымдағы жөндеуден  өткізу.
Әлеуметтік сала нысандарын жөндеу (әкімдік, ЖДА, АМҮ, ҰОС ескерткішін)
6.
«Первомай к/о  әкімінің  аппараты » ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Қардан, мұздан тазарту, су көздерін тазалау.
2. Кентте  көріктендіруді  өткізу.
Кент аумағын қоқыс пен шөптен тазарту
3. Әлеуметтік сала   нысандарын  ағымдағы жөндеуден  өткізу.
Әлеуметтік сала  нысандарын ағымдағы  жөндеуден өткізу
4. Жергілікті  бюджетке салық  жинау жөнінде  аймақтық қоғамдық  науқанды өткізу.
Жергілікті бюджетке  салықты жинауға көмек  көрсету (2500 салық  төлеушілер)
5. Шаруашылық  кітаптарын  нақтылау, мал  санағы жөніндегі  аймақтық қоғамдық  науқанды өткізу.
Аулаларды тексеру, жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
7.
«Выдриха а/о  әкімінің  аппараты » ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Аумақтарды және Выдриха  мен Межовка ауылдарындағы  мектептердің шатырларын қардан тазарту (500 м2)
2. Ауыл округін  көріктендіруді  жүргізу
Выдриха мен Межовка  ауылдарының аумағын  көріктендіру (көшелерін қоқыс пен шөптен тазарту)
3. Шаруашылық  кітаптарын анықтау  бойынша аймақтық  қоғамдық науқанды  өткізу
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
8.
«Зевакина а/о әкімінің аппараты» ММ
1. Убинка,  Зевакина  ауылдарында  тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Ауыл көшелерін қардан  және мұздан тазарту  (1900 м2)
2. Убинка,  Зевакина ауылдарын   көріктендіруді  жүргізу
Ауыл көшелерін қоқыс пен шөптерден тазарту (1900 м2)
3. Әлеуметтік сала  нысандарын  ағымдағы жөндеуден  өткізу
Убинка, Зевакина  а.әлеуметтік сала  нысандары ішкі  ғимаратын жөндеу (800 м2)
4. Шаруашылық  кітаптарын анықтау  бойынша аймақтық  қоғамдық науқанды  өткізу
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым  мен 1 қаңтарда құстар  мен малдарды есепке  алып, санақ жүргізу
9.
«Каменевка а/о әкімінің аппараты» ММ
1. Ауыл округін  көріктендіруді  жүргізу
Ауыл округтерінің  аумағын көріктендіру (көшелерді, саябақтарды қоқыстан, шөптен тазарту 1000 м2, ағаштар отырғызу)
2. Округ ауылдарын   абаттандыру  жұмыстары

Благоустройство территории сел Рассыпное и Рулиха (уборка и обкос обочин центральных улиц 4 км, высадка саженцев, деревьев, обустройство цветочных клумб 2 га., покраска, побелка объектов и уборка территории на въезде сел и мосты 0,5 га, уборка стихийных свалок 1,0 га, обустройство территории вокруг здания акимата 0,150 га)
3.Проведение уборки помещений акимата
Уборка помещения акимата, с.Рулиха (500 м2)
4.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
10
ГУ «Аппарат Акима Разинского с/о»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега территории акимата, школ, клубов сел Медведка, Кр.Шемонаиха, Белый Камень
2.Проведение благоустройства сел округа
Уборка центральных улиц сел Красная Шемонаиха и Медведка, Белый Камень территории школы, акимата от мусора
3.Проведение ремонтных работ объектов социальной сферы
Ремонт объектов социальной сферы
4.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
11
ГУ «Аппарат акима Вавилонского с/о»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега улиц и подъездных путей
2.Проведение благоустройства сел округа
Благоустройство территории сел округа (уборка улиц от мусора и сорняков 1000 м2, посадка деревьев, разбивка клумб)
3. Ремонт объектов социально-культурного назначения
Ремонт объектов социальной сферы, ремонт ограждения кладбища
4.Проведение региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Подворный обход, учет и перепись скота, птицы
12
ГУ «Средняя школа № 4»
1. Проведение благоустройства территории школы
Благоустройство территории школы (уборка мусора и сорняков 800 м2)
2.Проведение уборки помещений школы
Уборка помещений школы (1600 м2)
3.Помощь в организации досуга детей и подростков
Организация досуга детей и подростков в летний период
13
ГУ «Средняя школа № 1 им.Н.Островского
1. Проведение текущего ремонта школы
Ремонт внутренних помещений школы (побелка 8000 м 2, покраска окон и полов 1200 м2)
2. Проведение благоустройства территории школы
Благоустройство территории школы (уборка мусора, сорняков 2900 м2)
14
ГУ «Средняя общеобразовательная школа № 5»
1. Проведение текущего ремонта школы
Ремонт внутренних помещений школы

Рассыпное және Рулиха ауыл  аумақтарын абаттандыру (орталық көшелердің шеттеріндегі шөптерді шабу және қоқыстан  тазарту 4 км, ағаштар мен көшеттерді отырғызу, гүлдер отырғызу 2  га, ауылға кіре беріс аумақ пен көпірді , нысандарды сырлау, әктеу 0,5 га, апатты қоқыстарды тазалау 1,0 га, әкімдік ғимаратының айналасындағы аумақты көріктендіру 0,150 га )
3. Әкімдік жайларын тазалау
Рулиха ауылындағы  әкімдік ғимаратын  тазалау (500 м2).
4. Шаруашылық  кітаптарын анықтау   бойынша аймақтық  қоғамдық науқанды  өткізу
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
10.
«Разинский а/о әкімінің  аппараты » ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Медведка, КР. Шемонаиха, Белый Камень ауылдарындағы мектеп, әкімдік, клуб  аумақтарын қардан  тазарту (450 м2).
2. Ауыл округін  көріктендіруді  жүргізу
Кр.Шемонаиха, Медведка, Белый Камень ауылдарындағы орталық көшелерді және мектеп, әкімдік аумақтарын қоқыстан тазарту (6 км)
3. Әлеуметтік сала  нысандарын ағымдағы жөндеуден өткізу
Әлеуметтік сала  нысандарының жөндеу
4. Шаруашылық  кітаптарын анықтау   бойынша аймақтық  қоғамдық науқанды  өткізуге көмек
Аулаларды тексеру,  жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
11.
«Вавилонский а/о әкімінің аппараты» ММ
1.Тасқынға қарсы  шаралар
Қоғамдық аумақ аумағын қар мен мұздан, қоқыстан тазарту
2. Округ ауылдарын   абаттандыру  жұмыстары
Округ салоларының  аумақтарын абаттандыру  (көшелерді қоқыстан,  шөптен тазарту 1000 м2, ағаштар отырғызу,  қоршауларды жөндеу, гүлдер отырғызу)
3. Әлеуметтік – мәдени сала  нысандарын  жөндеуден өткізу
Әлеуметтік сала  нысандарын, бейіттердің  қоршауын жөндеу.
4. Шаруашылық  кітаптарын анықтау   бойынша аймақтық  қоғамдық науқанды  өткізуге көмек
Аулаларды тексеру, жылына екі рет 1 маусым мен 1 қаңтарда құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргізу
12.
«№ 4 орта  мектеп» ММ
1. Мектепті  ағымдағы жөндеу  жұмыстары
Мектеп ғимаратының ішін жөндеу (900 м2)
2. Мектеп  ғимаратына тазалық  жүргізу
Мектеп ғимаратын  тазалау (1600 м2)
3. Балалар мен  жасөспірімдердің  бос уақыттарын  ұйымдастыруға көмек
Жазғы кезеңде балалар  мен жасөспірімдердің  бос уақыттарын  ұйымдастыру
13.
«Н. Островский  атындағы  № 1 орта  мектебі»  ММ
1. Мектепті ағымдағы жөндеу жұмыстары.
Мектеп ғимаратының ішін  жөндеу (әктеу 2000 м2,  терезе мен едендерді сырлау 1200 м2)
2. Мектеп аумағын  көріктендіруді  өткізу
Мектеп аумағын  көріктендіру (қоқыс пен шөптен тазалау)
14.
«№ 5 орта  мектеп»  ММ
1. Мектепті  ағымдағы жөндеу  жұмыстары
Мектеп ғимаратының ішін жөндеу

2. Проведение благоустройства территории школы
Благоустройство территории школы (уборка мусора, сорняков 2900 м2)
15
ГУ «Первомайская школа - детский сад им. Д.Карбышева»
1. Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега и льда территории школы и крыши (800 м2)
2.Проведение благоустройства территории школы
Благоустройство территории школы, уборка мусора и сорняков 6,5 га
3.Проведение текущего ремонта школы
Ремонт внутренних помещений школы (2500 м2)
4. Проведение уборки помещений
Уборка помещений школы-сада (2500 м2)
16
ГУ «Барашевская средняя школа»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега и льда территории школы и крыши (1500 м2)
2.Проведение благоустройства территории школы
Озеленение и благоустройство территории школы, уборка мусора и сорняков (1500 м2)
3.Проведение текущего ремонта школы
Ремонт внутренних помещений школы (1000 м2)
4. Проведение уборки помещений
Уборка помещений школы-сада (500 м2)
17
ГУ «Ново-Ильинская основная школа»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории школы от снега (500 м2)
2.Проведение благоустройства территории школы
Озеленение и благоустройство территории школы (500 м2)
3.Проведение текущего ремонта школы
Ремонт внутренних помещений школы (500 м2)
18
ГУ «Большереченская общеобразовательная средняя школа»
1.Проведение ремонтных работ в школе
Ремонт внутренних помещений школы
2. Проведение уборки помещений
Уборка помещений школы
3.Проведение благоустройства территории школы
Озеленение, благоустройство территории школы 1,13 га
19
ГУ «Отдел по делам обороны Шемонаихинского района»
1. Помощь в проведении республиканской призывной кампании
Вручение повесток для призыва граждан в Вооруженные силы Республики Казахстан (8 000 повесток)
20
ГУ «ОВД Шемонаихинского района»
1.Содействие в охране общественного порядка
Содержание консьержей в домах пятиэтажной застройки
21
Управление юстиции Шемонаихинского района
1.Оказание помощи в документировании населения
Помощь в обработке и выдачи документов населению, выдача книг регистрации населения – 4714 шт
2.Оказание помощи составления адресных справок, подшивка архивных документов
Выдача справок, работа документооборотом, подшивка номенклатурных дел (560 шт.)
3.Делопроизводство архивных документов
Оказание помощи в уничтожении недействительных документов, подшивка номенклатурных дел
4. Содействие в работе по пополнению базы данных
работа по пополнению базы данных по учету физических лиц (избирателей)
22
Прокуратура Шемонаихинского района
1.охрана имущества административного здания прокуратуры
Охрана имущества административного здания прокуратуры
2.Делопроизводство архивных документов
Проведение работ с архивными документами: формирование надзорных производств по уголовным, гражданским, административным делам, формирование нарядов составление описи и акта уничтожения по данным документам
23
ГУ «Налоговое управление по Шемонаихинскому району»
1.Проведение региональной кампании по сбору налогов в местный бюджет

2. Мектеп аумағын  көріктендіруді  өткізу
Мектеп аумағын  көріктендіру (қоқыс пен шөптен тазалау 2900 м2)
15.
«Карбышев атындағы Первомайский мектеп-бала бақшасы» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Мектеп аумағын  абаттандыру, қоқыс пен мұздан тазарту 6,5 га
2. Мектеп  ғимаратын тазалау
Мектеп-бала бақшаның ішін тазалау (2500 м2)
3. Мектепті  ағымдағы жөндеу  жұмыстары.
Мектеп ғимаратының ішін жөндеу(2500 м2)
4. Жайларды тазалау жұмыстары
Мектеп-бала бақшаның  жайларын тазалау (2500 м2)
16.
«Барашки орта  мектебі» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Мектеп аумағын және  шатырын қардан және мұздан тазарту ( 1500 м2)
2. Мектеп аумағын  көріктендіруді  өткізу.
Мектеп аумағын  көгалдандыру және  көріктендіру, қоқыс пен шөптен тазалау (1500 м2)
3. Мектепті  ағымдағы жөндеу  жұмыстары
Мектеп ғимаратының ішін жөндеу(1000 м2)
4. Мектеп жайларын  тазалау
Мектептің ішкі жайларын жөндеу (1000 м2)
17.
«Ново-Ильинск  негізгі  мектебі» ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Мектеп аумағын қардан  тазарту (500 м2)
2. Мектеп аумағын  көріктендіруді  өткізу
Мектеп аумағын  көгалдандыру және  көріктендіру (500 м2)
3. Мектепті  ағымдағы жөндеу  жұмыстары.
Мектеп ғимаратының ішін жөндеу(500 м2)
18.
«Большереченск  жалпы  орта  мектебі» ММ
1. Мектептегі  ағымдағы жөндеу  жұмыстары
Мектептің ішкі жайларын жөндеу
2. Мектеп жайларын  тазалау
Мектептің ішкі жайларын тазалау
3. Мектеп аумағын абаттандыру
Мектеп аумағын көгалдандыру және абаттандыру (1,13 га)
19.
«Шемонаиха  ауданының  қорғаныс   істері  жөніндегі бөлім»  ММ
1. Республикалық  әскерге шақыру  науқанын өткізуге  көмек
Қазақстан  Республикасының қарулы күштер қатарына азаматтарды шақыруға шақырту қағаздарын тапсыру (8 000 шақырту)
20.
«Шемонаиха  ауданының ІІБ» ММ
1. Қоғамдық тәртіп   күзетіне жәрдем  көрсету
Бес қабатты үйлерде  консьержа жұмысын атқару.
21.
Шемонаиха  ауданының әділет   басқармасы
1. Халықты  құжаттандыруға  жәрдем жасау
Халыққа құжаттарды  беруге және іріктеуге  көмек, халықты тіркеу  кітабын беру - 4714 дана.
2. Мұрағат  құжаттарын тігу,  мекен жай  анықтамаларын  құрастыруға көмек  көрсету
Іс наменклатурасын тігу, құжат айналымымен жұмыс, анықтамалар беру. (560 дана)
3. Мұрағаттық  құжаттарды жүргізу
Қолданылмайтын  құжаттарды жоюға көмек көрсету, іс  номенклатураларын тігу
4. Мәліметтер  базасын толтыру  жөніндегі  жұмыстарға  жәрдемдесу
жеке тұлғаларды есепке алу жөніндегі мәліметтер базасын толтыру жұмыстары
22.
Шемонаиха  ауданының  прокуратурасы.
1. Прокуратураның  әкімшілік  ғимаратындағы  мүліктерді күзету
Прокуратураның  әкімшілік ғимаратындағы  мүліктерді күзету
2. Мұрағаттық  құжаттарды  жүргізу
Мұрағаттық құжаттармен  жұмыс жасау: әкімшілік,  азаматтық, қылмыстық  істер бойынша  өндірістік қадағалауды  қалыптастыру, аталған  құжаттар бойынша жою  актілері мен  тізімдемелерін құру
23.
«Шемонаиха  ауданы  бойынша  салық  басқармасы» ММ
1. Жергілікті  бюджетке салық  жинау жөніндегі  аймақтық науқанды  өткізу

Регистрация уведомлений, разноска и вручение их налогоплательщикам в количестве 4800 шт.Подшивка банковских документов в дела по кодам бюджетной классификации -126500 квитанций
2. Оказание помощи в инвентаризации
дел налогоплательщиков по оплате налогов в местный бюджет
Обработка инвентаризационных дел - 414 юридических лиц по оплате налогов в местный бюджет. Расшивка и подборка деклараций формы налоговой отчетности, сопроводительных накладных по ГСМ-5000 штук
3.Оказание помощи в разноске уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства
разноске уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства -3000 штук
24
Шемонаихинский районный суд
1.Уборка помещений
Уборка помещений.
2. Оказание помощи в документировании
Техническая обработка документов, курьер
25
Специализированный административный суд Шемонаихинского района
1.Уборка помещений
Уборка помещений
2. Оказание помощи в документировании
Техническая обработка документов, курьер
26
Уголовно-исполнительная инспекция Шемонаихинского района
1. Делопроизводство архивных документов
Передача контрольных и личных дел в архив г.Усть-Каменогорска УИС ВКО
2. Оказание помощи в документировании
Оформление вновь поступивших приговоров из районного Судана осужденных без изоляции от общества, курьер повесток
27
Шемонаихинский филиал «Центр по недвижимости» Комитета регистрационной службы по ВКО
1. Оказание помощи в проведении Республиканской компании по выполнению Закона РК «Об амнистии в связи с легализацией имущества»
Изготовление технических паспортов в количестве 3000 штук
28
Шемонаихинский РУПС
1.Оказание помощи в доставке почтовой корреспонденции по г.Шемонаиха и п.Первомайский
Доставка извещений НПФ (3000 шт.), счетов-извещений Казахтелекома (10000 шт.), периодической печати
29
Шемонаихинский районный отдел Государственного центра по выплате пенсий
1.Помощь в проведении республиканской общественной кампании индексации пенсий, пособий, БПВ
Оказание помощи в проведении перерасчета, связанного с индексаций пенсий и пособий (17063 пенсион. дел), формирование пенсионных дел (25 566 шт)
30
ГУ «Шемонаихинская центральная районная библиотека»
1.Проведение текущего ремонта библиотеки
Ремонт внутренних помещений (побелка,покраска,841 м2)
2.Проведение уборки помещений библиотеки
Уборка помещений библиотеки (1210 м2)
31
ГУ «Государственный архив Шемонаихинского района»
1.Помощь в проведении региональной общественной кампании по работе с архивными документами
Сбор и обработка архивных документов (300000 лист.)
2.Проведение уборки помещений
Уборка архивохранилища (643 кв.м.)
32
ГУ «Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района»
1.Проведение Республиканской кампании по выплате единовременной денежной компенсации гражданам в соответствии с Законом РК от 18.12.1992 г. «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на СИЯП»

Жиыны 4800 дана  хабарламаларды тіркеу, оларды салық  төлеушілерге тарату  және тапсыру.  Бюджеттік код бойынша  банктік құжаттарды іске тігу - 126500 квитанция
2. Жергілікті  бюджетке салық  төлеу жөнінде  хаттау ісіне жәрдем көрсету
Жергілікті бюджетке салық төлеу жөнінде 414 заңды тұлғаның хаттама ісін іріктеу. Декларацияларды,  салықтық есеп беру  нұсқаларын, ілеспе  жүктемелерді іріктеу, тігу – 5000 дана
3. Салық  заңнамасын бұзуды болдырмау жөнінде  хабарламаларды  таратуға көмек  көрсету
Салық заңнамасын бұзуды болдырмау жөнінде  хабарламаларды тарату – 3000 дана
24.
Шемонаиха  аудандық соты
2. Жайларын  тазалау.
жайларын тазалау
2. Құжаттандыруға  көмек көрсету
Құжаттардың техникалық өңдеу, курьер
25.
Шемонаиха  ауданының  мамандандырылған  әкімшілік соты
1. Жайларын  тазалау.
Қызмет жайларын тазалау
2. Құжаттандыруға  көмек көрсету
Құжаттардың техникалық өңдеу, курьер
26.
Шемонаиха  ауданының  қылмыстық-атқару инспекциясы
1. Мұрағаттық  құжаттарды жүргізу
ШҚО Өскемен қаласындағы ҚАЖ мұрағатына бақылаудағы және жеке істерді өткізу
2. Құжаттандыруға  көмек көрсету
Қоғамнан оқшаулаусыз  сотталғандарға аудандық соттан жаңадан келіп түскен үкімдерді ресімдеу, хабарламалар курьері
27.
ШҚО  тіркеу  қызметі  Комитетінің  «Жылжымайтын  мүлік  жөніндегі  орталығы»  Шемонаиха  филиалы
1.ҚР «Мүлікті  заңдастыруға  байланысты  рақымшылық туралы»  Заңын орындау  жөнінде  Республикалық  науқанды өткізуге  көмек
Жиыны 3000 дана болатын техникалық құжаттарды әзірлеу
28.
Шемонаиха  ауданының АПБТ
Шемонаиха қаласы  және Первомай  кенті бойынша  пошталық  хат-хабарларды  жеткіуге жәрдем  көрсету
Мерзімдік баспа,  Қазақтелеком  есеп-хабарламаларын  (10000 дана), ЖЗҚ  хабарламаларын жеткізу (3000 дана)
29.
Мемлекеттік  зейнетақы төлеу орталығының  Шемонаиха  аудандық  бөлімі
1. Зейнетақы мен  жәрдемақыны қайта  есептеуге байласты  республикалық  қоғамдық науқанды  өткізу
Зейнетақы мен жәрдемақыны  индексациялауға байланысты қайта  есептеуді жүргізуге (17 063 зейнетақы ісі), зейнетақы ісін  жинақтауға (25 566 дана) көмек көрсету
30
«Шемонаиха  аудандық  орталық  кітапхана» ММ
1. Кітапханада  ағымдағы жөндеу  жұмыстарын  жүргізу
Ғимаратты ағымдағы  жөндеу (әктеу, сырлау  841 м2).
2. Кітапхана  жайларына тазалық  жүргізу
Кітапхана жайларын  тазалау (1210 м2)
31.
«Шемонаиха  ауданының  мемлекеттік  мұрағаты» ММ
1. Мұрағат  құжаттарымен жұмыс  жөніндегі аймақтық   қоғамдық науқанды  өткізуге көмек
Мұрағат құжаттарын жинау және іріктеу (300000 бет).
2. Жайға тазалық  жүргізу
Мұрағат қоймасын тазалау (643 кв. м)
32.
«Шемонаиха  ауданының  жұмыспен қамту  және  әлеуметтік  бағдарламалар  басқармасы» ММ
1. ҚР 18.12. 1992  жылғы «СЯСП-ында  ядролық сынақ  саларынан зардап  шеккен азаматтарды  әлеуметтік қорғау  туралы» Заңына  сәйкес,  азаматтарға  біржолғы ақшалай  өтемақы төлеу  жөніндегі  Республикалық  науқанды өткізу

Формирование макетов дел в количестве- 2500, работа с архивом – 2700 дел
2. Проведение региональной кампании по выполнению районной программы занятости населенияи выполнение "Дорожной карты района"
Содействие трудоустройству, организация оплачиваемых общественных работ, профессиональное обучение, направление на молодежную практику и социальные рабочие места
3. Благоустройство территории учреждения
Озеленение и благоустройство территории (4200 м2)
33
КГКП «Дом творчества» акимата Шемонаихинского района
1.Проведение текущего ремонта
Текущий ремонт внутренних помещений (385 м2)
2.Проведение благоустройства территории
Уборка территории от мусора и сорняков (900 м2)
3.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега территории
34
КГКП «Шемонаихинский историко-краеведческий музей»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Уборка территории от снега (400 м2)
2.Проведение благоустройства территории музея
Озеленение и благоустройство территории музея
3.Уборка помещений музея
Уборка служебных помещений, чистка витрин
4. текущий ремонт внутренних помещений музея
Текущий ремонт внутренних помещений музея (300 м2)
35
КГКП «Дом культуры Шемонаихинского района»
1. Уборка помещений ДК,
Уборка помещений (800 м2)
2.Проведение благоустройства территории
Озеленение прилегающей территории, уборка от мусора и сорняков
3.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега территории
4.Охрана имущества здания дома культуры
Охрана имущества здания дома культуры
36
ГУ «Шемонаихинская районная территориальная инспекция комитета Госинспекции в Агропромышленном комплексе МСХ РК
1. помощь в проведении делопроизводства
Работа оператора-программиста
37
ГУ «Психолого-медико-педагогическая консультация» в г.Шемонаиха
1.Проведение благоустройства территории ПМПК
Уборка территории от мусора и сорняков (400 м2)
2. Проведение текущего ремонта консультации
Ремонт внутренних помещений (побелка, покраска,140 м2)
3. Проведение охраны административного здания
Охрана имущества ПМПК
38
ГУ «Санаторий Уба»
1.Проведение текущего ремонта санатория
Ремонт внутренних помещений санатория
39
КГКП «Медицинское объединение Шемонаихинского района»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега прилегающей территории и крыши г.Шемонаиха, п.Первомайский
Проведение благоустройства территории больницы
Посадка деревьев и разбивка клумб, уборка мусора и сорняка (6500 м2)п.Первомайский
Уход за больными
Уход за больными в палатах (37 коек) п.Первомайский
1.Проведение текущего ремонта помещений
Ремонт внутренних помещений г.Шемонаиха, п.Первомайский
40
ГУ «Первомайский детский туберкулезный санаторий»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории санатория от снега и льда
2.Проведение благоустройства и озеленение территории санатория

2500 іс макетін қалыптастыру,  мұрағатпен жұмыс – 2700 іс.
2. Халықты жұмыспен қамтудың аудандық бағдарламасын орындау жөніндегі өңірлік науқанды өткізу және «Ауданның жол картасын» орындау
Әлеуметтік жұмыс орындарына және жастар тәжірибесіне жіберу, кәсіптік оқытуды, ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, жұмысқа орналасуға жәрдем жасау
3. Мекеме аумағын  көріктендіру
Аумақты көріктендіру  және көгалдандыру (4200 м2).
33.
КМКК  «Шығармашылық  үйі»
1. «Шығармашылық  үйіндегі» ағымдағы  жөндеу жұмыстары
Ғимараттың ішін ағымдағы жөндеу (385 м2)
2. аумағын  көріктендіру  жұмыстары
Аумақты қоқыс пен  шөптен тазарту (900 м2)
3. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
аумағын қардан тазарту
34.
«Шемонаиха  тарихи-өлкетану  мұражайы » КМҚК
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Аумақты қардан тазарту (400 м2)
2. Мұражай  ғимаратының ішін жөндеу
Мұражай ғимаратының  ішін ағымдағы жөндеу (300 м2)
3. Мұражайдың ішкі   жайларын тазалау  және ағымдағы  жөндеу жұмыстары
Қызмет жайларын жинау,  тазалау. Мұражайдың  ішкі жайларын ағымдағы  жөндеу жұмыстары (300 м2)
4. ағымдағы  жөндеуден өткізу
ғимаратының ішін  жөндеу(385 м2)
35.
КМКК «Шемонаиха  ауданының  мәдениет үйі»
1. МҮ жайларын  тазалау
Жайларды тазалау (800 м2).
2. Аумақты  көркейту
Аумақты көгерту, қоқыс пен шөптен тазарту.
3. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Аумақты қар мен мұздан тазарту
4.Мәдениет үйі ғимаратының мүлкін қоргау
Мәдениет үйі ғимаратының мүлкін қоргау
36.
«ҚР АШМ агорөндірістік  кешені  мемлекеттік  инспекциясы  Комитетінің Шемонаиха  аудандық  аумақтық инспекциясы» ММ
1. Іс жүргізуге  көмек
Оператор-бағдарламашының жұмысы
37.
«Псиолого-медико-педагогикалық  кеңес»  ММ  Шемонаиха  қаласы.
1. ПМПК аумағын  көріктендіру  жұмыстары
Аумақты қоқыс пен  шөптен тазарту (400 м2)
2. Кеңестегі ағымдағы жөндеу жұмыстары.
Ғимаратты ағымдағы  жөндеу (әктеу, сырлау  140 м2)
3. Әкімшілік ғимаратты күзету
ПМПК мүлкін күзету
38.
«Уба  шипажайы» ММ
1. Шипажайда  ағымдағы жөндеу  жұмыстарын  жүргізу.
Шипажай ғимаратының ішін жөндеу (1500 м2)
39.
«Шемонаиха  ауданының  медициналық  бірлестігі» КМҚК
1.Тасқанға қарсы  шараларды өткізу
Шемонаиха қ., Первомайский к. Аурухана маңындағы  аумақты қардан тазарту
2. Аурухана  аумағын  абаттандыру  жұмыстары
Ағаштар отырғызу  клумбалар жасау,  қоқыспен шөптен тазалау (6500 м2) Первомайский к.
3. Науқастарды  күту
Палаталарда науқастарды күту (37 төсек) Первомайский к.
4. Жайлардың ішін  ағымдағы жөндеу
Шемонаиха қ.,  Первомайский к. ішкі  жайларын жөндеу.
40
«Первомай  балалар  өкпе  ауырулары  шипажайы » ММ
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Шипажай аумағын қар мен мұздан тазарту
2. Шипажай аумағын  көріктендіру және  көгалдандыру  жұмыстары

Озеленение и благоустройство территории санатория (2500 м2)
3. Проведение текущего ремонта туберкулезного детского санатория
Ремонт внутренних помещений и фасада санатория (4000 м2)
4. Помомщь по уходу за больными
Уход за больными детьми (70 детей)
41
ГУ «Первомайское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа»
1.Проведение благоустройства территории дома-интерната
Очистка от мусора и посадка деревьев (8 га)
2. Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории от снега и льда (3000 м2)
3.Проведение текущего ремонта дома-интерната
Текущий ремонт внутренних помещений дома-интерната
42
Многоотраслевое коммунальное государственное предприятие «Первомайский водоканал»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка от снега отмостков и крыш в жилых домах (6300 м2)
2.Проведение подсобных работ по ремонту и прокладке водопроводных и канализационных сетей
Замена водопроводных труб в помещениях, ремонт канализации и водопровода поселка
3.Проведение ремонтных работ объектов социального назначения
Текущий ремонт здания насоснофильтровальной станции и водозабора
4.Проведение благоустройства территории предприятия
Уборка территории от мусора и сорняков (5000 м2)
5. Проведение уборки помещений
Уборка помещений (500м2)
6. Оказание помощи в работе абонентского отдела
Работа с неплательщиками, разноска извещений, повесток, обход участков
43
НУ «Первомайский УПК»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории, крыш от льда и снега (2000 м2)
2.Проведение озеленения и благоустройства территории УПК
Озеленение и благоустройство территории УПК (2500 м2)
3.Проведение текущего ремонта
Ремонт внутренних помещений УПК (3500 м2)
4.Помощь в организации досуга детей и подростков
Организация кружковой работы, лагеря отдыха и труда в период летних каникул (50 чел.)
5. Уборка помещений УПК
Уборка помещений, мытье полов (1500 м2)
44
ТОО «Кедр»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории, крыш, от снега и льда (2700 м2)
2.Проведение экологического оздоровления территории
Озеленение и благоустройство территории, уборка мусора (1000м2)
3.Проведение работ по ремонту здания
Текущий ремонт производственного здания (270 м2)
4. Уборка помещений
Уборка помещений, мытье полов
45
К/Х «Иртыш»
1.Проведение сезонных краткосрочных работ по выращиванию зерновых и откорму скота
Выращивание зерновых, их переработка и хранение (300 га)
46
ТОО «Ново-Ильинское»
1.Проведение противопаводковых мероприятий
Очистка территории, крыш от снега и льда

Шипажай аумағын  көріктендіру және  көгалдандыру ( 2500 м2)
3. Балалар өкпе  ауырулары  шипажайын ағымдағы  жөндеуден өткізу
Шипажай ғимаратының  ішін және сыртын жөндеу (4000 м2)
4. Науқастарды  күту
Қызметкерлерге науқас  балаларды күтуге көмек (70 бала)
41.
«Первома йка  кентінің  қарттар мен  мүгедектерге  арналған  жалпы  типтегі  медико-әлеуметтік  мекемесі » ММ
1. Интернат-үй  аумағын  абаттандыру  жұмыстарын жүргізу
Қоқыстан тазарту және  ағаштар отырғызу (8 га)
2. Тасқанға қарсы  шаралар өткізу
мекеме аумағын қардан, мұздан тазарту (3000 м2)
3. Интернат-үйін  ағымдағы жөндеуден өткізу
Интернат-үйі ғимаратының ішкі жайларын ағымдағы  жөндеу
42.
«Первомай су  каналы»  көпсалалы  коммуналдық  мемлекеттік  кәсіпорын
1. Тасқынға қарсы шаралар өткізу.
Тұрғын үйлер шатырын  және көпірлерді қардан  тазарту (6300 м2)
2. Су жолы және су  құбырларын салу  және жөндеу  жөнінде қосымша  жұмыстар
Кенттің су жолдарын  және құбырларын жөндеу, ғимараттарда су құбырларын ауыстыру
3. Әлеуметтік  маңызы бар сала  нысандарын  ағымдағы жөндеуден  өткізу
Су тазалау станциясы  және су жинау ғимараттарын ағымдағы жөндеу
4. Кәсіпорын  аумағын  көріктендіру  жұмыстары
Аумақты қоқыс пен  шөптен тазарту (5000 м2)
5. Ғимаратты  тазалау жұмыстары
«Первомайский су каналы» ККМК жайларын тазалау (500 м2)
6. Абоненттік бөлім жұмысына көмек көрсету
Төлемдерді төлемейтіндермен жұмыс, хабарламалар таратып, учаскелерді  аралау
43.
«Первомай ОӨК»  Мемлекеттік емес  мекеме.
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
ОӨК аумағын және  шатырын қар мен мұздан  тазарту (2000 м2)
2.ОӨК аумағын  көріктендіру және  көгалдандыру  жұмыстары
ОӨК аумағын  көріктендіру және  көгалдандыру ( 2500 м2)
3. Ағымдағы жөндеу  жұмыстары
ОӨК ғимаратының ішін  ағымдағы жөндеу (3500 м2)
4. Балалар мен  жасөспірімдердің  бос уақыттарын  ұйымдастыруға көмек
Жазғы кезеңде үйірме  жұмыстарын, демалыс  лагерлерінжәне еңбегін ұйымдастыру (50 адам)
5. ОӨК жайларын  тазалау
Жайларды тазалау, еден жуу
44.
«Кедр» ЖШС
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу.
Аумақты, шатырды қар  мен мұздан тазарту  (2700 м2)
2. Аумақта  экологиялық  сауықтыруды өткізу.
Аумақты көріктендіру және көгалдандыру, қоқыстан тазарту ( 1000 м2)
3. Ғимаратты  жөндеу жөніндегі  жұмыстарды  жүргізу
Өндірістік ғимаратты  ағымдағы жөндеу (270 м2)
4. Жайларын  тазалау
жайларды тазалау, еден жуу
45.
«Ертіс» Ш/Қ
1. Дәнді  дақылдарды өсіру  және мал жемдеу  бойынша қысқа  мерзімдік  маусымдық жұмыстар  атқару
Дәнді дақылдарды өсіру, оларды өңдеу және сақтау (300 га)
46.
«Жаңа  Ильинка»  ЖШС
1. Тасқынға қарсы  шаралар өткізу
Аумақтты, шатырды қар  мен мұздан тазарту

Сноска. Приложение 2 дополнено пунктами 14, 15, 16, 17  в соответствии с постановлением акимата Шемонаихинского района от 26.05.2009 № 490.
ПЕРЕЧЕНЬ
лиц относящихся, к целевым группам
1. Малообеспеченные
2. Молодежь, в возрасте до 21 года
3. Выпускники учебных заведений начального, среднего и
высшего образования, в возрасте до 24-х лет включительно
4. Дети-сироты, оставшиеся без попечения родителей, в
возрасте до 23-х лет
5. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие
несовершеннолетних детей
6. Безработные, в возрасте 50 лет и старше
7. Инвалиды
8. Репатрианты (оралманы)
9. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в
порядке, установленном законодательством Республики
Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе,
помощи и надзоре
10. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил
Республики Казахстан
11. Лица, освобожденные из мест лишения свободы
или принудительного лечения
12. Школьники и студенты в возрасте 16 лет и старше
из малообеспеченных семей в период летних каникул
13. Лица (граждане) прошедшие курсы лечения от алкоголизма
и наркомании
14. Высвобожденные граждане
15. Лица, не работающие длительное время (более одного года)
16. Лица, занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ
17. Лица, находящиеся в отпусках без сохранения зарплаты.
Начальник ГУ «Отдел занятости
и социальных программ
Шемонаихинского района»                    Г. Бабаева

Ескерту. 2 қосымша 14, 15, 16, 17 тармақтармен толықтырылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2009.05.26 № 490 қаулысымен.
Мақсатты топқа жататын тұлғалардың
ТІЗІМІ
1. Аз қамтылғандар.
2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. 24 жасқа дейінгі жоғары, орта, бастауыш білім оқу
орындарының түлектері
4. Ата-ананың қамқорлығынсыз қалған, 23 жасқа дейінгі жетім
балалар.
5. Кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар жалғыз басты, көп
балалы ата-аналар.
6. 50 және одан жоғары жастағы жұмыссыздар.
7. Мүгедектер.
8. Оралмандар.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасының белгіленген тәртібі
бойынша әрдайым күту, бақылау және көмек көрсету қажет
деп танылған тұлғаларды қамтитын азаматтар.
10.Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан
босатылған тұлғалар.
11. Күштеп емдеу және бас бостандығынан айыру орындарынан
босап шыққан тұлғалар.
12. Жазғы демалыс кезеңінде, аз қамтылған жанұялардан шыққан,
16 жасқа дейінгі оқушылар мен студенттер.
13. Маскүнемдік пен нашақорлықтан емдеу курсынан өткен тұлғалар
(азаматтар)
14. Босатылған азаматтар
15. Ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан аса)
16. Өндірісті ұйымдастырудағы өзгерістерге, оның ішінде жұмыс көлемінің қайта ұйымдастыру және (немесе) қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күні тәртібімен жұмыс істейтін тұлғалар
17. Жалақысы сақталынбайтын демалыстағы тұлғалар.
«Шемонаиха ауданының ЖҚ
және ӘББ» бастығы                       Г. Бабаева