О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 мая 2008 года N 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 мая 2008 года за N 3006. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2009 года N 14-12
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15.10.2009 N 14-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2996 от 19 декабря 2007 года опубликованное в газете "Приуралье" N 148 от 27 декабря 2007 года, N 149 от 29 декабря 2007 года, N 2 от 5 января 2008 года, N 3 от 10 января 2008 года, N 4 от 12 января 2008 года, N 5 от 15 января 2008 года и в газете "Орал өңірі" N 149 от 29 декабря 2007 года, N 3 от 10 января 2008 года, N 4 от 12 января 2008 года, с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Западно-Казахстанского областного маслихата N 6-1 от 26 февраля 2008 года зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3000 от 3 марта 2008 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 28 от 6 марта 2008 года, N 29-30 от 8 марта 2008 года и в газете "Орал өңірі" N 28 от 6 марта 2008 года, N 29-30 от 8 марта 2008 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "50 477 367" заменить цифрами "51 064 543";
цифры "15 649 759" заменить цифрами "16 236 935";
в подпункте 2) цифры "54 120 983" заменить цифрами "54 708 159";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 2 582 127 тыс. тенге, в том числе:
2 199 008 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
383 119 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 мамырда N 3006 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 қазандағы N 14-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.10.15 N 14-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылдың 19 желтоқсандағы N 2996 тіркелген "Приуралье" газетінің N 148 2007 жылғы 27 желтоқсандағы, N 149 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, N 2 2008 жылғы 5 қаңтардағы, N 3 2008 жылғы 10 қаңтардағы, N 4 2008 жылғы 12 қаңтардағы, N 5 2008 жылғы 15 қаңтардағы және "Орал өңірі" газетінің N 149 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, N 3 2008 жылғы 10 қаңтардағы, N 4 2008 жылғы 12 қаңтардағы жарияланған, 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-1 шешіміне Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 3 наурыздағы N 3000 тіркелген "Приуралье" газетінің N 28 2008 жылғы 6 наурыздағы, N 29-30 2008 жылғы 8 наурыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 28 2008 жылғы 6 наурыздағы, N 29-30 2008 жылғы 8 наурыздағы жарияланған) Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер енгісілсін:
1 тармақта:
1)-тармақшада "50 477 367" деген сандар "51 064 543" деген сандармен өзгертілсін;
"15 649 759" деген сандар "16 236 935" деген сандармен өзгертілсін;
2)-тармақшада "54 120 983" деген сандар "54 708 159" деген сандармен өзгертілсін;
8 тармақ мынадай мазмұнында жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 582 127 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2 119 008 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
383 119 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
9 тармақ мынадай мазмұнында жазылсын: