О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 августа 2008 года N 8-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 августа 2008 года за N 3012. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2009 года N 14-12
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15.10.2009 N 14-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2996 от 19 декабря 2007 года опубликованное в газете "Приуралье" N 148 от 27 декабря 2007 года, N 149 от 29 декабря 2007 года, N 2 от 5 января 2008 года, N 3 от 10 января 2008 года, N 4 от 12 января 2008 года, N 5 от 15 января 2008 года и в газете "Орал өңірі" N 149 от 29 декабря 2007 года, N 3 от 10 января 2008 года, N 4 от 12 января 2008 года, с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Западно-Казахстанского областного маслихата N 6-1 от 26 февраля 2008 года зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3000 от 3 марта 2008 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 28 от 6 марта 2008 года, N 29-30 от 8 марта 2008 года и в газете "Орал өңірі" N 28 от 6 марта 2008 года, N 29-30 от 8 марта 2008 года, N 7-1 от 16 мая 2008 года зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3006 от 20 мая 2008 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 58 от 22 мая 2008 года, N 59 от 24 мая 2008 года, N 60 от 27 мая 2008 года, N 61 от 29 мая 2008 года, N 62 от 31 мая 2008 года, N 63 от 3 июня 2008 года и в газете "Орал өңірі" N 58 от 22 мая 2008 года, N 61 от 29 мая 2008 года, N 64 от 5 июня 2008 года, N 67 от 12 июня 2008 года, N 70 от 19 июня 2008 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "51 064 543" заменить цифрами "59 509 397";
цифры "16 236 935" заменить цифрами "22 976 195";
цифры "34 794 491" заменить цифрами "36 500 085";
в подпункте 2) цифры "54 708 159" заменить цифрами "62 439 013";
в подпункте 3) цифры "- 3 643 616" заменить цифрами "- 2 929 616";
в подпункте 4) цифры "- 1 348 164" заменить цифрами "-634 164";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 тамыздағы N 8-12 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2008 жылғы 7 тамызда N 3012 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 қазандағы N 14-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.10.15 N 14-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылдың 19 желтоқсандағы N 2996 тіркелген "Приуралье" газетінің N 148 2007 жылғы 27 желтоқсандағы, N 149 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, N 2 2008 жылғы 5 қаңтардағы, N 3 2008 жылғы 10 қаңтардағы, N 4 2008 жылғы 12 қаңтардағы, N 5 2008 жылғы 15 қаңтардағы және "Орал өңірі" газетінің N 149 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, N 3 2008 жылғы 10 қаңтардағы, N 4 2008 жылғы 12 қаңтардағы жарияланған, 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-1 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 3 наурыздағы N 3000 тіркелген "Приуралье" газетінің N 28 2008 жылғы 6 наурыздағы, N 29-30 2008 жылғы 8 наурыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 28 2008 жылғы 6 наурыздағы, N 29-30 2008 жылғы 8 наурыздағы жарияланған, 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-1 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 20 мамырдағы N 3006 тіркелген "Приуралье" газетінің N 58 2008 жылғы 22 мамырдағы, N 59 2008 жылғы 24 мамырдағы, N 60 2008 жылғы 27 мамырдағы, N 61 2008 жылғы 29 мамырдағы, N 62 2008 жылғы 31 мамырдағы, N 63 2008 жылғы 3 маусымдағы және "Орал өңірі" газетінің N 58 2008 жылғы 22 мамырдағы, N 61 2008 жылғы 29 мамырдағы, N 64 2008 жылғы 5 маусымдағы, N 67 2008 жылғы 12 маусымдағы, N 70 2008 жылғы 19 маусымдағы жарияланған) Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1)-тармақшада "51 064 543" деген сандар "59 509 397" деген сандармен өзгертілсін;
"16 236 935" деген сандар "22 976 195" деген сандармен өзгертілсін;
"34 794 491" деген сандар "36 500 085" деген сандармен өзгертілсін;
2)-тармақшада "54 708 159" деген сандар "62 439 013" деген сандармен өзгертілсін;
3)-тармақшада "-3 643 616" деген сандар "- 2 929 616" деген сандармен өзгертілсін;
4)-тармақшада "-1 348 164" деген сандар "- 634 164" деген сандармен өзгертілсін;

цифры "527 171" заменить цифрами "1 241 171";
в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "14 825 164" заменить цифрами "16 530 758";
в абзаце четвертом цифры "447 000" заменить цифрами "574 000";
в абзаце седьмом цифры "1 926 874" заменить цифрами "2 001 135";
в абзаце восьмом цифры "3 717 800" заменить цифрами "3 817 800";
в абзаце одиннадцатом цифры "150 000" заменить цифрами "1 671 183";
в абзаце шестнадцатом после слова "капитальный" дополнить словами "и средний", цифры "1 654 000" заменить цифрами "1 404 113";
дополнить абзацами двадцать  первой, двадцать второй следующего содержания:
"на  компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы - 122 672 тыс. тенге;
на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов - 10 365 тыс. тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 5 206 969 тыс. тенге, в том числе:
4 461 697 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
511 643 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения;
233 629 тыс. тенге - на развитие благоустройства городов и населенных пунктов.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2008 год в размере 518 011 тыс. тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 1 августа 2008 года N 8-12
Приложение 1
к решению маслихата N 4-4

"527 171" деген сандар "1 241 171" деген сандармен өзгертілсін;
3-1 тармақта:
бірінші абзацта "14 825 164" деген сандар "16 530 758" деген сандармен өзгертілсін;
төртінші абзацта "447 000" деген сандар "574 000" деген сандармен өзгертілсін;
жетінші абзацта "1 926 874" деген сандар "2 001 135" деген сандармен өзгертілсін;
сегізінші абзацта "3 717 800" деген сандар "3 817 800" деген сандармен өзгертілсін;
он бірінші абзацта "150 000" деген сандар "1 671 183" деген сандармен өзгертілсін;
он алтыншы абзацта "күрделі" деген сөзден кейін "және орташа" деген сөздермен толықтырылсын, "1 654 000" деген сандар "1 404 113" деген сандармен өзгертілсін;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуге - 122 672 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендияларын төлеуге - 10 365 мың теңге.";
8-тармақ мынадай мазмұнында жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 5 206 969 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4 461 697 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
511 643 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
233 629 мың теңге - қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға.
Аудандың (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
9 тармақ мынадай мазмұнында жазылсын:
"9. 2008 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органдарының резерві 518 011 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнында жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2008 жылғы 1 тамыздағы
N 8-12 шешіміне қосымша
Мәслихаттың