Орал қаласы Зачаганск кенттік округі "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жаңа көшеге "Дәуқара батыр көшесі" атауын тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-13 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 1404 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 шілдеде N 7-1-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес, шағынаудандар тұрғындарының өтініштерін және қалалық ономастикалық комиссияның шешімін қарап, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы Зачаганск кенттік округі "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жаңа көшеге "Дәуқара батыр көшесі" атауы тағайындалсын.
2. Осы шешім мен қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының         Орал қаласының әкімі
кезекті 9-шы сессиясының
төрайымы
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы

О присвоении наименования "Дәуқара батыр көшесі" новой улице в микрорайоне "Жақсы ауыл" Зачаганского поселкового округа города Уральска
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июля 2008 года N 9-13 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 июня 2008 года N 1404. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральск Западно-Казахстанской области 15 июля 2008 года N 7-1-104
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев обращения жителей микрорайонов и решение городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить наименование "Дәуқара батыр көшесі" новой улице в микрорайоне "Жақсы ауыл" Зачаганского поселкового округа города Уральска.
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 9-ой очередной       Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Секретарь Уральского
городского маслихата