О внесении изменений в решение маслихата от 13 июня 2007 года № 46-15 "О "Правилах содержания и защиты зеленых насаждений городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2008 года № 11-17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 1 октября 2008 года № 7-1-113. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года № 5-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28.05.2012 № 5-6
В соответствии со статьей 43 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О "Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в городе Уральске" от 13 июня 2007 года № 46-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-72 от 19 июля 2007 года, опубликованное в газете "Жайық үнi" от 30 августа 2007 года № 35, в газете "Пульс города" от 13 сентября 2007 года № 37, от 20 сентября 2007 года № 38) следующие изменения:
в пункте 2 слова "вступает в силу со дня официального опубликования" заменить словами "вводится в действие со дня его официального опубликования".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель 11-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата

Мәслихаттың 2007 жылғы 13 маусымдағы № 46-15 "Орал қаласының жасыл желектерін күтіп ұстау мен қорғау Ережесі" туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 29 қыркүйектегі № 11-17 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 1 қазанда № 7-1-113 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2012 жылғы 28 мамырдағы № 5-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2012.05.28 № 5-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 67 баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласының жасыл желектерін күтіп ұстау мен қорғау Ережесі" туралы" 2007 жылғы 13 маусымдағы № 46-15 (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тізілімінде 2007 жылғы 19 шілдеде 7-1-72 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2007 жылғы 30 тамыздағы № 35, "Пульс города" газетінің 2007 жылғы 13 қыркүйектегі № 37, 2007 жылғы 20 қыркүйектегі № 38 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтағы "ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді" сөздері "ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
11-ші сессиясының төрайымы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы