Об утверждении форм распоряжений
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года N 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года N 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2009 года N 5585. Утратил силу совместным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 147 и постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 147 и постановлением Правления Национального Банка РК от 26.02.2018 № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 3 статьи 162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "Об обязательном социальном медицинском страховании" Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции совместного приказа совместного приказа Министра финансов РК от 29.03.2017 № 198 и постановление Правления Национального Банка РК от 28.04.2017 № 67 (вводятся в действие с 01.07.2017).
1. Утвердить формы распоряжений:
распоряжение органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам налогоплательщика (налогового агента), плательщика таможенных платежей и налогов, пеней, согласно приложению 1 к настоящим приказу и постановлению;
распоряжение органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам агента согласно приложению 2 к настоящим приказу и постановлению;
распоряжение органа государственных доходов о приостановлении расходных операций по банковским счетам плательщика социальных отчислений, и (или) отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование согласно приложению 3 к настоящим приказу и постановлению.

Өкiмдердің нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 27 Бұйрығы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 27 ақпандағы N 16 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 11 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5585 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 147 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 147 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 26.02.2018 № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 611-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 29.03.2017 № 198 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.04.2017 № 67 (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығы және қаулысымен.
1. Өкімдердің нысандары бекітілсін:
осы бұйрыққа және қаулыға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің), кедендік төлемдерді және салықтарды, өсімпұлдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі;
осы бұйрыққа және қаулыға 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органының агенттің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі;
осы бұйрыққа және қаулыға 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органының әлеуметтік аударымдарды және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдарды және (немесе) жарналарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі.

Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 16.03.2015 № 173 и постановления Правления Национального Банка РК от 24.04.2015 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции РК); с изменением, внесенным совместным приказом Министра финансов РК от 23.06.2016 № 330 и постановление Национального Банка РК от 08.08.2016 № 172 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); от 29.03.2017 № 198 и постановление Правления Национального Банка РК от 28.04.2017 № 67 (вводятся в действие с 01.07.2017).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года № 49 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2005 года № 175 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3644, опубликованные 23 сентября 2005 года в газете "Юридическая газета" № 175-176 (909-910);
2) постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 42 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2007 года № 229 "О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года № 49 и приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2005 года № 175 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4680, опубликованные 15 июня 2007 года в газете "Юридическая газета" № 90 (1293).
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан и их последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящие приказ и постановление вводятся в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Министр финансов
Председатель
Республики Казахстан
Национального Банка
Республики Казахстан
______________ Жамишев Б.Б.
_____________ Марченко Г.А.
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Сноска. Форма в редакции совместного приказа Министра финансов РК от 23.06.2016 № 330 и постановление Национального Банка РК от 08.08.2016 № 172 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Распоряжение
органа государственных доходов о приостановлении расходных
операций по банковским счетам налогоплательщика (налогового
агента), плательщика таможенных платежей и налогов, пеней
"___" ____________ 20 __ года
№ ______
Предъявлено в
___________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
___________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 162
Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике
Казахстан" и уведомлением от "___" ___________ года № ______
(дата уведомления)
___________________________________________________________________________
(наименование государственного органа,
___________________________________________________________________________
идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей ячейке):
в пределах суммы
_____________________________________________________тенге *
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции
_______________________________________________________________,
(причина приостановления)
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных пунктом 2
статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 162 Кодекса
Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике
Казахстан",
___________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного
подразделения или фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального
предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и
профессионального медиатора,
___________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
___________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати
___________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя государственного органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" _______________ ________ года
* указывается государственным органом в случае непогашения налоговой
задолженности и (или) задолженности по таможенным платежам и налогам, пеней
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Сноска. Форма в редакции совместного приказа Министра финансов РК от 23.06.2016 № 330 и постановление Национального Банка РК от 08.08.2016 № 172 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Распоряжение
органа государственных доходов о приостановлении
расходных операций по банковским счетам агента
"___" ____________20__года № ______
(дата выписки)
Предъявлено в
_____________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О
пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", постановлением Правительства
Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков
исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный
фонд и взыскании по ним", а также уведомлением о сумме обязательных пенсионных
взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, подлежащих перечислению
в единый накопительный пенсионный фонд от "___" ___________ года № ______
(дата уведомления)
_____________________________________________________________________________
(наименование государственного органа, идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей ячейке):
в пределах суммы
________________________________________________________тенге
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции
___________________________________________________________,

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 16.03.2015 № 173 бұйрығы және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.04.2015 № 61 қаулысымен (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 23.06.2016 № 330 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 08.08.2016 № 172 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2017 № 198 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.04.2017 № 67 (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығы және қаулысымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Өкiмдер нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 49 қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 25 сәуірдегі N 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3644 тіркелген, 2005 жылғы 23 қыркүйекте "Заң газеті" газетінің N 175-176 (909-910) нөмірлерінде жарияланған) ;
2) "Өкімдер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2005 жылғы 18 сәуiрдегi N 49 қаулысына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Салық комитетi
Төрағасының 2005 жылғы 25 сәуiрдегi N 175 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы " Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 42 қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 229 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4680 тіркелген, 2007 жылғы 15 маусымда "Заң газеті" газетінің N 90 (1293) нөмірінде жарияланған) .
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетi (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрық пен қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді және оларды кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық пен қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Ұлттық Банкiнің Төрағасы
Б. Жәмішев
Г. Марченко
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
1-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының салық төлеушінің (салық агентінің), кедендік төлемдер мен салықтарды, өсімпұлдарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 23.06.2016 № 330 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 08.08.2016 № 172 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығы және қаулысымен.
20___жылғы "___"____________                        №_______
(жазба күні)
___________________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
___________________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
_________________________________________________________________ұсынылды.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабына, 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабына және __ жылғы "__" _____ № _____ хабарламаға сәйкес
(хабарлама күні)
___________________________________________________________________________
(мемлекеттік органының атауы,
___________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН)
___________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара
кәсіпкердің, жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби
медиатордың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда),
___________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
___________________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағында, 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабының 2-тармағында көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X-ті тиісті торкөзде көрсету керек):
________________________________________ теңге* сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары ___________________________________
(тоқтатыла тұрудың себебі)
Мөр орны __________________________________________________________
(Мемлекеттік орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Осы өкім ______ жылғы "___" _________________________ табыс етілді.
* мемлекеттік орган салық берешегі және (немесе) кедендік төлемдер мен салықтар, өсімпұлдар бойынша берешегі өтелмеген жағдайда көрсетеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының агенттің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 23.06.2016 № 330 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 08.08.2016 № 172 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығы және қаулысымен.
20___жылғы "___"____________                        №_______
(жазба күні)
_________________________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
_________________________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
_______________________________________________________________________ ұсынылды.
2013 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару тәртібі мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына, сондай-ақ бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы туралы _____ жылғы
___" _____________ № _________ хабарламаға сәйкес
(хабарлама күні)
_________________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
_________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара кәсіпкердің, жеке
нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби медиатордың тегі, аты,
әкесінің аты (ол болған жағдайда),
_________________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
_________________________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)

за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс),
________________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или
фамилия, имя, отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя, частного
нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката и профессионального медиатора,
_______________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения) по банковским счетам (за
исключением корреспондентских счетов)
_______________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ___________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя государственного органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" ___________________ _____ года
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Сноска. Приложение 3 в редакции совместного приказа совместного приказа Министра финансов РК от 29.03.2017 № 198 и постановление Правления Национального Банка РК от 28.04.2017 № 67 (вводятся в действие с 01.07.2017).
Распоряжение органа государственных доходов о приостановлении расходных
операций по банковским счетам плательщика социальных отчислений, и (или)
отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское
страхование
"___" _______________ 20 __ года                                          № _______
Предъявлено в
________________________________________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
________________________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года
"Об обязательном социальном страховании", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 16
ноября 2015 года "Об обязательном социальном медицинском страховании", а также
уведомлением о представлении в орган государственных доходов списков участников
системы обязательного социального страхования, и (или) списков работников системы
обязательного социального медицинского страхования от "___" __________ года № _____
(дата вручения уведомления)
________________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов, идентификационный номер (БИН),
________________________________________________________________________________
содержание уведомления)
приостановить все расходные операции, за исключением операций и случаев изъятия денег,
предусмотренных пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008
года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс),
________________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или
фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного
исполнителя, адвоката и профессионального медиатора
________________________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
________________________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя (если оно указано в документе, удостоверяющем
личность) органа государственных доходов)
Настоящее распоряжение вручено "___" ____________ года

2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағында көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X-ті тиісті торкөзде көрсету керек):
__________________________________________теңге сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары ___________________________________
Мөр орны __________________________________________________________
(Мемлекеттік органы басшысының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Осы өкім ____ жылғы "___" ____________________________ табыс етілді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және Қазақстан
Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
№ 16 қаулысына
3-қосымша
Нысан
Мемлекеттік кірістер органының әлеуметтік аударымдарды және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдарды және (немесе) жарналарды төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 29.03.2017 № 198 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.04.2017 № 67 (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығы және қаулысымен.
20 __ жылғы "___" ____________                                          № _____________
________________________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
________________________________________________________________________________
асыратын ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
______________________________________________________________________ ұсынылды.
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 17-бабына, "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы"
2015 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, сондай-ақ міндетті
әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылардың тізімдерін және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесі жұмыскерлердің тізімдерін мемлекеттік кірістер
органына тапсыру туралы ____ жылғы "___"_______ № ____ хабарламаға сәйкес
(хабарламаны табыс ету күні)
________________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
________________________________________________________________________________
(хабарламаның мазмұны)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе дара кәсіпкердің,
жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың және кәсіби медиатордың
тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыру құжатында көрсетілген жағдайда),
________________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
________________________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008
жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 611-бабы 2-тармағында
көзделген операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда, барлық шығыс
операциялары тоқтатыла тұрсын.
Мөр орны _______________________________________________________________________
(Мемлекеттік орган басшысының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Осы өкім ______ жылғы "___" _______________ табыс етілді.