О внесении дополнения и изменений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2006 года № 276-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года № 318 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики"
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 26 февраля 2009 года N 70-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года N 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2009 года N 5601. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 12 и Министра энергетики Республики Казахстан от 25 февраля 2020 года № 60.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 24.02.2020 № 12 и Министра энергетики РК от 25.02.2020 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2006 года № 276-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года № 318 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4469, опубликованный в "Официальной газете" от 13 января 2007 г. № 2 (316)) следующие дополнение и изменения:
преамбулу после слова "монополиях" дополнить словами "и регулируемых рынках";
в Перечне видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики, утвержденном указанным совместным приказом:
подпункты 1), 2), 3) пункта 1 исключить;
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) пункта 2 исключить;
в пункте 3 :
подпункт 1) исключить;
в подпункте 3) слова "химически очищенной воды, конденсата, дистиллята," исключить;

"Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 29 қарашадағы N 276-НҚ және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 318 бірлескен бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 70-НҚ және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 51 Бірлескен Бұйрықтары. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 18 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5601 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 12 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 60 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.02.2020 № 12 және ҚР Энергетика министрінің 25.02.2020 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ :
1. "Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 29 қарашадағы N 276-НҚ және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 318 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4469 нөмірмен тіркелген, "Ресми газеттің" 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 2 (316) нөмірінде жарияланған) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "монополиялар" деген сөзден кейін "және реттелетін нарықтар" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бірлескен бұйрықпен бекітілген Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесінде:
1-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары алып тасталсын;
2-тармақтың 1), 2), 3), 4), 5) тармақшалары алып тасталсын;
3-тармақта:
1) тармақша алып тасталсын;
3) тармақшадағы "химиялық жолмен тазартылған суды, конденсатты, дистиллятты," деген сөздер алып тасталсын;

подпункты 1), 2), 3), 6) пункта 6 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Министр
Республики Казахстан
энергетики и минеральных
по регулированию
ресурсов
естественных монополий
Республики Казахстан
___________ Н. Алдабергенов
_____________ С. Мынбаев

6-тармақтың 1), 2), 3), 6) тармақшалары алып тасталсын.
2. Осы бұйрық ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды Энергетика және минералдық
реттеу агенттігінің төрағасы ресурстар министрі
__________ Н. Алдабергенов ___________ С. Мыңбаев