Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 20 марта 2009 года № 04.2-44/78. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2009 года № 5633. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 87
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 87 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 5 июня 2006 года «О региональном финансовом центре города Алматы» ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые Правила аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 августа 2007 года № 02-02/192 «Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4899, опубликован в «Юридической газете» 12 сентября 2007 года № 139 (1342));
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 25 января 2008 года № 02-02/10 «О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 августа 2007 года № 02-02/192 «Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5138).
3. Департаменту регистрации Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее – Агентство):
1) совместно с Юридическим управлением принять меры по  государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в пятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящий приказ до сведения заинтересованных структурных подразделений Агентства, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, акционерного общества «Казахстанская фондовая биржа» и Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана»;

Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 20 наурыздағы N 04.2-44/78 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 14 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5633 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 87 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 21 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2006 жылғы 5 маусымдағы "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса беріліп отырған Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу ережесі бекітілсін.
2. Келесі бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының м.а. 2007 жылғы 9 тамыздағы N 02-02/192 "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу ережесі туралы" бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4899 тіркелген, 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 139 (1168) "Заң газетінде" жарияланған);
2) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 02-02/10 "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының м.а. 2007 жылғы 9 тамыздағы N 02-02/192 "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу ережесі туралы" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5138 тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) Тіркеу департаменті:
1) Заң басқармасымен бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі бойынша шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап бес күндік мерзімде Агенттіктің мүдделі құрылымдық бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігіне, "Қазақстан қор биржасы" акционерлік қоғамы мен "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет түрінде жеткізсін;

3) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель                               А. Арыстанов
Утверждены
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию деятельности
регионального финансового
центра города Алматы
от 20 марта 2009 года № 04.2-44/78
Правила аккредитации в качестве участника
регионального финансового центра города Алматы
1. Общие положения
1. Настоящие Правила аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июня 2006 года "О региональном финансовом центре города Алматы".
Правила устанавливают порядок проведения Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее - уполномоченный орган) аккредитации профессиональных участников рынка ценных бумаг, обладающих лицензией на осуществление брокерской и (или) дилерской деятельности (далее - брокерская и (или) дилерская организация), выданной уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
2. Целью аккредитации является официальное признание прав профессиональных участников рынка ценных бумаг на осуществление деятельности в качестве участника регионального финансового центра города Алматы (далее - участник финансового центра).
3. Не подлежат аккредитации в качестве участника финансового центра банковские организации, накопительные пенсионные фонды и профессиональные участники рынка ценных бумаг, осуществляющие деятельность по инвестиционному управлению пенсионными активами.
2. Порядок проведения аккредитации
4. Брокерские и (или) дилерские организации для аккредитации в качестве участника финансового центра представляют в уполномоченный орган следующие документы:
1) заявление об аккредитации установленного образца на государственном и русском языках согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) нотариально засвидетельствованную копию Устава;
3) нотариально засвидетельствованную копию свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации);
4) нотариально засвидетельствованную копию лицензии на осуществление брокерской и (или) дилерской деятельности, выданной уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций;

3) осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының бағыттаушы орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жариялануынан он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                       А. Арыстанов
Қазақстан Республикасы
Алматы қаласының өңірлік
қаржы орталығының қызметін
реттеу агенттігі Төрағасының
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 04.2-44/78 бұйрығымен
бекітілген
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы ереже       1. Жалпы ережелер
1. Осы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы ереже (бұдан әрі – Ереже) 2006 жылғы 5 маусымдағы "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді.
Ереже Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі – уәкілетті орган) бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларын (бұдан әрі – брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымдар), қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген брокерлік және (немесе) дилерлік қызметті жүзеге асыруға құқық беретін лицензиясы бар, аккредиттеуді жүргізу тәртібін белгілейді.
2. Аккредиттеудің мақсаты бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларын Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы (бұдан әрі - қаржы орталығының қатысушысы) ретіндегі қызметін жүзеге асыру құқықтарын ресми тану болып табылады.
3. Зейнетақылық активтерді инвестициялық басқару бойынша қызмет атқаратын бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушылары, банктік ұйымдар мен жинақтаушы зейнетақы қорлары қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттелуге жатпайды.
2. Аккредиттеуді жүргізу тәртібі
4. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымдар қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеуден өтуі үшін уәкілетті органға келесі құжаттарды ұсынады:
1) осы Ереженің 1-қосымшасына сәйкес белгіленген тәртіпте мемлекеттік және орыс тілдеріндегі аккредиттеу туралы өтініш;
2) Жарғының нотариалды расталған көшірмесі;
3) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі;
4) қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген брокерлік және (немесе) дилерлік қызметті жүзеге асыруға құқық беретін лицензияның нотариалды расталған көшірмесі;

5) сведения о наличии иностранной рабочей силы по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
6) документы, подтверждающие место нахождения брокерской и (или) дилерской организации (документами, подтверждающими место нахождения брокерской и (или) дилерской организации, могут быть: нотариально засвидетельствованная копия договора аренды, купли-продажи, свидетельства о регистрации права на помещение либо иной документ, предусмотренный гражданским законодательством);
7) доверенность на право сдачи и получения документов, подписанная первым руководителем и заверенная печатью брокерской и (или) дилерской организации (в случае если документы подаются ее представителем).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 04.05.2010 № 04.2-40/88 (порядок введения в действие см. п. 4).
5. По результатам рассмотрения заявления об аккредитации, уполномоченный орган готовит приказ об аккредитации брокерской и (или) дилерской организации в качестве участника финансового центра или письменный мотивированный отказ в аккредитации, которые подписываются руководителем уполномоченного органа либо его заместителем.
Уполномоченный орган выносит письменный мотивированный отказ в аккредитации брокерской и (или) дилерской организации в качестве участника финансового центра в случае, если:
1) не представлен один или несколько из документов, предусмотренных пунктом 4 настоящих Правил;
2) установлено, что лицензия, выданная уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, приостановлена, либо ее действие прекращено, или заявитель лишен такой лицензии;
3) установлена недостоверность представленных документов.
При устранении брокерской и (или) дилерской организацией указанных нарушений, заявление об аккредитации рассматривается со дня повторного представления документов.
6. Документы, представленные для аккредитации в качестве участника финансового центра, рассматриваются уполномоченным органом в течение одного рабочего дня со дня регистрации заявления.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 04.05.2010 № 04.2-40/88 (порядок введения в действие см. п. 4).
7. При соответствии брокерской и (или) дилерской организации и ее документов требованиям настоящих Правил, ей выдается свидетельство об аккредитации в качестве участника финансового центра согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Свидетельство об аккредитации является официальным документом, подписывается руководителем уполномоченного органа или его заместителем и выдается руководителю брокерской и (или) дилерской организации либо ее представителю по доверенности.

5) осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша шетел жұмыс күшінің бар екендігі туралы мәлімет;
6) заңды тұлғаның орналасқан жерін растайтын құжаттар (заңды тұлғаның орналасқан жерін растайтын құжаттар: жалға алудың, сатып алу-сату шартының, ғимаратқа деген құқықтың тіркелу куәлігі немесе азаматтық заңнамада қарастырылған басқа да құжаттың нотариалды көшірмесі болып саналады);
7) бірінші басшымен қол қойылған, брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның мөрімен расталған (егер құжаттар оның өкілімен ұсынылған жағдайда), құжаттарды ұсыну мен алуға сенімхат.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2010.05.04 № 04.2-40/88 Бұйрығымен.
5. Аккредиттеу туралы өтінішті қарастыру нәтижелері бойынша уәкілетті орган брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымды қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу немесе аккредиттеуден бас тарту туралы бұйрық шығарады, бұйрыққа уәкілетті органның басшысы немесе оның орынбасары қол қояды.
Уәкілетті орган келесі жағдайларда брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымды қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеуден дәлелді жазбаша түрде бас тартады:
1) осы Ереженің 4-тармағында қарастырылған құжаттардың бірі немесе бірнешесі ұсынылмаған;
2) қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген лицензияның уақытша тоқтатылуы, күшінің жойылуы немесе өтініш беруші мұндай лицензиядан айырылған;
3) ұсынылған құжаттардың дерексіздігі анықталған.
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның жоғарыда айтылған бұзушылықтарды жойған жағдайда, аккредиттеу туралы өтініш құжаттарды қайта тапсырған күннен бастап жаңадан қарастырылады.
6. Уәкілетті орган қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеуге ұсынылған құжаттар өтініш тіркелген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде қарастырылады.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2010.05.04 № 04.2-40/88 Бұйрығымен.
7. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым мен оның құжаттары осы Ережеге, сәйкес болған жағдайда, осы Ереженің 3-қосымшасына сай қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлік беріледі.
Аккредиттеу туралы куәлік уәкілетті органның басшысы немесе оның орынбасарымен қол қойылатын, брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның басшысына не болмаса оның сенімхат бойынша өкіліне берілетін ресми құжат болып табылады.

8. В случае изменения наименования брокерская и (или) дилерская организация в месячный срок уведомляет об этом уполномоченный орган для переоформления свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра и внесения изменений в Государственный реестр участников финансового центра. Уведомление (заявление) подается в произвольной форме с приложением к нему документов, указанных в подпунктах 2)-4), 7) пункта 4 настоящих Правил.
В десятидневный срок брокерская и (или) дилерская организация письменно уведомляет уполномоченный орган об избрании нового руководителя, изменении своего адреса места нахождения, а также о внесении изменений и дополнений в Устав. В уведомлении указываются дата и номер решения об избрании руководителя, дата и номер удостоверения личности руководителя, а также юридический и фактический адреса организации.
В установленный частью второй настоящего пункта срок брокерская и (или) дилерская организация уведомляет уполномоченный орган обо всех изменениях, касающихся ее деятельности в случаях, предусмотренных пунктами 9 и 10 настоящих Правил.
9. В случае приостановления действия лицензии, выданной уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, действие свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра приостанавливается до восстановления действия лицензии. Приостановление и возобновление действия свидетельства об аккредитации оформляются соответствующими приказами руководителя уполномоченного органа либо его заместителя.
10. В случае ликвидации или реорганизации брокерской и (или) дилерской организации, лишения или прекращения действия лицензии, выданной уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, действие свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра прекращается.
11. Уполномоченный орган соответствующим приказом аннулирует выданное им свидетельство об аккредитации в качестве участника финансового центра в следующих случаях:
1) лишения или прекращения действия лицензии на осуществление брокерской и (или) дилерской деятельности, выданной уполномоченным государственным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций;
2) ликвидации или реорганизации брокерской и (или) дилерской организации;
3) на основании заявления о добровольном возврате брокерской и (или) дилерской организацией свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра.

8. Атауы өзгертілген жағдайда брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым бір ай мерзімінде қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлікті қайта рәсімдеу мен Қаржы орталығының қатысушыларының мемлекеттік тізіліміне өзгерістер енгізу үшін уәкілетті органды хабарландыруы тиіс. Хабарландыру (өтініш), осы Ереженің 4-тармағының 2)-4), 7) тармақшаларында көрсетілген құжаттармен қоса, еркін түрде ұсынылуы шарт.
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым жаңа басшының сайлануы, өзінің мекен-жайының өзгеруі және Жарғысына өзгерістер мен толықтырулар енгізілгендігі туралы уәкілетті органды он күндік мерзімде хабарландыруы тиіс. Хабарландыруда басшыны сайлау туралы шешімнің күні мен нөмірі, басшының жеке куәлігінің күні мен нөмірі, сондай-ақ ұйымның заңды және тұрғылықты мекен-жайы қоса көрсетіледі.
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым осы Ереженің 9 және 10-тармақтарында қарастырылған жағдайларда өзінің қызметіне қатысты барлық өзгерістер туралы уәкілетті органды осы тармақтың екінші бөлігінде белгіленген мерзімде хабарландыруы тиіс.
9. Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген лицензияның күші тоқтатылған жағдайда, қаржы орталығы қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің күші лицензияның қайта қалпына келтіру уақытына дейін тоқтатылады. Аккредитеу туралы куәлігі күшінің тоқтатылуы және қайта қалпына келтірілуі уәкілетті орган басшысының немесе оның орынбасарының сәйкес бұйрықтарымен рәсімделеді.
10. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым тарату немесе қайта ұйымдастыру, қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген лицензияның күші тоқтатылған немесе айырылған жағдайда, қаржы орталығы қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің күші тоқтатылады.
11. Уәкілетті органның сәйкес бұйрығымен келесі жағдайларда онымен берілген қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің күшін жояды:
1) қаржы нарығы және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органмен берілген брокерлік және (немесе) дилерлік қызметті жүзеге асыру лицензиясынан айырылған немесе тоқтатқан;
2) брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның тарату немесе қайта ұйымдастырылу;
3) брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым қаржы орталығының қатысушысы ретінде акредиттеу туралы куәлікті өз еркімен қайтарған.

12. Со дня получения брокерской и (или) дилерской организацией решения уполномоченного органа об аннулировании свидетельства об аккредитации, брокерская и (или) дилерская организация в десятидневный срок возвращает свидетельство об аккредитации в качестве участника финансового центра уполномоченному органу.
3. Выдача дубликата свидетельства об аккредитации
в качестве участника финансового центра
13. В случае утраты свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра брокерской и (или) дилерской организации необходимо:
1) опубликовать в периодическом печатном издании, распространяемом на всей территории Республики Казахстан, объявление об утрате свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра с указанием его номера и даты выдачи;
2) подать в уполномоченный орган заявление установленного образца согласно приложению 4 к настоящим Правилам о выдаче дубликата свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра, подписанное руководителем либо лицом, его замещающим, и скрепленное печатью брокерской и (или) дилерской организации. К заявлению прилагается оригинал экземпляра периодического печатного издания, в котором было опубликовано объявление, указанное в подпункте 1) настоящего пункта.
14. Дубликат свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра выдается в течение двух рабочих дней со дня принятия уполномоченным органом заявления, что оформляется соответствующим приказом руководителя уполномоченного органа либо его заместителя.
15. На дубликате свидетельства об аккредитации в качестве участника финансового центра уполномоченным органом проставляется штамп "дубликат" на государственном и русском языках, предусматривающий дату выдачи дубликата документа.
Приложение 1
к Правилам аккредитации
в качестве участника
регионального финансового
центра города Алматы
_______________________________
Наименование регистрирующего
органа
Заявление об аккредитации
в качестве участника регионального финансового центра
города Алматы
Прошу аккредитовать
_____________________________________________________________________
(полное наименование брокерской и (или) дилерской организации)
для осуществления деятельности в качестве участника регионального
финансового центра города Алматы.
Место нахождения брокерской и (или) дилерской организации
_____________________________________________________________________
(город, почтовый индекс, район в городе,
_____________________________________________________________________
улица, микрорайон, номер дома, телефон, факс)
Основной вид деятельности: __________________________________________
Состав учредителей брокерской и (или) дилерской организации _________
_____________________________________________________________________
Сведения о руководителе брокерской и (или) дилерской организации
Ф.И.О. _____________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность ___________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
ИИН _________________________________________________________________
Номер телефона: _____________________________________________________
Номер факса: ________________________________________________________
Е-mail: _____________________________________________________________
______________________                            _________________
Ф.И.О. руководителя                                    подпись
"____" ________________ 20__ года
Приложение 2
к Правилам аккредитации
в качестве участника
регионального финансового
центра города Алматы
Сведения о наличии иностранной рабочей силы
в _________________________________________________________
(наименование брокерской и (или) дилерской организации)
п/п
ФИО, дата
рождения
Граждан-
ство
Страна
постоянного
проживания
Специаль-
ность и
образова-
ние
Должность в
организации в
соответствии
с Квалифика-
ционным
справочником
или Класси-
фикатором
занятий
Начало
осуществле-
ния трудо-
вой дея-
тельности
(дата
заключения
трудового
договора)
Приложение 3
к Правилам аккредитации
в качестве участника
регионального финансового
центра города Алматы
Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности
регионального финансового центра города Алматы
Свидетельство
об аккредитации в качестве участника регионального
финансового центра города Алматы
____________________________
номер
город Алматы                             "___" __________ 20__ года
Наименование юридического лица:
Свидетельство дает право осуществлять деятельность в качестве
участника регионального финансового центра города Алматы в рамках
законодательства Республики Казахстан
руководитель                   подпись                  Ф.И.О.
М.П.
Приложение 4
к Правилам аккредитации
в качестве участника
регионального финансового
центра города Алматы
_____________________________
Наименование регистрирующего
органа
Заявление
о выдаче дубликата свидетельства об аккредитации в качестве
участника регионального финансового центра города Алматы

12. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым уәкілетті органның аккредиттеу туралы куәліктің күшін жою туралы шешімін алған күннен бастап, брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым қаржы орталығының қатысушысы ретінде акредиттеу туралы куәлігін уәкілетті органға он күндік мерзім ішінде қайтарады.
3. Қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің көшірмесін беру
13. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйым қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлікті жоғалтқан жағдайда:
1) нөмірі мен берілген уақыты көрсетілген, қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің жоғалтуы туралы хабарлама Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында таратылатын мерзімдік басылым беттерінде жария етуі;
2) уәкілетті органға осы Ереженің 4-қосымшасына сай белгіленген тәртіпте қаржы орталығы қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлік көшірмесін беру туралы өтінішке басшы немесе оның орынбасары қол қойған және брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның мөрі басылған, өтініш ұсынуы қажет. Өтінішке осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген хабарландыру жарияланған мерзімдік басылым түпнұсқасының бір данасы қоса ұсынылады.
14. Қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің көшірмесі уәкілетті органның өтінішті қабылдаған күнінен бастап екі жұмыс күні ішінде беріледі, ол уәкілетті орган басшысының немесе оның орынбасарының сәйкес бұйрықтарымен рәсімделеді.
15. Қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің көшірмесіне уәкілетті орган мемлекеттік және орыс тілдерінде "көшірме" мөртаңбасын қояды және құжат көшірмесін беру мерзімін көрсетеді.
Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушысы ретінде
аккредиттеу туралы ережеге
1-Қосымша
________________________
Тіркеуші органның атауы
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы  ретінде аккредиттеу туралы өтініш
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде қызмет атқаруы үшін
______________________________________________________________
(брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның толық атауы) аккредиттеуді өтінемін.
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның мекен-жайы:
_________________________________________________________________
(қала, пошталық индекс, қала ауданы,
___ ______________________________________________________________
көше, шағын аудан, үй нөмірі, телефон, факс)
Қызметінің негізгі түрі: ________________________________________
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның құрылтайшыларының құрамы:
_________________________________________________________________
Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның басшысы туралы мәліметтер:
Аты-жөні:________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат:__________________________________
(нөмірі, берілген күні, берген мекеме)
ЖИН: ____________________________________________________________
Телефон нөмірі: _________________________________________________
Факс нөмірі: ____________________________________________________
Е-mail: _________________________________________________________
__________________________________              _________________
Басшының аты-жөні                             қолы
"____" ________________ 20__ жыл
Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушысы ретінде
аккредиттеу туралы ережеге
2-Қосымша
_______________________________________________
(брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның атауы)
шетелдік жұмыс күшінің барлығы туралы мәліметтер
р/б
N
Аты-жөні мен туған күні
Азаматтығы
Тұрақты түрде тұратын мемлекеті
Мамандығы және білімі
Классификаторлық қызметі немесе біліктілік анықтамасына сәйкес ұйымдағы лауазымы
Еңбек қызметін атқарудың басталуы (еңбек шартының жасалған күні)
Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушысы ретінде
аккредиттеу туралы ережеге
3-Қосымша
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі        Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлік
____________________________
нөмір
Алматы қаласы                               "___" __________ 20__ жыл
Заңды тұлғаның атауы:
Куәлік Қазақстан Республикасы заңнамасы шегінде Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде қызмет атқаруға құқық береді.
басшы                             қолы                    аты-жөні
М.О.
Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушысы ретінде
аккредиттеу туралы ережеге
4-Қосымша
____________________________
Тіркеуші органның атауы
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің көшірмесін беру туралы өтініш

1. Наименование брокерской и (или) дилерской организации ____________
_____________________________________________________________________
2. Регистрационный номер брокерской и (или) дилерской организации
_____________________________________________________________________
3. Основание для выдачи дубликата свидетельства об аккредитации в
качестве участника регионального финансового центра города Алматы ___
_____________________________________________________________________
(обстоятельства утраты свидетельства)
4. Наименование периодического печатного издания, в котором опубликовано
объявление об утрате оригинала свидетельства об аккредитации в качестве
участника регионального финансового центра города Алматы, номер и дата
издания _____________________________________________________________
____________________                         ______________
Ф.И.О. руководителя                              подпись
М.П.
"____" ___________ 20__ года
К заявлению прилагаются:

1. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның атауы ___ _______________
____________________________________________________________________
2. Брокерлік және (немесе) дилерлік ұйымның тіркеу нөмірі___________
____________________________________________________________________
3. Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәліктің көшірмесін берудің негіздемесі_________
____________________________________________________________________                      (куәлікті жоғалту мән-жайлары)
4. Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысы ретінде аккредиттеу туралы куәлік түпнұсқасының жоғалғандығы туралы хабарландыру жарияланған мерзімдік басылымның атауы, нөмірі және мерзімі
____________________________________________________________________
_______________________________________              ______________
Басшының аты—жөні                                қолы
М.О.
"____" ___________ 20__ жыл
Өтінішке қосымша: