О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 мая 2002 года № 68 "Об утверждении Правил выдачи юридической оценки (Legal opinion) по государственным займам и государственный гарантиям Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 июля 2009 года № 94. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2009 года № 5729. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 171
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27.05.2010 № 171 (вводится в действие с 23.06.2010).
Руководствуясь подпунктам 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 мая 2002 года № 68 "Об утверждении Правил выдачи юридической оценки (Legal opinion) по государственным займам и государственным гарантиям Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1864, (опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 года, № 29, ст. 629), следующее изменение:
в преамбуле приказа слова "подпункта 2) пункта 10" заменить словами "пункта 14".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр                                    Р. Тусупбеков

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік заем және мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі заңдық баға (legal opinion) беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 68 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 24 шілдедегі N 94 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 29 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5729 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 171 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.05.27 № 171 Бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1864 тіркелген (Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 29, 629-құжат) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік заем және мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі заңдық баға (legal оріnіоn) беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 68 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Бұйрықтың преамбуласындағы "10-тармағының 2) тармақшасын" деген сөздер "14-тармағының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Р. Түсіпбеков