Об утверждении формы решения об отказе в подтверждении постановки на регистрационный учет в качестве плательщика налога на добавленную стоимость
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2009 года № 336. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2009 года № 5746. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 284
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 23.06.2014 № 284.
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму решения об отказе в подтверждении постановки на регистрационный учет в качестве плательщика налога на добавленную стоимость.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
И.о. Министра                                    Р. Даленов
Утверждено
приказом и.о. Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 августа 2009 года № 336
РЕШЕНИЕ
об отказе в подтверждении постановки на регистрационный учет
в качестве плательщика налога на добавленную стоимость
"____" _______________ 2009 года                     № ____________
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 10
декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
______________________________________ ________________________________
(наименование налогового органа)
рассмотрев налоговое заявление _______________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
РНН, ИИН/БИН (при его наличии))
о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость
от "____" _______________ 2009 года, РЕШИЛ:
отказать в подтверждении постановки на регистрационный учет по налогу
на добавленную стоимость по следующему (-им) основанию (-ям):
__
|   | неисполнение налогового обязательства по представлению налоговой отчетности;
учредитель и (или) руководитель юридического лица или индивидуальный
предприниматель является:
__
|   | бездействующим индивидуальным предпринимателем;
__
|   | учредителем и (или) руководителем  бездействующего юридического лица;
__
|   | недееспособным или ограничено дееспособным и (или) безвестно отсутствующим;
__
|   | лицом, имеющим непогашенную или неснятую судимость по статьям 192 , 216 , 217
Уголовного кодекса Республики Казахстан;
__
|   | находящимся в розыске.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы _______________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Решение получил _______________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента),
подпись, (печать), дата)
Решение вручено налогоплательщику _____________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Решение отправлено налогоплательщику __________________________
(подтверждающий документ о факте отправки
и (или) получения)

Қосылған құн салығын төлеушi ретінде тіркеу есебіне қоюды растаудан бас тарту жөніндегі шешім нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 7 тамыздағы N 336 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 12 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5746 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 284 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 23.06.2014 № 284 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 44-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қосылған құн салығын төлеушi ретінде тіркеу есебіне қоюды растаудан бас тарту жөніндегі шешім нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                      Р. Дәленов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрдің м.а.2009
жылғы 7 тамыздағы
N 336 бұйрығымен бекітілді
Қосылған құн салығын төлеушi ретінде тіркеу есебіне қоюды растаудан бас тарту жөніндегі
ШЕШІМ
2009 жылғы "__" _______________                         N ___________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа
енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы
Заңының 44-бабына сәйкес
____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
____________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе атауы,
____________________________________________________________________
СТН, ЖСН/БСН (бар болса))
қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы 2009 жылғы
"____" _______________ салықтық өтінішін қарап, мынадай негіз(дер)
бойынша қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюды растаудан
бас тартуды ШЕШТІ:
____
|____| салық есептілігін табыс ету бойынша салық міндеттемесін
орындамау;
____
|____| заңды тұлғаның құрылтайшысы және (немесе) басшысы немесе дара
кәсіпкер әрекетсіз дара кәсіпкер;
____
|____| әрекетсіз заңды тұлғаның құрылтайшысы және (немесе) басшысы;
____
|____| әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеті шектеулі және
(немесе) хабар-ошарсыз кеткен;
____
|____| Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 192216,
217-баптары бойынша өтелмеген немесе алынбаған соттылығы бар
адам;
____
|____| іздеу салынған адам болып табылған.
Салық қызметі органының
басшысы (басшының орынбасары)________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Шешімді алдым _______________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні,
атауы, қолы, (мөрі), күні)
Шешім салық төлеушіге табыс етілді __________________________
(салық қызметі органының лауазымды
тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Шешім салық төлеушіге жіберілді _____________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін
растайтын құжат)