О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 11 августа 2003 года № 62-П "Об утверждении формы Паспорта земельного участка сельскохозяйственного назначения и Инструкции по составлению Паспорта"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 26 октября 2009 года № 191-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2009 года № 5859. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 344
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 17.04.2015 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 статьи 97 Земельного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - Агентство) от 11 августа 2003 года № 62-П "Об утверждении формы Паспорта земельного участка сельскохозяйственного назначения и Инструкции по составлению Паспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482) следующие изменения:
в наименовании Приказа слова "и Инструкции по составлению Паспорта" исключить;
в пункте 1 Приказа:
слова "; Инструкцию по составлению Паспорта земельного участка сельскохозяйственного назначения (приложение 2 к настоящему Приказу)" исключить;
в приложение 1 к указанному Приказу:
в Паспорте земельного участка сельскохозяйственного назначения:
по всему тексту слова "Председатель" заменить словами "Начальник";
в разделе "Общие сведения":
слова "Документ, удостоверяющий право" заменить словами "Идентификационный документ";
в разделе "Кадастровая оценка земельного участка":
в главе "Кадастровая (оценочная) стоимость земельного участка":
строку "Паспорт земельного участка сельскохозяйственного назначения
составлен _______________________________________________
(название организации-исполнителя)
и выдан _______________ области ______________ районным комитетом по
управлению земельными ресурсами "___" __________ 200_ г."заменить строкой
следующего содержания: "Паспорт земельного участка сельскохозяйственного
назначения составлен ______________________________________________
(название специализированного
____________________________________________________________________
республиканского государственного предприятия)
и выдан уполномоченным органом по земельным отношениям
____________________________________________________________________
области (города республиканского значения, столицы), района
____________________________ "___" __________ 20__ года.".
(города областного значения)

Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 62-Ө "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесінің паспортының нысанын және Паспортты әзірлеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2009 жылғы 26 қазандағы N 191-П Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2009 жылғы 19 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5859 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 344 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 17.04.2015 № 344 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 97-бабының 7-тармағына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 62-Ө "Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесiнiң паспортының нысанын және Паспортты әзірлеу жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 2482 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықтың атауындағы "және Паспортты әзірлеу жөнiндегi нұсқаулықты" деген сөздер алынып тасталсын;
Бұйрықтың 1-тармағында:
"; Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесiнiң паспортын әзiрлеу жөнiндегi нұсқаулық (осы бұйрыққа 2-қосымша)" деген сөздер алынып тасталсын;
аталған Бұйрықтың 1-қосымшасында:
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесiнiң Паспортында:
барлық мәтін бойынша "Төраға" сөзі "Бастық" сөзімен ауыстырылсын;
"Жалпы деректер" бөлімінде:
"құқығын куәландыратын құжат" деген сөздер "сәйкестендіру құжаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жер учаскесінің кадастрлық бағасы" бөлімінде:
"Жер учаскесінің кадастрлық (бағалай) құны" тарауында:
"Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесінің паспорт
______________________________________________________________жасалды
(орындаушы - ұйымның атауы)
және ______________ облысының _____________ аудандық жер ресурстарын
басқару жөніндегі комитеті "___"___________ 200 __ ж. берді." деген
жол келесі мазмұндағы:
"Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскесінің паспорты
____________________________________________________________________
(мамандандырылған республикалық мемлекеттік
____________________________________________________________ жасалды
кәсіпорынның атауы)
және ______________________________________________________________
облыстық (республикалық маңыздағы қаланың, астананың),
___________________________________________________________________
ауданның (облыстық маңыздағы қаланың)
жер қатынастары жөніндегі уәкілетті орган "___" ________ 20 __ жылы
берді." жолымен ауыстырылсын.

2. Управлению государственного земельного кадастра и мониторинга земель Департамента государственного контроля за использованием и охраной земель и государственного земельного кадастра Агентства обеспечить государственную регистрацию настоящего Приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Раймбекова К.У.
4. Настоящий Приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами         У. Узбеков

2. Агенттіктің Жерді пайдалану мен қорғауды мемлекеттік бақылау және мемлекеттік жер кадастры департаментінің мемлекеттік жер кадастры және жер мониторингі басқармасы осы Бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары К.Ө. Раймбековке жүктелсін.
4. Осы Бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жер ресурстарын басқару агенттігінің
Төрағасы                                           Ө. Өзібеков