О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV "О бюджете города Астаны на 2009 год"
Решение маслихата города Астаны от 8 апреля 2009 года N 208/32-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 апреля 2009 года N 570. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2010 года N 353/48-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2010 N 353/48-IV
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV "О бюджете города Астаны на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2009 года за № 554, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 3 от 13 января 2009 года, "Вечерняя Астана" № 5 от 13 января 2009 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "209 111 054" заменить цифрами "218 548 648";
цифры "12 200 000" заменить цифрами "11 795 307";
цифры "133 798 483" заменить цифрами "143 640 770";
в подпункте 2) цифры "198 522 793" заменить цифрами "211 300 912";
в подпункте 3) цифры "13 279 961" заменить цифрами "10 079 961";
цифры "13 279 961" заменить цифрами "10 079 961";
в подпункте 4) цифры "(- 2 691 700)" заменить цифрами "(- 2 832 225)";
в подпункте 5) цифры "2 691 700" заменить цифрами "2 832 225";
2) в пункте 6) цифры "1 506 251" заменить цифрами "598 251";
3) приложения 1, 2, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Оралов
Секретарь
Маслихата города Астаны                    В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
Начальник Управления
экономики и бюджетного
планирования города Астаны (УЭиБП)         Б. Сағын
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 8 апреля 2009 года № 208/32-IV
Бюджет города Астаны на 2009 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 163/28-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі N 208/32-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 17 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 570 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 28 мамырдағы N 353/48-IV шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.05.28 N 353/48-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 163/28-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2009 жылдың 9 қаңтарында N 554 тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы 3 нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы 5 нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) - тармақшадағы "209 111 054" сандары "218 548 648" сандарымен ауыстырылсын;
"12 200 000" сандары "11 795 307" сандарымен ауыстырылсын;
"133 798 483" сандары "143 640 770" сандарымен ауыстырылсын;
2) - тармақшадағы "198 522 793" сандары "211 300 912" сандарымен ауыстырылсын;
3) - тармақшадағы "13 279 961" сандары "10 079 961" сандарымен ауыстырылсын;
"13 279 961" сандары "10 079 961" сандарымен ауыстырылсын;
4) - тармақшадағы "(- 2 691 700)" сандары "(- 2 832 225)" сандарымен ауыстырылсын;
5) - тармақшадағы "2 691 700" сандары "2 832 225" сандарымен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы "1 506 251" сандары "598 251" сандарымен ауыстырылсын;
3) аталған шешімнің 1, 2, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы                  М. Оралов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                        В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының (ЭжБЖБ) бастығы                     Б.Сағын
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 8 сәуірдегі
N 208/32-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

008
Погашение долга местного исполнительного
органа
-5 108 300
Используемые остатки бюджетных средств
140 525
Секретарь маслихата города Астаны          В. Редкокашин
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 8 апреля 2009 года № 208/32-IV
Перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на
2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на
реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и
формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления

008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
-5 108 300
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
140 525
Астана қаласының мәслихат хатшысы               В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 8 сәуірдегі
N 208/32-IV шешіміне
2-қосымша
Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар