О переименовании отдельных улиц города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 25 июня 2009 года N 69 и решение маслихата города Астаны от 25 июня 2009 года 231/36-IV/. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 июня 2009 года N 583
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие постановления см. п. 3.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. По району "Алматы":
проспект Манаса переименовать - в проспект Тәуелсіздік;
часть улицы Махтумкули от проспекта Абылай хана до улицы Махтумкули переименовать - в улицу Манас;
по району "Есиль":
улицу Тәуелсіздік переименовать - в улицу Динмухамеда Кунаева.
2. Акимам районов "Алматы" и "Есиль" города Астаны, Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" принять необходимые меры по реализации данных постановления и решения.
3. Настоящее постановление акимата города Астаны и решение маслихата города Астаны вводятся в действие со дня их первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         И. Тасмаганбетов
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Оралов
Секретарь сессии маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин

Астана қаласының жекелеген көшелерін қайта атау туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 маусымдағы N 69 Қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы N 231/36-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 583 болып енгізілді
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 4) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Алматы ауданы бойынша:
Манас даңғылы - Тәуелсіздік даңғылы болып;
Мақтұмқұлы көшесінің Абылай хан даңғылынан бастап Мақтұмқұлы көшесіне дейінгі бөлігі - Манас көшесі болып;
Есіл ауданы бойынша:
Тәуелсіздік көшесі - Дінмұхамед Қонаев көшесі болып қайта аталсын.
2. Астана қаласы Алматы және Есіл аудандарының әкімдері, "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шара қабылдасын.
3. Осы Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және Астана қаласы мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                         И. Тасмағамбетов
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                                  М. Оралов
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                           В. Редкокашин