О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 20 ноября 2009 года N 279/41-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 декабря 2009 года N 608. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 410/54-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13.12.2010 № 410/54-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 ноября 2007 года за № 478, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 187 от 29 ноября 2007 года, "Астана хабары" № 192-194 от 29 ноября 2007 года), от 30 января 2008 года № 50/8-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за № 491, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 27 от 8 марта 2008 года, "Астана хабары" № 32-33 от 8 марта 2008 года), от 9 июля 2008 года № 116/18-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2008 года за № 542, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 99 от 21 августа 2008 года, "Вечерняя Астана" № 102 от 21 августа 2008 года), от 29 января 2009 года № 187/30-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2009 года за № 563, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 19 от 19 февраля 2009 года, "Вечерняя Астана" № 21 от 19 февраля 2009 года), от 31 марта 2009 года № 197/31-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2009 года за № 574, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 48 от 5 мая 2009 года, "Вечерняя Астана" № 53-54 от 7 мая 2009 года), от 18 сентября 2009 года № 248/38-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 22 октября 2009 года за № 594, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 120 от 27 октября 2009 года, "Вечерняя Астана" № 128 от 27 октября 2009 года следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в абзацах со второго по тринадцатый пункта 31 слова "в виде продуктовых наборов или праздничных обедов", "в виде продуктовых наборов" и "в виде праздничных обедов" исключить;
пункт 31 дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"30 августа (День Конституции Республики Казахстан) - малообеспеченным семьям;";

Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 279/41-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 608 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 410/54-IV Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.12.13 N 410/54-IV Шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңның 6-бабын, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» Заңның 8-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Заңды басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 23 қарашада № 478 болып тіркелген, 2007 жылғы 29 қарашада № 187 «Вечерняя Астана», 2007 жылғы 29 қарашада № 192-194 «Астана хабары» газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 50/8-IV «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 3 наурызда № 491 болып тіркелген, 2008 жылғы 8 наурыздағы № 27 «Вечерняя Астана», 2008 жылғы 8 наурызда № 32-33 «Астана хабары» газеттеріне жарияланған), 2008 жылғы 9 шілдеде № 116/18-IV «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 15 тамыздағы № 542 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда № 99 «Астана ақшамы», 2008 жылғы 21 тамызда № 102 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 29 қаңтардағы  № 187/30-IV «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 16 ақпанда № 563 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда № 19 «Астана ақшамы», 2009 жылғы 19 ақпанда № 21 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 31 наурыздағы № 197/31-IV «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 29 сәуірде № 574 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырда № 48 «Астана ақшамы», 2009 жылғы 7 мамырда № 53-54 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 18 қыркүйекте № 248/38-IV «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы № 16/4-IV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 22 қазанда № 594 болып тіркелген, 2009 жылғы 27 қазанда № 120 «Астана ақшамы», 2009 жылғы 27 қазанда № 128 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларында:
31 тармақтағы екінші азат жолдан он үшінші азат жолға дейін «азық-түлік жиынтығы немесе мерекелік түскі астар түріндегі», «азық-түлік жиынтығы түрінде» және «мерекелік түскі астар түрінде» деген сөздер алынып тасталсын;
31 тармақты келесі мазмұндағы он бірінші азат жолмен толықтырылсын:
30 тамыз (Қазақстан Республикасының Конституциясы күні) - табысы аз отбасыларға;

пункт 43-9 изложить в следующей редакции:
"43-9. Санаторно-курортное лечение по поданному заявлению не предоставляется в случае отсутствия обращения по дважды направленным заявителю по почте письменным уведомлениям Администратора о необходимости явки за получением Путевки.";
в пункте 43-10:
слово "Заявитель" заменить словом "Заявителю";
слово "обязан" заменить словом "необходимо";
в пункте 43-12 слова "обязаны представлять" заменить словом "предоставляют".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин

43-9 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«43-9. Берілген өтініш бойынша шипажайлық-курорттық емделу жолдаманы алуға келу қажеттілігі туралы Әкімгердің жазбаша хабарламалары екі рет пошта бойынша жолданған өтініштер болмаған жағдайда ұсынылмайды.»;
43-10-тармақтағы:
«Өтініш беруші» деген сөз «Өтініш берушіге» деген сөзбен ауыстырылсын;
«міндетті» деген сөз «қажет» деген сөзбен ауыстырылсын:
43-12–тармақтағы «ұсынуға міндетті» деген сөздер «ұсынылады» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                         А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин