О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12 февраля 2009 года № С-20/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 18 февраля 2009 года № 1-1-99. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2015 года № С-36/2
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.03.2015 № С-36/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан», в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить местом проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау парк культуры и отдыха «Кокшетаусельстрой № 2» на пересечении улиц Смагула Садуакасова и Ш.Кусаинова.
2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 21 октября 2005 года № С-25/6 «Об определении мест проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау» (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-22, опубликовано в газетах: «Кокшетау» и «Степной маяк» от 27 октября 2005 года № 45).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 20-ой сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                А.Баймагамбетов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Кокшетау                                   Б.Сапаров

Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер, мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 12 ақпандағы № С-20/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 ақпанда № 1-1-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурызда № С-36/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.03.2015 № С-36/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының  10-бабына сәйкес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, сондай-ақ көліктің, өзге де инфрақұрылым объектілерінің қалыпты жұмыс істеудің, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орыны болып, Смағұл Сәдуақасов пен Ш. Құсайынов атындағы көшелердің қиылысындағы «№ 2 Көкшетау селолық құрылыс» мәдениет және демалыс саябағы анықталсын.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының 2005 жылғы 21 қазандағы № С-25/6 «Көкшетау қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер мен пикеттер және демонстрация өткізетін орындарды анықтау туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-22 нөмірімен тіркелген, “Көкшетау” және “Степной маяк” газеттерінің 2005 жылғы 27 қазандағы 45 нөмірінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
20-сыншы сессияның төрағасы           Ә.Баймағамбетов
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                  Құстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау
қаласының әкімі                       Б.Сапаров