О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского масалихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 июля 2009 года № С-27/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 30 июля 2009 года № 1-1-107. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-94, опубликовано в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» и от 15 января 2009 года «Степной маяк») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 3 марта 2009 года № С-21/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-100, опубликовано в газетах: от 26 марта 2009 года «Кокшетау» № 12 и от 26 марта 2009 года «Степной маяк» № 12); решением от 30 марта 2009 года № С-22/6 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-101, опубликовано в газетах: от 23 апреля 2009 года «Кокшетау» № 16 и от 23 апреля 2009 года «Степной маяк» № 16); решением от 29 апреля 2009 года № С-24/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-104, опубликовано в газетах: от 21 мая 2009 года «Кокшетау» № 20 и от 21 мая 2009 года «Степной маяк» № 20); следующие изменения и дополнения:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 16 шілдедегі № С-27/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қалалысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 шілдеде № 1-1-107 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабы, 2 тармағының 4) тармақшасына , және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне, Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешімідерімен енгізілген кейінгі өзгерістер мен толықтырулармен: 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-21/5«Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-100 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной маяк» № 12 газеттерінде жарияланған) шешімімен; 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/6 «Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-101 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 23 сәуірде «Көкшетау» № 16 және 2009 жылғы 23 сәуірде «Степной маяк» № 16 газеттерінде жарияланған) шешімімен; 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С-24/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-104 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырдағы «Көкшетау» № 20 және 2009 жылғы 21 мамырдағы «Степной маяк» № 20 газеттерінде жарияланған) шешімімен, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «8 580 907,9» заменить цифрами «8 801 068,9»;
цифры «3 184 266,9» заменить цифрами «3 404 427,9»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «9 105 511,5» заменить цифрами «9 255 809,5»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «66 030,2» заменить цифрами «135 893,2»;
в пункте 7:
цифры «11 841» заменить цифрами «9 680»;
в пункте 8:
цифры «602 900» заменить цифрами «610 699»;
цифры «173 900» заменить цифрами «194 499»;
цифры «32 000» заменить цифрами «19 200»;
в пункте 9:
цифры «225 585,9» заменить цифрами «315 448,9»;
цифры «66 030,2» заменить цифрами «135 893,2»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«20 000 тысяч тенге – на начало строительства инженерной инфраструктуры в рамках реализации программы «Нурлы-Кош» на 2009-2011 годы городу Кокшетау»;
в подпункте 1) пункта 10-1:
цифры «531 455» заменить цифрами «556 115»;
в абзаце восьмом слово «здания» исключить;
в абзаце девятом слово «крыши» исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
«24 660 тысяч тенге – на капитальный ремонт средней школы № 2 в селе Красный Яр»;
в подпункте 2) пункта 10-1:
цифры «698 596,3» заменить цифрами «798 596,3»;
цифры «62 028» заменить цифрами «60 167,2»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«27 635,9 тысяч тенге – на текущий ремонт дорог и благоустройство территорий микрорайона Центральный (от улицы Т.Сулейменова до дома ветеранов);
«53 771,9 тысяч тенге – на средний ремонт улиц, прилегающих к строящейся школе на 1200 мест (до садика по улице Северная и Мирзояна);
«20 453 тысячи тенге – на текущий ремонт дорог и благоустройство территорий улицы Шокана Уалиханова (от «Кокше–бау» до улицы М.Горького) и улицы М.Горького (от улицы Шокана Уалиханова до проспекта Абылай-хана);
приложение 1 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-94, опубликованное в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» и от 15 января 2009 года «Степной маяк»), изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 27 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                А.Молдагалиев
Исполняющий обязанности
секретаря Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          Б.Бегалин
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Кокшетау                       Б.Сапаров
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
города Кокшетау                            А. Омарова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«8 580 907,9» санын «8 801 068,9» санымен ауыстырылсын;
«3 184 266,9» санын «3 404 427,9» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«9 105 511,5» санын «9 255 809,5» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«66 030,2» санын «135 893,2» санымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
«11 841» санын «9 680» санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
«602 900» санын «610 699» санымен ауыстырылсын;
«173 900» санын «194 499» санымен ауыстырылсын;
«32 000» санын «19 200» санымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
«225 585,9» санын «315 448,9» санымен ауыстырылсын;
«66 030,2» санын «135 893,2» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
«20 000 мың теңге – 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы –Көш» бағдарламасын жүзеге асыру барысында Көкшетау қаласына инженерлі инфрақұрылым құрылысын бастауға»;
10-1 тармақтың 1) тармақшасында:
«531 455» санын «556 115» санымен ауыстырылсын;
сегізінші азатжолда «ғимарат» сөзі жойылсын;
тоғызыншы азатжолда «шатырлар» сөзі жойылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
«24 660 мың теңге – Красный Яр селосындағы № 2 орта мектебінің күрделі жөндеуіне»;
10-1 тармақ 2) тармақшасы:
«698 596,3» санын «798 596,3» санымен ауыстырылсын;
«62 028» санын «60 167,2» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
«27 635,9 мың теңге – Центральный шағын ауданынының (Т.Сүлейменов көшесінен ардагерлер үйіне дейін) жолдарын ағымдағы жөндеу және аумағын көріктендіруіне;
«53 771,9 мың теңге – 1200 орындық салынып жатқан мектепке қарасты (Северная мен Мирзояна көшесіндегі бақшаға дейін) көшелерді орташа жөндеуі»;
«20 453 мың теңге – Шоқан Уәлиханов көшесіндегі («Көкше-бау»-дан М.Горький көшесіне дейін) және М.Горький көшесіндегі (Шоқан Уәлиханов көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) жолдарды ағымдағы жөндеу мен аумағын көріктендіруіне»;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газетттерінде жарияланған) шешімге 1 қосымшасы, осы шешімге 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қалалсының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
27 сессияның төрағасы                      Ә.Молдағалиев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихаты
хатшысының міндеттерін атқарушы            Б.Бегалин
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының әкімі                   Б. Сапаров
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының