О внесении изменений и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2009 года № С-30/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 15 декабря 2009 года № 1-1-112. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 марта 2011 года № С-44/15
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.03.2011 № С-44/15
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-94, опубликовано 15 января 2009 года в газете «Кокшетау» и 15 января 2009 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «8 840 221,5» заменить цифрами «8 807 070,5»;
цифры «3 443 580,5» заменить цифрами «3 410 429,5»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «9 294 962,1» заменить цифрами «9 261 811,1»;
в пункте 5:
цифры «1 128 794,6» заменить цифрами «1 097 879,6»;
в подпункте 1) пункта 5:
цифры «142 819,6» заменить цифрами «90 435,6»;
в абзаце пятом подпункта 1) пункта 5:
цифры «75 279» заменить цифрами «22 895»;
в подпункте 2) пункта 5:
цифры «985 975» заменить цифрами «1 007 444»;
в абзаце третьем подпункта 2) пункта 5:
цифры «161 640» заменить цифрами «183 109»;
в пункте 6:
цифры «13 384» заменить цифрами «11 148»;
в абзаце четвертом пункта 6:
цифры «3 207» заменить цифрами «971»;
в абзаце третьем пункта 7:
после слов «за учебу» дополнить словами «в колледжах»;
приложение 1 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-94, опубликовано 15 января 2009 года в газете «Кокшетау» и 15 января 2009 года в газете «Степной маяк»), изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 30 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Б.Яндиев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Кокшетау                       Б.Сапаров
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов
города  Кокшетау»                          О.Идрисов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А. Омарова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 желтоқсанда № 1-1-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № С-44/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.03.11 № С-44/15 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-94 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«8 840 221,5» саны «8 807 070,5» санымен ауыстырылсын;
«3 443 580,5» саны «3 410 429,5» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«9 294 962,1» саны «9 261 811,1» санымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
«1 128 794,6» саны «1 097 879,6» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
«142 819,6» саны «90 435,6» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасындағы бесінші азат жолда:
«75 279» саны «22 895» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
«985 975» саны «1 007 444» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасындағы үшінші азат жолда:
«161 640» саны «183 109» санымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
«13 384» саны «11 148» санымен ауыстырылсын;
6 тармақтағы төртінші азат жолда:
«3 207» саны «971» санымен ауыстырылсын;
7 тармақтағы үшінші азат жолда:
«оқу ақысын өтеуге» сөздерінен кейін «колледждерде» сөзімен толықтырылсын;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-1-94 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімге 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 30
сессия төрағасы                            Б.Яндиев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының әкімі                   Б.Сапаров
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ө.Ыдырысов
«Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Омарова
Көкшетау калалық мәслихатының