Об организации общественных работ в городе Степногорске на 2009 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 23 апреля 2009 года № А-3/195. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 8 мая 2009 года № 1-2-109. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 22 января 2010 года № А-1/21
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 22.01.2010 № А-1/21
В соответствии с подпунктами 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Степногорске на 2009 год для безработных, состоящих на учете в государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска», в организациях города Степногорска, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и селе Карабулак.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в городе Степногорске, поселках Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и селе Карабулак на 2009 год согласно приложению.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»:
1) осуществлять направление безработных с их согласия на общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации;
2) заключать типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ;
3) обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных в бюджете города Степногорска на 2009 год;
4) в первую очередь направлять на общественные работы безработных, входящих в целевые группы.
4. Установить срок участия безработных на общественных работах до 6 месяцев.
5. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы из средств местного бюджета.
6. Признать утратившим силу:
постановление акимата города Степногорска от 18 декабря 2008 года № а-10/523 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году», зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-102, опубликованного в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 23 января 2009 года № 3 (133).

Степногорск қаласында 2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі № А-3/195 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда № 1-2-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-1/21 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010.01.22 № А-1/21 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13), 14) тармақшаларына сәйкес, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасын, 20 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 7, 8 тармақтарын негізге алып, жұмыс орнын іздеу барысында қиындық көретін жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде, Степногорск қаласының ұйымдарында, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылында тіркеуде тұрған жұмыссыз адамдар үшін қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. 2009 жылғы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы ұйымдар, қоғамдық жұмыстар түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) тіркелген күніне сәйкес жұмыссыздардың келісімен кезек тәртібімен қоғамдық жұмыстарға жіберуін жүзеге асырсын;
2) қоғамдық жұмыстарды орындауына жұмыс берушілермен үлгілік шарттар жасасын;
3) 2009 жылға арналған Степногорск қаласының бюджетінде көзделген қаражаттардың шегінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруын қамтамасыз етсін;
4) бірінші кезекпен мақсатты топтарға жататын жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберсін.
4. Жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарына қатысу мерзімі 6 ай болып белгіленсін.
5. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбекақысы жергілікті бюджетінен ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін.
6. Күші жойылды деп танылсын:
«2009 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № ә-10/523 қаулысы, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-102 тіркелген, 2009 жылдың 23 қаңтарында № 3 (133) «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города
Степногорска                               Г. Садвокасова
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
города Степногорска»                       С. Шабаров
Начальник межрайонного отдела
финансовой полиции по
Степногорскому региону                     А. Ризанов
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел города
Степногорска Департамента
внутренних дел Акмолинской области»        Е. Каппасов
Председатель Степногорского
городского суда                            К. Токсанбаев
Председатель Налогового управления
по городу Степногорску                     Д. Бекбулатов
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
города Степногорска»                       Н. Асылбеков
Главный врач государственного казенного
коммунального предприятия «Степногорска
городская поликлиника»                     А. Дуйсенов
Начальник государственного учреждения
«Управление юстиции
города Степногорска»                      Д. Жунусов
Начальник Степногорского отделения
государственного центра
выплаты пенсии                             Л. Заворыкина
Директор государственного учреждения
«Государственный архив
города Степногорска»                       Л. Мухамедина
Начальник государственного учреждения
«Степногорский городской
отдел статистики»                          А. Орлова
Приложение к постановлению акимата
города Степногорска
от 23 апреля 2009 года № а-3/195
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования в городе Степногорске, поселках Аксу,
Бестобе, Заводской, Шантобе и селе Карабулак
на 2009 год
Наименование
организаций
Виды
общест-
венных
работ
Объемы
общест-
венных
работ
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда и источники их финансирова ния(тыс. тенге)
1
ГУ «Аппарат акима  города Степногорска»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке  документов
1045
8 часов в день, с учетом выходных дней
484,0 Местный бюджет
2
ГУ «Аппарат акима поселка Бестобе»
Уборка территорий поселка
160 гектаров
8 часов в день, с учетом выходных дней
804,0 Местный бюджет
3
ГУ «Аппарат акима поселка Заводской»
Экологическое  оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению  республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
130 гектаров
8 часов в день, с учетом выходных дней
967,0 Местный бюджет
4
ГУ «Аппарат  акима поселка Шантобе»
Экологическое  оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению  республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
120 гектаров
8 часов в день, с учетом выходных дней
1933,0 Местный бюджет
5
ГУ «Аппарат акима села Карабулак»
Экологическое  оздоровление региона, уборка территорий поселка,  обследование малообеспеченных граждан по выполнению  республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
15 гектаров
8 часов в день, с учетом выходных дней
806,0 Местный бюджет
6
ГУ «Аппарат акима поселка Аксу»
Экологическое  оздоровление региона, уборка территорий поселка,  обследование малообеспеченных граждан по выполнению  республиканской программы «Мониторинг социальных карт»

7. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
8. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласы
әкімінің м.а.                              Г. Сәдуақасова
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.                   С. Шабаров
Степногорск аймағы бойынша қаржы
полициясының ауданаралық
бөлімінің бастығы                          А. Ризанов
«Ақмола обысының Ішкі істер департаменті
Степногорск қаласының ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е. Қаппасов
Степногорск қалалық
сотының төрағасы                           Қ. Тоқсанбаев
Степногорск қаласы бойынша
Салық басқармасының төрағасы               Д. Бекболатов
«Степногорск қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н. Асылбеков
«Степногорск қалалық емханасы»
мемлекеттік қазыналық коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А. Дүйсенов
«Степногорск қаласының әділет
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д. Жүнісов
Степногорск қаласының зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығының
бастығы                                    Л. Заворыкина
«Степногорск қаласының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  Л. Мұхамедина
«Степногорск қалалық статистика
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А. Орлова
Степногорск қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 23 сәуірдегі № а-3/195
қаулысына қосымша
2009 жылғы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской,
Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылында ұйымдар, қоғамдық
жұмыстар түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың
еңбек ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің
тізбесі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғам-
дық жұ-
мыстар-
дың
көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
Еңбек ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (мың. теңге)
1
«Степногорск қаласы әкімінің аппараты» ММ
Құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
1045
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
484,0
Жергілікті бюджет
2
«Бестөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
Кенттің аумақтарын жинау
160 гектар
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
804,0
Жергілікті бюджет
3
«Заводской кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
130 гектар
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
967,0
Жергілікті бюджет
4
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
120 гектар
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
1933,0
Жергілікті бюджет
5
«Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
15 гектар
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
806,0
Жергілікті бюджет
6
«Ақсу кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру

9,605 гектаров
8 часов в день, с учетом выходных дней
1450,0 Местный бюджет
7
ГУ «Отдел внутренней политики»
Проведение мониторинга, анкетирования населения, проведение организационных работ
4500 человек
8 часов в день, с учетом выходных дней
162,0 Местный бюджет
8
ГУ «Централизованная библиотечная система»
Помощь в проведении  технических работ по реставрации книг, замене отдельных листов и обложек
660
8 часов в день, с учетом выходных дней
162,0 Местный бюджет
9
ГУ «Степногорский историко-краеведческий музей»
Оказание помощи в проведении  технических работ

9,605 гектар
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
1450,0
Жергілікті бюджет
7
«Ішкі саясат бөлімі» ММ
Мониторингін, халықтың сауалнамасын, ұйымдық жұмыстарды өткізу
4500 адам
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
162,0
Жергілікті бюджет
8
«Орталықтандырылған кітапханалық жүйесі» ММ
Кітаптарды жаңғырту бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде, жеке парақтарды және мұқабаларды ауыстыруда көмек көрсету
660
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
162,0
Жергілікті бюджет
9
«Степногорск қ. тарихи - өлке тану мұражайы» ММ
Техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету

420
8 часов в день, с учетом выходных дней
161,0 Местный бюджет
10
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке  документов
1560
8 часов в день, с учетом выходных дней
161,0 Местный бюджет
11
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
Помощь в проведении  технических работ по обработке документов, замене отдельных листов и обложек

420
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
161,0
Жергілікті бюджет
10
«Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
1560
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
161,0
Жергілікті Бюджет
11
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде, жеке парақтарды және мұқабаларды ауыстыруда көмек көрсету

840
8 часов в день, с учетом выходных дней
161,0 Местный бюджет
12
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
Обследование малообеспеченных граждан  по выполнению  республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
23117 семей
8 часов в день, с учетом выходных дней
484,0 Местный бюджет
13
Межрайонный отдел финансовой полиции по Степногорскому региону
Оказание помощи в обработке  и оформлении документов

840
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
161,0
Жергілікті бюджет
12
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
«Әлеуметтік қарталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
23117 отбасы
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
484,0
Жергілікті бюджет
13
Степногорск аймағы бойынша қаржы полициясының ауданаралық бөлімі
Құжаттарды өңдеу мен ресімдеуде көмек көрсету

25 000
8 часов в день, с учетом выходных дней
364,0 Местный бюджет
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное казенное коммунальное предприятие;
ПК КСП – потребительский  кооператив собственников помещений;
ГЦВП – государственный центр выплаты пенсии;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.

25 000
Демалыс күндерді есепке алып күніне 8 сағат
364,0
Жергілікті бюджет
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық  кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
ЖИК ТК – жайлар иелерінің кооперативі, тұтынушылық кооперативі;
ЗТМО – зейнетақыны төлеу мемлекеттік орталығы;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі